Geleneksel Tıraş Forumları
Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti (/showthread.php?tid=2)

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - BigHillMe - 01/10/2014

başlangıç için iyi bir alet
en çok da kartuşlulara yakın tıraş karakteristiği nedeni ile
kenarlarını bile kapatıyor jiletin
ne yapsanız cildinize zarar verme ihtimali yok

üretim kalitesi fiyatına göre oldukça iyi

benzeri şıkbay hafta dayanmazken
bu ömürlük

15 20 yıl tek wilkinson kullanan
bir denizci arkadaşımız dahi vardı forumda

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - mavi - 02/10/2014

(01/10/2014, Saat: 23:29)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: başlangıç için iyi bir alet
en çok da kartuşlulara yakın tıraş karakteristiği nedeni ile
kenarlarını bile kapatıyor jiletin
ne yapsanız cildinize zarar verme ihtimali yok

üretim kalitesi fiyatına göre oldukça iyi

benzeri şıkbay hafta dayanmazken
bu ömürlük

15 20 yıl tek wilkinson kullanan
bir denizci arkadaşımız dahi vardı forumda

+1

@McOrco nun yazdıkları bu aletin özeti. Geleneksel tıraşa geçişte hem kaliteli hem de ekonomik olması nedeniyle çok bir ideal alettir. Dolayısıyla başlangıç için bu aleti seçenler doğru bir seçim yapmış olurlar.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Grandnovice - 19/10/2014

Aleti bugün Üsküdar Nato Yolu Çağrı Markette gördüm, 10 TL.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - mkb1907 - 10/11/2014

metroda 25 tl idi saırım geçen hafta alışveriş yaparken dikkatimi çekmişti

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - eskiuyemnt - 10/11/2014

(10/11/2014, Saat: 18:06)mkb1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: metroda 25 tl idi saırım geçen hafta alışveriş yaparken dikkatimi çekmişti

11 küsür TL idi, 12,95 olmuş sanırım.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - linguist - 10/11/2014

(02/10/2014, Saat: 01:06)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1

@McOrco nun yazdıkları bu aletin özeti. Geleneksel tıraşa geçişte hem kaliteli hem de ekonomik olması nedeniyle çok bir ideal alettir. Dolayısıyla başlangıç için bu aleti seçenler doğru bir seçim yapmış olurlar.

Başlangıçta ben de kullanmıştım. Sonra gillette slim futur progress slant r41 ilaveten jiletli ve çelik usturaları kullanıp ileri seviye bir tıraşçı Smile olduktan sonra yine WS klasik ile devam ediyorum.

RE: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Eskiuyebyr - 10/11/2014

Seyahatlerde kullanıyorum artık ws'yi. Ilk aldığım makineydi. Denizci arkadaşımız gibi sadece ws ile de idare etmek mümkün.

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - Really - 14/11/2014

Bu makinayı arayanlar için güzel bir haber vereyim.Bu makinayı Carreforsa marketten geçen hafta aldım.Almanya üretimi yanında 5 adet jiletide var aynı markanın.Fiyat derseniz geçen hafta aldım yalan söylemeyeyim ama 13 küsur lira.Küsüratını hatırlayamadım şimdi Smile

Bu arada bu makinayı almakla beraber tamamen geleneksel tıraşa dönmüş olduk.El alışkanlığını kazanmak için iyi bir makina.Ben hiç zorlanmadım.3 kere tıraş oldum.Son seferde perma jilet taktım ve çok farketti.Açıkçası wilkinson jiletler pek sarmadı.Suratımda yer yer ele gelen sakallar kalıyordu.Permayla cillop gibi tıraş oldum.

Forumdada yeniyim ve ilk mesajım.Makinayı bulamayanlar için bir alternatifte ben göstermek istedim.Faydamız olduysa ne mutlu.

Saygılar...

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - eskiuyemnt - 14/11/2014

(14/11/2014, Saat: 12:00)Really Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu makinayı arayanlar için güzel bir haber vereyim.Bu makinayı Carreforsa marketten geçen hafta aldım.Almanya üretimi yanında 5 adet jiletide var aynı markanın.Fiyat derseniz geçen hafta aldım yalan söylemeyeyim ama 13 küsur lira.Küsüratını hatırlayamadım şimdi Smile

Bu arada bu makinayı almakla beraber tamamen geleneksel tıraşa dönmüş olduk.El alışkanlığını kazanmak için iyi bir makina.Ben hiç zorlanmadım.3 kere tıraş oldum.Son seferde perma jilet taktım ve çok farketti.Açıkçası wilkinson jiletler pek sarmadı.Suratımda yer yer ele gelen sakallar kalıyordu.Permayla cillop gibi tıraş oldum.

Forumdada yeniyim ve ilk mesajım.Makinayı bulamayanlar için bir alternatifte ben göstermek istedim.Faydamız olduysa ne mutlu.

Saygılar...

Olma mı, hoşgeldiniz Smile

Cvp: Wilkinson Sword Classic Traş Aleti - recklesstr - 14/11/2014

Hoşgeldiniz, wilkinson benim çok sevdiğim ve ara ara kullandığım bir makina.
Geçen hafta izmir carrefour'da görmüştüm hatta resmini çekmiştim forum için ama paylaşamamıştım konusu gelmişken ben de resmini paylaşarak yardımcı olayım satın alacaklara.
ecPQBxI.jpg?1