Geleneksel Tıraş Forumları
Mesleklerimiz - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Mesleklerimiz (/showthread.php?tid=1868)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Cvp: Mesleklerimiz - dikdik_s - 21/12/2015

Elektronik Muhendisiyim. Guvenlik firmasi sahibiydim. Esenler,bagcilar gibi  Istanbulda belediyelerinin, camilerin, askeriyenin vs. kamera sistemlerini yapiyordum.
Kamera isi artik ele dusunce,profesyonellikten tamamen uzak sirf ucuz olmasi icin adi sani duyulmamis aletlerle piyasa dolunca biraktim. Ayni zamanda evladim dogmustu, bizim babamizi calistigi icin pek goremezdik. Ona bunu yasatmamak icin 7-24 kendimi cocuk buyutmeye adamistim.

An itibari ile ticaret yapıyorum.

Cvp: Mesleklerimiz - neoromancer - 21/12/2015

Hayat üniversitesi öğrencisiyim,ne kadar eğitim alsamda okul bitmiyor Smile 16 yaşında atıldığım 5-8 çalışma hayatı(Fabrika işçiliği) 2sene askerlikle kesintiye uğrasada 24 yaşına kadar sürdü daha sonra Botanik peyzaj düzenleme(3yıl) , Kitapevi elemanı (3yıl)olarak çalıştım...sonrasında ticaretle tanışarak ona yoğunlaştım ,birkaç branş değiştirerek Büro makinaları toptan alım satımı ve Administrasyon işinde sabit kaldım...o piyasada uğraşıyorum.Büro makinaları ve tüketici elektroniğiyle alakalı sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

Cvp: Mesleklerimiz - AKadir - 21/12/2015

Avukatım .
(29 Kasımda 33 yılı bitirmişim.)  Smile

Cvp: Mesleklerimiz - dikdik_s - 21/12/2015

@AKadir

Abi Turkiyede bu adalet sisteminde, 33 yıl. Sizi tebrik ederim. Sinirler alınmıstır komple herhalde Smile

Cvp: Mesleklerimiz - fatih4342 - 21/12/2015

Öğretmenim.(Meslekte 25 yıl bitti)

Cvp: Mesleklerimiz - AKadir - 21/12/2015

(21/12/2015, Saat: 21:05)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @AKadir

Abi Turkiyede bu adalet sisteminde, 33 yıl. Sizi tebrik ederim. Sinirler alınmıstır komple herhalde Smile

Öfke kontrolü 1.faktör.

Cvp: Mesleklerimiz - felekman - 27/12/2015

Maliye Bakanlığı çalışaniyim. Gelir uzmanı olarak görev yapıyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Mesleklerimiz - dikdik_s - 28/12/2015

@neoromancer
Abi hakikaten hayat universitesi ogrencisiymissin. Alaylı mı derler dogru mu kullanıyorum bilemiyorum. Benim cogunlukla dost oldugum arkadaslarım abilerim, bu sekil hayat tecrubesi olan kişiler oluyor genellikle. Onların fikirlerine ve düşüncelerine her zaman önem vermişimdir. İsterse 50 sene okusun birisi ama, hayat tecrübesi bambaşka birşey oluyor. Saygılar

@fatih4342
Ögretmenim en mukaddes iş sizinki ve doktorların ki dir. Gelecegimiz gençlere, gençlerimizin gelecegide ögretmenlerimize emanet. Ögretmenim çocuklara sevgi verin, sevmeyi ögretin. Güçlü ülkemizi bölmek için yapılan türlü oyunları(çogu başarılı olmustur ne yazık ki), ancak ve ancak gençlerimize aşılayacagımız sevgi, kardeşlik ve bilgi ile aşabiliriz. Araştırmayı, ögrenmeyi bilsinler. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmasınlar. Ülkemizde ne yazık ki hep bilmeden konuşulur, 2 gün sonra da unutulur. Saygılar

Cvp: Mesleklerimiz - BurakKaner - 28/12/2015

Marmara Tip 3. sinifim . Bitiremedik su okulu gitti Big Grin

Cvp: Mesleklerimiz - fatih4342 - 28/12/2015

@dikdik_s beyefendi iyi niyetli yorumunuz için teşekkürler.Ama maalesef günümüzde itibarı en fazla erozyona uğratılan meslek öğretmenlik.Neredeyse şamar oğlanına döndürüldü ögretmenler.Hayatta hiçbir şey olamamış kişiler bile kıyasıya eleştiriyor öğretmenleri.Ama bu meslek gerçekten yürek işidir.Saygılarımla.