Geleneksel Tıraş Forumları
Mesleklerimiz - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Mesleklerimiz (/showthread.php?tid=1868)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Mesleklerimiz - ahraz - 30/12/2017

(30/12/2017, Saat: 13:58)Mehmet G. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ahraz Abi,

Ulaş abinin olduğu taburda devrem var o yüzden sık sık giderim yanına. İnstagramda ortak arkadaşlarda Ulaş abi görünüyor. Bağlantınız olduğunu sonradan farkettim. Sormak aklımdaydı ama izinde olduğu için soramadım. Dönünce muhabbete yanına giderim.

Selam söyle benden de

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(30/12/2017, Saat: 05:28)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Bu tayin döneminde Doğu'dan Urfa'ya ''Kimse kalmadı,sen varsın,sen aslansın,yaparsın'' deyip tayin edilince istifa ettim.İçim acımadı da değil"....
Komşum almış olduğunuz bu isabetli karar sebebiyle tebrik ediyorum..Bu kadar yozla$malarin yaşanip ayni zamanda ikiyüzlü bir tutumla genç ve pırıl pırıl insanlari hamasi nutuklarla bir bilinmezin icine sürükleme hastaligindan(hiyerarşik yapisindan dolayi)muzdarip, insan hayatinin birinci derecede risk altinda oldugu bir kurumdan ayrilmanin size iyi geldigini son zamanlardaki zengin degerlendirme-öyküdeneme tarzindaki paylaşimlardan görüyoruz..meslek arama yelpazeniz icine yazarlik ugraşınıda eklemenizi şiddetle tavsiye ediyorum..başarilar diliyorum

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim Abi.İmkan olurda birgün Yüzyüze tanışabilirsek konuşuruz bol bol.Umarım hakkımda hayırlısı olur.Selamlar.

Mesleklerimiz - EskUyeMhmt_G - 30/12/2017

(30/12/2017, Saat: 14:04)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam söyle benden de

Baş üstüne

RE: Mesleklerimiz - vintage - 30/12/2017

Antalya’dayım avukatım Smile

RE: Mesleklerimiz - kral arthur - 30/12/2017

Tarih Öğretmeniyim.

RE: Mesleklerimiz - KASSAM - 30/12/2017

Dümdüz memur.

RE: Mesleklerimiz - pundoe - 30/12/2017

Elektronik muhendisiyim

Mesleklerimiz - rating - 30/12/2017

(30/12/2017, Saat: 01:58)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu bölümü çok görüp hiç yazmayanlardanım.

Bu kadar mülkiyeli,tıbbıyeli olunca bir Harbiyeli şart idi.Kuleli ve Harbiye mezunu bir subaydım yakın zamana kadar.Bu tayin döneminde Doğu'dan Urfa'ya ''Kimse kalmadı,sen varsın,sen aslansın,yaparsın'' deyip tayin edilince istifa ettim.İçim acımadı da değil.Beni tanıyanlar mesleğimi bilir.Aslında mühendisim aynı zamanda,ortaokuldan beri şiir yazıyorum,Tübitak ve Yurtdışı olmak üzere birkaç ödülüm var,bir ara internet radyoculuğu yaptım,yakın dövüş ve uzak doğu sporları ile aktif ilgilenmiştim,bıraktım.Ney üfleme gayretinde olan kendi halinde bir adamım.Söylemesi değişik ama şu an işsizim.Bakalım yakında zamanda bir işe girip beyaz yakalı olmayı planlayanlardanım.

Son yıllarda yaşananlara bakınca o kadar emeğe rağmen en iyisini yaptığını düşünüyorum abi. Bir sene sonra da en iyisini yapmışım diyeceğini düşünüyorum.

RE: Mesleklerimiz - Ümit Bilgi - 30/12/2017

Satış,
Satış,
Satış,
Orca Group,
Eren Holding,
Son sekiz yıldır;
Koç...
hrlg68.jpg

Mesleklerimiz - Dragon - 30/12/2017

Danışman
Eğitmen
Yazar

Mesleklerimiz - ahraz - 30/12/2017

(30/12/2017, Saat: 17:38)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son yıllarda yaşananlara bakınca o kadar emeğe rağmen en iyisini yaptığını düşünüyorum abi. Bir sene sonra da en iyisini yapmışım diyeceğini düşünüyorum.

Benim de hislerim bu yönde Abi.Pişman olmam yaptığım hiçbirşeyden,aldığım hiç bir karardan,umarım güzel geri bildirimler olur adıma.