Geleneksel Tıraş Forumları
Clubman Pinaud Aftershave - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Clubman Pinaud Aftershave (/showthread.php?tid=2582)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - candova - 21/12/2015

Lime Sec olanı aldık kullanıyorum. Lime kolonyası @cihankeskin tabiriyle Smile
ilk izlenimlerim orjinali kadar sert değil. Hoşuma gitti açıkçası.

@impaticaret e gittiğimizde hepsini bir arada görünce dayanamıyor insan Big Grin

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - koolandgang - 26/12/2015

Ben de Classic olanı aldım.Kokusunu sevdim açıkçası.Tabi bir Floid Vigoroso değil koku olarak.
Daha hafif bir koku.Ama yatıştırıcılık ve nemlendirme de onun kadar başarılı.Yıllardır kullanmak istediğim bir üründü.
Şişesi, sunumu da tam bir klasik Smile

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - Nani Kuş - 26/02/2016

flxb1e.jpg

Yogun karanfil kokusuna sahip ben sevemedim .

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - dikdik_s - 26/02/2016

Abiler Special Reserve den sonra kimse, baska modeli icin kokusunu begenmedim demesin. Kapagını 15 gundur actım kokusu ucsun diye ama nafile hala kokuyor namussız.

Pinaud merak eden classic alsın. Classic candır.

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - OnLyTNT - 26/02/2016

Special Reserve, kokusunu en çok beğendim Clubman kolonyası benim için. Diğerlerine göre modern, daha karmaşık ve nispeten iyi bir harman koku olarak.

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - dikdik_s - 26/02/2016

(26/02/2016, Saat: 15:41)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Special Reserve, kokusunu en çok beğendim Clubman kolonyası benim için. Diğerlerine göre modern, daha karmaşık ve nispeten iyi bir harman koku olarak.

Abi o zaman benimki bozuk. Mumkun degil bendekini bir insan evladının begenebilmesi. Smile

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - DeaKeN - 26/02/2016

clubman lilac kullanan yok mu hiç...

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - mavi - 26/02/2016

Special Reserve, diğer Clubman çeşitlerine göre biraz daha ağır bir kokuya sahip; dolayısıyla diğer Clubman çeşitlerine göre daha sınırlı bir kesime hitap ediyor.

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - Saltuk - 27/02/2016

(26/12/2015, Saat: 02:40)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Classic olanı aldım.Kokusunu sevdim açıkçası.Tabi bir Floid Vigoroso değil koku olarak.
Daha hafif bir koku.Ama yatıştırıcılık ve nemlendirme de onun kadar başarılı.Yıllardır kullanmak istediğim bir üründü.
Şişesi, sunumu da tam bir klasik Smile

Cilt tipiniz nedir hocam? Merak ettigimden soruyorum. Kokusunu cok begenmeme ragmen yatistirma ve nemlendirme konusunda floid kadar iyi gelmedi bana cunku hicbir zaman.

Cvp: Clubman Pinaud Aftershave - koolandgang - 27/02/2016

@Saltuk Karma cildim var. Evet biraz cildin de katkısı olabilir.Ama benim alın kısmım yağlı. Yani etkin bölgeye bir katkısı yok cildimin diye düşünüyorum Smile Diğer taraftan üründen ürüne de ciddi farklar olabiliyor özellikle bu gibi ürünlerde.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi