Geleneksel Tıraş Forumları
Rotasyon için bir fırça daha almak istiyorum - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Diğer Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Konu Başlığı: Rotasyon için bir fırça daha almak istiyorum (/showthread.php?tid=2760)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rotasyon için bir fırça daha almak istiyorum - eskiuyemnt - 30/06/2013

Vermediler daha doğrusu nöbetçi koymamışlar koccaman postaneye inanılır gibi değil.

Rotasyon için bir fırça daha almak istiyorum - theunnamed - 30/06/2013

(30/06/2013, Saat: 10:32)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vermediler daha doğrusu nöbetçi koymamışlar koccaman postaneye inanılır gibi değil.

PTT'den çok şey beklemişsiniz üstad Smile Yarın görürüz inşallah. Benim almam için zaman daha var, o zamana belki siz bir at sürüsü alabilirsiniz Smile Haber veririm size, almamış olursanız hala. Gözüm 23-24 euroluk olanı kestirdim ama o da pahalı geliyor Smile

(30/06/2013, Saat: 14:57)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/06/2013, Saat: 10:32)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vermediler daha doğrusu nöbetçi koymamışlar koccaman postaneye inanılır gibi değil.

PTT'den çok şey beklemişsiniz üstad Smile Yarın görürüz inşallah. Benim almam için zaman daha var, o zamana belki siz bir at sürüsü alabilirsiniz Smile Haber veririm size, almamış olursanız hala. Gözüm 23-24 euroluk olanı kestirdim ama o da pahalı geliyor Smile

O kadarına gerek yok ki. Paylaşacağız nasıl olsa Wink saçların hepsi aynı sadece yele kuyruk oranları farklı, o da çok hissedilir bir şey değil. Gergin ama yumuşak doğal ama çok uzun yıllar eskimeyen yıpranmayan kokusuz ve hijyenik. Bu hafta sürekli şehir dışı davam var Konyaya uygun bi zamanda gelip tekrar görüşelim inş.

(30/06/2013, Saat: 15:00)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadarına gerek yok ki. Paylaşacağız nasıl olsa Wink saçların hepsi aynı sadece yele kuyruk oranları farklı, o da çok hissedilir bir şey değil. Gergin ama yumuşak doğal ama çok uzun yıllar eskimeyen yıpranmayan kokusuz ve hijyenik. Bu hafta sürekli şehir dışı davam var Konyaya uygun bi zamanda gelip tekrar görüşelim inş.

Kıl miktarının farkı yok mu diyorsunuz yani, %65 kuyruk olanlar biraz daha ucuz ama ben %50-50 olanlar daha iyi olabilir diye dusunmustum.. Bu arada Konyaya gelince görüşelim mi diyorsunuz yanlış mı anlıyorum yoksa ?

Rotasyon için bir fırça daha almak istiyorum - puchacz - 30/06/2013

65-35 var bende, ufak bir yazi da yazmistim. Batma yapiyor ama yayilan (floppy) bir firca. Kahverengi olani (agartilmamis) tercih ettim, daha estetik geldi gozume.
50-50 daha iyidir zannediyorum.
Bence hjm/muhle sentetik 65-35'i dover Smile

(30/06/2013, Saat: 21:02)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 65-35 var bende, ufak bir yazi da yazmistim. Batma yapiyor ama yayilan (floppy) bir firca. Kahverengi olani (agartilmamis) tercih ettim, daha estetik geldi gozume.

Sıcak suda mahvetme ihtimalimiz ne kadar acaba HJM yi ? Smile

Rotasyon için bir fırça daha almak istiyorum - ihtilaf - 30/06/2013

Puchacz Üstadım,
HJM fırçanız nasıl batıcı mı?
Batıcı at kılı fırça tahriş yapmaz mı?
Selamlar

(30/06/2013, Saat: 21:02)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 65-35 var bende, ufak bir yazi da yazmistim. Batma yapiyor ama yayilan (floppy) bir firca. Kahverengi olani (agartilmamis) tercih ettim, daha estetik geldi gozume.

(30/06/2013, Saat: 20:54)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/06/2013, Saat: 15:00)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadarına gerek yok ki. Paylaşacağız nasıl olsa Wink saçların hepsi aynı sadece yele kuyruk oranları farklı, o da çok hissedilir bir şey değil. Gergin ama yumuşak doğal ama çok uzun yıllar eskimeyen yıpranmayan kokusuz ve hijyenik. Bu hafta sürekli şehir dışı davam var Konyaya uygun bi zamanda gelip tekrar görüşelim inş.

Kıl miktarının farkı yok mu diyorsunuz yani, %65 kuyruk olanlar biraz daha ucuz ama ben %50-50 olanlar daha iyi olabilir diye dusunmustum.. Bu arada Konyaya gelince görüşelim mi diyorsunuz yanlış mı anlıyorum yoksa ?

İnşaallah üstad tabiiki beklerim. Dışarıda çok duruşmalarım var Konya'ya para kazanıp döneyim de öyle sipariş verelim anlamı da var tabi CoolCool
Hanım benim kasa, ona verdiğim paraları geri almama gibi bi huyum var. Benden ayırdıkları ile kredi borçlarımı kapatmış, üstüne de kendine araba beğenmiş gittim aldım onun üstüne napim başka kimim var ki?

Puchacz komşudaki doğal ağartılmamış kahverengi, biraz gergin ve uçlarının hafif batma yapabileceği doğrudur, yarın sabah PTT den gelecek olan bana ağartılmış, silver tip görünümünde (doğan görünümlü şahin) ve daha yumuşak sanırım. Sabah işten önce hemen alıp bir sabun yapacağım paylaşacağım inş.
Şaka maka o kadar at filan dedik, at fırçanın da çok çok konforlu olduğuna dair bir nanç taşımaktayım. Hadi be fırtına, yürü be kim tutar seni yalancı çıkarma beni Big GrinBig Grin Hani at ya o bakımdan Big GrinBig Grin

Rotasyon için bir fırça daha almak istiyorum - ihtilaf - 30/06/2013

Güzel günlerde kullanın Mornetto Üstadım,
50 ye 50 oranında mı aldınız.
Sizden yorum bekliyoruz,aldığınız fırçanın linkini paylaşırmısınız.
Yüzde köpürtme ve batıcılık yorumları nasıl olacak Huh

(30/06/2013, Saat: 22:16)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Puchacz komşudaki doğal ağartılmamış kahverengi, biraz gergin ve uçlarının hafif batma yapabileceği doğrudur, yarın sabah PTT den gelecek olan bana ağartılmış, silver tip görünümünde (doğan görünümlü şahin) ve daha yumuşak sanırım. Sabah işten önce hemen alıp bir sabun yapacağım paylaşacağım inş.
Şaka maka o kadar at filan dedik, at fırçanın da çok çok konforlu olduğuna dair bir nanç taşımaktayım. Hadi be fırtına, yürü be kim tutar seni yalancı çıkarma beni Big GrinBig Grin Hani at ya o bakımdan Big GrinBig Grin