Geleneksel Tıraş Forumları
I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl (/showthread.php?tid=1978)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - t.macgyver - 11/01/2016

(10/01/2016, Saat: 05:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi ben nasıl derim, Saltuk sabun sizlere ömür Saltuk, Gravyer peynirine dönmüş, güneşe koyup biraz daha kurutursan, gittigidiyor'da akvaryum taşı niyetine satarsınn, Saltuk diye Tongue  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
migpxt.jpg

Üzülme takılıyorum Saltukkk

Gözümden yaş geldi Smile
peynir  Tongue
tarihi-kalede-kupler-icinde-250-yillik-o...14663.jpeg

(10/01/2016, Saat: 23:34)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahaha Smile ben performansa bakarim abi ben yiyiciyim isterse 9luk olsun Smile
Bu da bir nevi freudian sürçme olmuş, tabi kokunca mango mango Smile

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - Saltuk - 11/01/2016

Komsum freud degil cem yilmaz Smile

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - impaticaret - 11/01/2016

(10/01/2016, Saat: 16:02)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eveet simdi tirasimi bununla oldum. Harika bir tiras verdi. Yastiklamasi cok iyi, tiras boyunca polsilver i yuzumde hic hissetmedim.  nemlendirmesi guzel hafif mentol ferahligi cok hos. Dediginiz gibi sabunda pek sikinti yokmus @koolandgang. Ben bir tane yedek stoklayayim en iyisi @impaticaret Smile yedek ambalajin icinde bozulur mu? Bunun bitmesi 6 ay - 1 sene alir cunku

Saltuk Bey yedeklerde sorun yok ama bittikçe alırsanız daha taze olur.

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - mecheng - 20/03/2016

Koruyuculugu, kayganlik hissiyati ve tiras sonrasi nemlendirme etkisiyle fiyatini fazlasiyla hak eden, muazzam bir sabun. Ayrica kokusu da cok keyifli. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - caki3000 - 20/03/2016

Sabunu denemek istiyorum ama komşular siz nereden temin ettiniz ?

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - dikdik_s - 21/03/2016

İmpa Ticaretten almıstım. Su anda stokta yok buyuk ihtimal mustafa bey yine soyler yakın zamanda.

Tabac kokusunu seven ben, ne yazık ki kokusuna alısamadım. 2-3 kere kullanıp elim gitmemeye baslayınca bir komsumuz arıyormus ona gonderdim.
Kotu bir sabun kesinlikle degil ama iste zevkler renkler tartısılmaz anlasamadık biz Smile

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - caki3000 - 21/03/2016

Teşekkürler..

I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - theunnamed - 03/06/2016

Artisan sabunlarla karşılaştırılamayacak kadar fevkalade bir sabun, bir o kadar da özel, şayet hakkını vererek kullanamayacağınızı düşünmeye başlarsanız bırakılması tavsiye edilir. Nickshaves'in incelemesi, paylaşıldı mı bilmiyorum ama buyrun

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - koolandgang - 04/06/2016

(03/06/2016, Saat: 22:56)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artisan sabunlarla karşılaştırılamayacak kadar fevkalade bir sabun, bir o kadar da özel, şayet hakkını vererek kullanamayacağınızı düşünmeye başlarsanız bırakılması tavsiye edilir. Nickshaves'in incelemesi, paylaşıldı mı bilmiyorum ama buyrun

Big Grin +1

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - teddy - 04/06/2016

Hakkını verin bakalım seyir edelim üstadlar, dimi Big Grin