Geleneksel Tıraş Forumları
Clubman Pinaud Aftershave - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Clubman Pinaud Aftershave (/showthread.php?tid=2582)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - nacho_grande - 30/09/2014

(30/09/2014, Saat: 12:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kusura bakmayın anlayamadım,tam olarak neyi işaret ettiniz ?

Başrollerini Walter Matthau ve Jack Lemmon' ın oynadığı, 1997 yapımı "Out to Sea" filminde Matthau' nun kullandığı AS için "Armour All" benzetmesi yapılır (Amerika' da satılan, kötü kokan bir araba pasta-cila markası)-ki sırf bu koku yüzünden bir kaçamağını ele verir.

Film, üstadların son demlerine denk gelmesine rağmen, çok keyifli ve bir o kadar da komiktir. Uzay Yolu-Next Generation serisinden hatırlayacağınız "Data" karakteri Brent Spiner bu filmde harikalar yaratıyor. Şiddetle izlemenizi öneririm.

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - ihtilaf - 30/09/2014

(30/09/2014, Saat: 14:33)nacho_grande Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başrollerini Walter Matthau ve Jack Lemmon' ın oynadığı, 1997 yapımı "Out to Sea" filminde Matthau' nun kullandığı AS için "Armour All" benzetmesi yapılır (Amerika' da satılan, kötü kokan bir araba pasta-cila markası)-ki sırf bu koku yüzünden bir kaçamağını ele verir.

Film, üstadların son demlerine denk gelmesine rağmen, çok keyifli ve bir o kadar da komiktir. Uzay Yolu-Next Generation serisinden hatırlayacağınız "Data" karakteri Brent Spiner bu filmde harikalar yaratıyor. Şiddetle izlemenizi öneririm.

Hatırladım,teşekkür ederim.
İkili daha önce Grumpy Old Men (93 ve 95 yılları) serisinde oynamıştı.

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - virtue051 - 06/02/2015

kokusunu bilmediğim ve tester tarzı birşeyde olmadığı için sipariş edemiyorum.

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - ckeskin - 07/02/2015

(06/02/2015, Saat: 19:47)virtue051 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kokusunu bilmediğim ve tester tarzı birşeyde olmadığı için sipariş edemiyorum.

Komşum İstanbul'daysanız İmpa'da koklayabilirsiniz.

Clubman Pinaud Aftershave - tipsol - 07/02/2015

(07/02/2015, Saat: 00:54)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum İstanbul'daysanız İmpa'da koklayabilirsiniz.

KoklayamasınıZ, çünkü pinaud un ağzında jelatin band var onun yırtmadan kapak açılmıyorSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - ckeskin - 07/02/2015

(07/02/2015, Saat: 13:54)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KoklayamasınıZ, çünkü pinaud un ağzında jelatin band var onun yırtmadan kapak açılmıyorSmile

Doğru unutmuşum. Big Grin

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - mavi - 07/02/2015

(07/02/2015, Saat: 13:54)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KoklayamasınıZ, çünkü pinaud un ağzında jelatin band var onun yırtmadan kapak açılmıyorSmile

Evet, jelatin olması çok iyi.

Clubman Pinaud Aftershave - tipsol - 07/02/2015

Bence tüm kozmetik ürünlerinde olmalı jelatin, bunlar kişisel ürünler. Birçok içkide jelatin var absolut grubunun tamamı jelatinli ortak kullanılan içkide bile varsa kişisel bakım ürünlerinde muhakkak olmalı.

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - mavi - 07/02/2015

(07/02/2015, Saat: 15:54)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence tüm kozmetik ürünlerinde olmalı jelatin, bunlar kişisel ürünler. Birçok içkide jelatin var absolut grubunun tamamı jelatinli ortak kullanılan içkide bile varsa kişisel bakım ürünlerinde muhakkak olmalı.

Kesinlikle katılıyorum.

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - ozgun41 - 08/02/2015

jelatin olsun peki ama mutlaka bir tester da olsun.tombala urun aliriz yoksa.