Geleneksel Tıraş Forumları
I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl (/showthread.php?tid=1978)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - izbe - 25/04/2015

Almayi ciddi anlamda dusunuyordum. Komsularimin yasamis olduklari nedeni ile iptal ettim. Gelismelerden bizleride haberdar ediniz.

I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - onurcakmak - 25/04/2015

@izbe isterseniz refill paketi alın. Onlarda problem olmayabilir. Olursa da artık Mustafa bey elindeki tüm ürünleri iade eder heralde

Ben bugün firmaya uzunca bir mesaj attıp, haftaiçi dönüş yapacaklardır. Gelişmeleri buraya yazarım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - impaticaret - 25/04/2015

(25/04/2015, Saat: 20:48)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe isterseniz refill paketi alın. Onlarda problem olmayabilir. Olursa da artık Mustafa bey elindeki tüm ürünleri iade eder heralde

Ben bugün firmaya uzunca bir mesaj attıp, haftaiçi dönüş yapacaklardır. Gelişmeleri buraya yazarım.

Haklısınız Onur Bey,refiller yumuşak.Kâseleri iade edeceğim. Firma ürününün arkasında durmasa bile ürünlerimizle ilgili sorunlarınızda sizi yalnız bırakmam Smile

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - izbe - 13/05/2015

(25/04/2015, Saat: 20:48)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe isterseniz refill paketi alın. Onlarda problem olmayabilir. Olursa da artık Mustafa bey elindeki tüm ürünleri iade eder heralde

Komşum gelişmeler ne oldu? Bize de bilgi verir misiniz? Vereceğiniz bilgilere göre alıp almayacağıma karar vereceğim. Syg.

I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - onurcakmak - 13/05/2015

Komşum firma maalesef geri dönüş yapmadı. Ben de istemeyerekte olsa Mustafa beyden refill paket rica ettim, ücretsiz gönderdi sağolsun. Refill pakette hiç sorun yok, iki başparmağımla hemen kabına bastım. Diğer hatalı olanı poşete koydu, resmi aşağıda ve bakın ne halde

d00e10ecd8bc5ba1c3481d3164b1f210.jpg

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - izbe - 13/05/2015

Anladım hocam. Teşekkür ederim. Bu durumda refill ler sıkıntısız olarak alıp, kaseye basabiliriz.

Bu arada fotoğraf itibari ile hakikaten kup kuru, ufalanmış bayat ekmek kıvamında bişey olmuş.

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - ckeskin - 13/05/2015

Ben bunda kasenin etkisi olduğunu düşünüyorum. Toprak kasenin nemi çeken bir yapısı var çünkü.

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - onurcakmak - 13/05/2015

(13/05/2015, Saat: 19:00)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunda kasenin etkisi olduğunu düşünüyorum. Toprak kasenin nemi çeken bir yapısı var çünkü.

Komşum kase sır kaplamalı, nemi çekmemiştirde, kapak ve kase arasında biraz boşluk kaldığı için kurumuş olabilir. Ancak yeni üretim bir sabunun bu kadar kuruması çok anormal bir durum. Dolayısıyla ben mutlaka üretim hatalıdır diye düşünüyorum.

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - ckeskin - 13/05/2015

Kapağın altı sırlanmış mı?

Cvp: I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl - onurcakmak - 13/05/2015

Güzel tespit komşum, evet sırlanmamış.