Geleneksel Tıraş Forumları
arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? (/showthread.php?tid=1725)

Sayfalar: 1 2

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - canbaz - 03/11/2012

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? seçeneklere ''diğer''i de ekledim. karışık kullanan veya ilk üç seçeneğin dışında farklı bir kullanım yapan varsa bunu işaretleyebilir. bu ankette köpürtmenin nerede yapıldığını dikkate almadım, siz de kafanıza takmayın. birçok arkadaşım diğer başlıklar altında kullanımlarını açıklamışlar zaten. ben de bir toparlama yapayım dedim. lütfen buyrunuz…

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - linguist - 03/11/2012

bazen yüzüme sürerim bazen tasa basarım bazen direkt fırcaya yüklerim o yüzden diğeri işaretledim. Bildiğiniz başka yöntemler varsa onları da denemeye açığım.

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - canbaz - 03/11/2012

ben sabunu fırçaya yükleme yöntemini kullanıyorum.

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - emiriko - 03/11/2012

Ya Arko kullanmıyorsak Tongue

Şaka bir yana daha evvel 2-3 arkoyu bir kaba bastığım için onu bitirmeye çalışıyorum ama bir de açık pakette arkom var sabunu yüzüme yedirerek temiz fırçayla yüzümde köpürtmeyi seviyorum. Tabiki porsuk ile masaj yapa yapa güzel oluyor. Kapta köpürtüp yüze sürünce köpüğü sanki sprey şişelerden köpüğü alıp sürüyormuş gibi bir his oluyor bence Smile

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - ahmet67 - 03/11/2012

Sabunu kaba bastım daha zevkli geliyor bana.Fırça

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - eggman - 03/11/2012

Arko aylardır kullanmıyorum kullansam böyle kullanırdım ama Smile

sabunu bastığım kaptan fırçaya yükleyerek

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - pars - 03/11/2012

e)hepsi

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - mavi - 03/11/2012

Tıraş tasına bastığım sabunu, sıcak suyla dolu diğer tıraş tasına daldırdığım fırçayla köpürterek (sabubu fırçaya yükleyerek) kullanıyorum.

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - fasulity - 04/11/2012

İkeadan aldığım kapaklı güzel bir porselen kase içine arkoyu bastım. Sıcak suda bekletilmiş fırçayı bu kaseden yüklüyorum. Bazen yüzümde bazen de ayrı bir tasta köpürterek kullanıyorum.

arko tıraş sabununu nasıl kullanıyorsunuz? - sifujack - 22/11/2012

bastığım kaptaki arko bitene kadar fırçaya yükleyip yüzde köpürterek kullanacağım ama tüm sabunlarda direk yüze sürüp köpürtmek bende daha iyi sonuç verdiğinden bundan sonra çubuk sabunları kaba basmam. hatta refill sabun alırsam kesip çubuk gibi kullanmayı düşünüyorum.
köpürtme için tas scuttle kullanmanın ayrı zevki olsada bunlar bana hazır köpük gibi geldiğinden artık hiç ayrı tasta köpürtmüyorum,belki çok soğuk günlerde scuttle tarzı kullanırım