Geleneksel Tıraş Forumları
artık daha rahat traş oluyorum - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: artık daha rahat traş oluyorum (/showthread.php?tid=1757)

artık daha rahat traş oluyorum - kreuzberg - 11/11/2012

eskiden mac3 kullanıyodum,en son fusion aldırmıştım dayıma.almanyadan geliyodu.ne istiyosun dedi.aklıma bişey gelmedi.fusionlar çok pahalıydı elim gitmedi markette bende onu istedim.bu tip 3-5 bıçaklı jiletler çok yakın traş sağladığı için cilt çok hassaslaşıyo benim tahminim.
birgün yokluktan 2 bıçaklı bir traş bıçağı kullandım arko traş sabunuyla vede fırçayla.
anladımki cilt aşırı hassaslaşmıyo.sakalım yine yeşil gibi kalıyo çok derinden almıyo çünkü.neye bence böyle daha iyi.:

Fırça BİR SORUM OLUCAK
bu berberler arko traş sabununu metal kapların içine koyuyolar.onları nerden bulabilirim?
veya füme traş sabunu almak istesem nerde vardır.
o zaten kendiliğinden kabın içinde.

artık daha rahat traş oluyorum - Linq - 11/11/2012

istanbuldaysan zazahandan temin edebilirsin. Ben berberimden aldim malzemecileri zaten berberlere surekli temin ediyor bunun gibi malzemeleri.

(11/11/2012, Saat: 23:00)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: istanbuldaysan zazahandan temin edebilirsin. Ben berberimden aldim malzemecileri zaten berberlere surekli temin ediyor bunun gibi malzemeleri.

ben şu an izmirdeyimde.
istanbulda zazahan nerde?

artık daha rahat traş oluyorum - BigHillMe - 11/11/2012

metal kap iki çeşit var biri çok kötü biri çok iyi
hangisini seçmeniz gerektiği forumda yazılı
burada görebilirsiniz

35ktnrn.jpg

artık daha rahat traş oluyorum - BigHillMe - 11/11/2012

zaza han eminonü tahtakalededir
telekom sokağında kime sorsanız gösterirler

artık daha rahat traş oluyorum - İzmirli - 11/11/2012

(11/11/2012, Saat: 22:47)kreuzberg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eskiden mac3 kullanıyodum,en son F**** aldırmıştım dayıma.almanyadan geliyodu.ne istiyosun dedi.aklıma bişey gelmedi.fusionlar çok pahalıydı elim gitmedi markette bende onu istedim.bu tip 3-5 bıçaklı jiletler çok yakın traş sağladığı için cilt çok hassaslaşıyo benim tahminim.
birgün yokluktan 2 bıçaklı bir traş bıçağı kullandım arko traş sabunuyla vede fırçayla.
anladımki cilt aşırı hassaslaşmıyo.sakalım yine yeşil gibi kalıyo çok derinden almıyo çünkü.neye bence böyle daha iyi.:

Fırça Fırça BİR SORUM OLUCAK
bu berberler arko traş sabununu metal kapların içine koyuyolar.onları nerden bulabilirim?

Üstat çankayada birmilyoncularda o kaplardan metal olanını bulabilirsin. Kemeraltında da berber toptancılarını sorarsan yine bulabilirsin.

Kolay gelsin.

(11/11/2012, Saat: 23:51)İzmirli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/11/2012, Saat: 22:47)kreuzberg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eskiden mac3 kullanıyodum,en son F**** aldırmıştım dayıma.almanyadan geliyodu.ne istiyosun dedi.aklıma bişey gelmedi.fusionlar çok pahalıydı elim gitmedi markette bende onu istedim.bu tip 3-5 bıçaklı jiletler çok yakın traş sağladığı için cilt çok hassaslaşıyo benim tahminim.

Fırça Fırça Fırça BİR SORUM OLUCAK

Üstat çankayada birmilyoncularda o kaplardan metal olanını bulabilirsin. Kemeraltında da berber toptancılarını sorarsan yine bulabilirsin.

Kolay gelsin.
eyvallah.kemer altında bulurum heralde.veya füme traş sabunu alırım o zaten direkt kabın içinde

artık daha rahat traş oluyorum - kumuca - 12/11/2012

füme traş sabununu şiddetle tavsiye ederim... çok başarılı

artık daha rahat traş oluyorum - ahmet67 - 12/11/2012

Ben berberimden rica etmiştim kapları mı,o toptancıdan almıştı.