Geleneksel Tıraş Forumları
geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu (/showthread.php?tid=1777)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - papazerigi - 17/11/2012

teşekkür ederim arkadaşlar hepinize. sitemiz ve bu güzel insanlar için değmez mi? Big Grin

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - ohtararan - 17/11/2012

elbette, hızlı cevap veren ve kırmayan bir siteyi tercih ederim. daha evvel bir konuda da bahsi geçmişti, "biz duygusal milletiz, para ile değil hatırla, sözle iş yaparız" demiştim. 2 dolar çok olsun, bizi kırmayan da kırılmasın Smile hem de şeker de cabası.

(17/11/2012, Saat: 01:25)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynen hocam sembolik de olsa önemi var. zaten TS.co.uk favori sitemdi artık tek geçerim Smile
adam bir günde cevap yazdı ve bizi kırmadı. ayrıca diğer bir sürü soruma da sabırla cevap yazmış üşenmeden. yalnız adamlar sağlam satış yapıyor. 300 tane 34c HD çekiyorlarmış tek seferde. tabii ki bunda merkürün siparişlere 6 ay sonra cevap vermesinin payı da büyükmüş Smile
klar kabinett max 2 hafta içinde yeniden daha büyük bir stok ile yeniden satışta olacakmış

bundan sonra alışverişlerimizde önce kesemize bakıyoruz. eğer biri TS.co.uk olmak üzere iki site arasında kalırsak bize bu kıyağı yapan ve her alışverişte pakede 3 tane şeker atmayı ihmal etmeyen Matthew hatrına TS.co.uk dan alışveriş yapıyoruz Smile
Saygılarımla

(17/11/2012, Saat: 01:03)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: emeğinize, elinize sağlık kardeşim, kodu biryerden bulur kullanırız dediğiniz gibi, lakin asıl önemlisi sitemizin tanınmaya başladığı anlamına geliyor, övünçle kullanırız sayenizde.
selamlar.

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - Wilkinson - 17/11/2012

Şekil olmuş. Geltir kupon kodu. Smile

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - BigHillMe - 17/11/2012

Teşekürler Papazeriği
Teşekkürler Matthew

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - papazerigi - 17/11/2012

sizlere de teşekkürler efendim. sizler olmasaydınız geltir olur muydu?
Saygılarımla

teşekkürler abi, sen de sağol.
(17/11/2012, Saat: 11:36)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bize özel kupon hayırlı olsun teşekkürler papazeriği...

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - emiriko - 17/11/2012

Aslinda hali hazirda boyle bir olanak varken bunun reklamini b&b'de yapmali adamlar geltir'e girer belki. Cevirip cevirip olurlar belki ama ne anlarlar merak ediyorum Smile

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - mancho - 17/11/2012

Teşekkürler papazeriği dostum

geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu - ihtilaf - 17/11/2012

teşekkürler papazeriği Smile

cümlemize hayırlı uğurlu olsun Smile