Geleneksel Tıraş Forumları
Kullan at tıraş bıçakları - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Kullan at tıraş bıçakları (/showthread.php?tid=1558)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kullan at tıraş bıçakları - bjk1903fc - 10/09/2012

DE ye geçmeden önce Bim' de satılan 3 bıçaklı makinelerden alıyordum, 2-3 tıraş iyi gidiyordu sonrası rezalet, şimdi geçmişe baktıkça kendime nasıl eziyet ettiğimin pişmanlığını yaşıyorum

Kullan at tıraş bıçakları - emiriko - 13/09/2012

Biraz önce bim'e baktım da banyo tıraş bıçaklarından kartuşlu makinelerine kadar tüm jiletlerini personna üretiyormuş hoşuma gitti Smile kartuşçulara duyurulur personna'yı deneyebilirler.

Kullan at tıraş bıçakları - mancho - 13/09/2012

(13/09/2012, Saat: 15:11)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz önce bim'e baktım da banyo tıraş bıçaklarından kartuşlu makinelerine kadar tüm jiletlerini personna üretiyormuş hoşuma gitti Smile kartuşçulara duyurulur personna'yı deneyebilirler.

Madem tavsiye ediyorsun sevgili Emiriko, bunu denemek de bana düşer o zaman Smile

Senin bulup, paylaştığın Feather kartuşlu, 20 gün sonra nihayet bugün geldi İngiltere'den. Onun incelemesi yakında bu forumda Big Grin

Kullan at tıraş bıçakları - emiriko - 13/09/2012

(13/09/2012, Saat: 15:21)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/09/2012, Saat: 15:11)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz önce bim'e baktım da banyo tıraş bıçaklarından kartuşlu makinelerine kadar tüm jiletlerini personna üretiyormuş hoşuma gitti Smile kartuşçulara duyurulur personna'yı deneyebilirler.

Madem tavsiye ediyorsun sevgili Emiriko, bunu denemek de bana düşer o zaman Smile

Senin bulup, paylaştığın Feather kartuşlu, 20 gün sonra nihayet bugün geldi İngiltere'den. Onun incelemesi yakında bu forumda Big Grin

Hayırlı olsun hocam gözünüz aydın umarım tatminkar sonuçlar verir ne de olsa Feather Smile Ayrıca Personna'da üzmez herhalde ben tek bıçaklı kullan atından memnun kaldım f/p hat safhada Smile (diğer kullan at üreticilerine göre) kartuşlusu da çok uygundu ancak hatırlamıyorum tam fiyatını makinelisi 10 lira olmalı yalnız içinde kaç tane ekstra kartuş vardı hatırlamıyorum ve 4 tane kartuşta 6-7 lira gibi birşeydi. 3 bıçaklıydı bu ürünler.

Kullan at tıraş bıçakları - ihtilaf - 13/09/2012

hadi canım o kadarda değil
kartuş yorumu bizi bozar

burası gerçek tıraş olanların forumuCool

Kullan at tıraş bıçakları - mancho - 13/09/2012

Usturayı denedi mi diye soruyor Alfred.

Denesin gerçek tıraş neymiş görsün diyor. Big Grin

(13/09/2012, Saat: 15:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hadi canım o kadarda değil
kartuş yorumu bizi bozar

Kullan at tıraş bıçakları - ihtilaf - 13/09/2012

denemiş dersin
evde ne kadar soğan,patetes,elma,armut ne varsa hepsinin üzerinde denemiş dersinSmile

(13/09/2012, Saat: 15:43)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usturayı denedi mi diye soruyor Alfred.

Denesin gerçek tıraş neymiş görsün diyor. Big Grin

(13/09/2012, Saat: 15:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hadi canım o kadarda değil
kartuş yorumu bizi bozar

Kullan at tıraş bıçakları - Aersin - 07/11/2012

Konuyu hortlatayim; malum markamizin asya pazari icin urettigi kartuşlu Guard modelinden siparis ettim, kartuş sever abilerimize deneyip aktaricamSmile

Kullan at tıraş bıçakları - ZEYEVE - 13/01/2013

KRTUŞLU REKLAMI YAPMAK YAKIŞ MAZ AMA İLLAKİ KARTUŞLU SEÇİMİ YAPACAKSAK --BIC--metal en iyisi bulabilen denesin.ZEYEVE

Kullan at tıraş bıçakları - zorba58 - 13/01/2013

(07/11/2012, Saat: 02:16)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu hortlatayim; malum markamizin asya pazari icin urettigi kartuşlu Guard modelinden siparis ettim, kartuş sever abilerimize deneyip aktaricamSmile

merak ettim

(13/01/2013, Saat: 02:04)ZEYEVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KRTUŞLU REKLAMI YAPMAK YAKIŞ MAZ AMA İLLAKİ KARTUŞLU SEÇİMİ YAPACAKSAK --BIC--metal en iyisi bulabilen denesin.ZEYEVE

Bic metal güzeldir evet ama kullan-at şeklinde bir tıraş ürünüdür.