Geleneksel Tıraş Forumları
Kullan at tıraş bıçakları - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Kullan at tıraş bıçakları (/showthread.php?tid=1558)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kullan at tıraş bıçakları - ihtilaf - 09/09/2012

asker de aklına tıraş gelecek mi bakalımSmile

Kullan at tıraş bıçakları - mancho - 09/09/2012

Ne işin var askerde?
Kaç kaça bildiğin kadar.

askerlik mevzusu daha önce geçmişti
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=771&page=3&highlight=vip+kalite

Kullan at tıraş bıçakları - emiriko - 09/09/2012

(09/09/2012, Saat: 00:35)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne işin var askerde?
Kaç kaça bildiğin kadar.

Elbet birgun yakalaniriz hocam o gunu korka korka bekleyecegime kisa donem varken gideyim Smile ilerde evliyken falan hic gidesim gelmez uc gunluk dunyadayiz askerlik gibi bir engelin ne zaman gelecegini bilemeden gunlerimi yasamak dert olur bana gidip bitirip aradan cikarmali Smile

askerDEn kaç
DE den kaçma Smile

Kaç kaça bildiğin kadar.

(09/09/2012, Saat: 00:37)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kaç kaça bildiğin kadar.

Elbet birgun yakalaniriz hocam o gunu korka korka bekleyecegime kisa donem varken gideyim Smile ilerde evliyken falan hic gidesim gelmez uc gunluk dunyadayiz askerlik gibi bir engelin ne zaman gelecegini bilemeden gunlerimi yasamak dert olur bana gidip bitirip aradan cikarmali Smile

Normal zamanlarda olsak %100 haklısın ama şu anda ona buna sataşan beyinsiz, parayla tutulmuş, fedailere döndü ülke. Bir anda kendini 'Ulan benim burada ne işim var' diyeceğin yerlerde bulabilirsin.

(09/09/2012, Saat: 00:41)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kaç kaça bildiğin kadar.

Normal zamanlarda olsak %100 haklısın ama şu anda ona buna sataşan beyinsiz, parayla tutulmuş, fedailere döndü ülke. Bir anda kendini 'Ulan benim burada ne işim var' diyeceğin yerlerde bulabilirsin.

30 yildir boyle degil mi hocam zaten Sad bir 30 yil daha cozulecegi yok. Ulke savasta olsa ugruna olunur ama boylesine bir durumda "pisi pisine" gitmek askerden sogutuyor insani Sad umuyorum ki kisa donemleri gondermezler "oraya" uzun donem cikarsa da bilgisayarci ve kilolu biri olarak herhalde "sahada" islerine yaramam beni bir binada haberlesme vs kullanirlar diye umuyorum. Tabi nereye gittigimizde onemli degil hocam sag salim donelim de cunku daha gecen gun 25 kisi cok sacma sebeplerden "ulke icin" canini verdi Sad

(09/09/2012, Saat: 00:46)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/09/2012, Saat: 00:41)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kaç kaça bildiğin kadar.

30 yildir boyle degil mi hocam zaten Sad bir 30 yil daha cozulecegi yok. Ulke savasta olsa ugruna olunur ama boylesine bir durumda "pisi pisine" gitmek askerden sogutuyor insani Sad umuyorum ki kisa donemleri gondermezler "oraya" uzun donem cikarsa da bilgisayarci ve kilolu biri olarak herhalde "sahada" islerine yaramam beni bir binada haberlesme vs kullanirlar diye umuyorum. Tabi nereye gittigimizde onemli degil hocam sag salim donelim de cunku daha gecen gun 25 kisi cok sacma sebeplerden "ulke icin" canini verdi Sad

Sadece terörden bahsetmiyorum.

George Soros, Türkiye’nin en iyi ihraç ürünün ordusu olduğunu söylemişti.

O hale geldi ülke. Suriye'ye yürü deseler dünden razı bizim Atatürk'ün Gençliğe Hitabesinde bahsettiği yöneticiler.

full-metal-jacket.jpg

Begendigim filmlerdendir oneririm herkese Smile