Geleneksel Tıraş Forumları
Clinique Tıraş Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Clinique Tıraş Kremi (/showthread.php?tid=2872)

Sayfalar: 1 2

Clinique Tıraş Kremi - eskiuyemnt - 08/07/2013

Arkadaşlar bu kremi yurt dışında çok övmüşler. Ülkemizde de 37 -40 TL den bulunabiliyor. Kullanan var mı çünkü Avrupada evdekileri atıp bunu tek kremi yapanlar bile olmuş ??Huh
2dhzcpf.jpg

Clinique Tıraş Kremi - ihtilaf - 08/07/2013

Mornetto Üstadım,
Size Bir ay vakit Angry
Bu ürünü alıp,deneyip,fotoğraflayıp bize yorumlamanızı rica ediyoruz Smile

Clinique Tıraş Kremi - eskiuyemnt - 08/07/2013

(08/07/2013, Saat: 23:30)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mornetto Üstadım,
Size Bir ay vakit Angry
Bu ürünü alıp,deneyip,fotoğraflayıp bize yorumlamanızı rica ediyoruz Smile

Ben kaşındım Blush

Clinique Tıraş Kremi - Delidumrul - 08/07/2013

(08/07/2013, Saat: 23:33)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kaşındım Blush

Bence de Big Grin
dikkat ettiyseniz forumda hiç kimse 'bu sabun yada krem nasıldır yada avrupada iyi diyolar bizde ne diyorlar' gibi sorular sormuyoruz sayın Avukatım Smile

Clinique Tıraş Kremi - ihtilaf - 08/07/2013

Arkadaşlar,Bir ay sonra Sevgili Mornetto burada konusu olan kremi yorumlayacak.

kum-saati.jpg

Clinique Tıraş Kremi - sertaç - 09/07/2013

Merakla bekliyoruz ustadSmile

Clinique Tıraş Kremi - eskiuyemnt - 18/07/2013

Arkadaşlar inanılmaz bir kremle karşı karşıyayız.

Amerikan patentli, Belçika üretimi olan iş bu krem, bildiğimiz kremlerden çok çok uzak, sıfır köpük, evet SIFIR KÖPÜK le muhteşem bir iş çıkaran, ilaç gibi kokan, yine sıfır parfümlü bir tedavi kremi.

Bununla isterseniz her gün, isterseniz günaşırı zevkle, tahrişsiz, acısız ve oldukça konforlu tıraşlar alabilirsiniz. Ben ilk kullanım olduğu için çekinerek sıktım kaseye her zamanki kadar. Fırçayı çevir Allah çevir köpük yok. Fırçayı bıraktım elimle yedire yedire yüzümün her tarafına iyice sürdüm. Rossmann dan aldığım 10lu paket İsana jiletin daha ilk vuruşunda inanılmaz bir konfor hissettim. Hem jilet hem bu tedavi kremi diyebileceğim Clinique muhteşem ikili oldular. Makine Futur (3) idi. Tek perde tıraşı denemek amaçlı oldum. Sabah çenemde R41 in iki gün önce kanattığı yaranın kabuğunu çıkarmıştım o bölgede dahi kan yoktu. İkinci perdede kesinlikle tahrişsiz, kansız, acısız ve TAM KONFORLU bir sinekkaydıyı alacağımdan emindim. Sabah bunu yapacağım inş.
Konfor arayan, aynı zamanda pürüzsüz bir tıraş keyfini tek eksiği köpükten ve parfüm-aromadan uzak, tahrişsiz ve gerçek bir tedavi tıraşı olabileceğiniz bir krem CLINIQUE.
Jilet için de aynı şeyleri söyleyebilirim. Sanki iyi kesmiyormuş izlenimi verdi ancak tıraştan sonra elimi yüzüme götürdüğümde tek perdede bu kadar pürüzsüzlüğü ile gerçekten keskin bir jilet olduğunu anladım. Bu da konforun en bariz göstergesi idi. Hatta hiç bir jilette bunu yaşamadım diyebilirim. Kesinlikle tavsiye olunur.

Hem jilet hem de krem için yorumum;
Konfor:10
Fiyat/Perf.:4.95 TL / 41 TL biraz pahalı geldi. Ama parasının kremi.Smile
Tekrar alır mıyım: Kesinlikle EVET.
Keskinlik:8

İhtilaf üstadım iyi ki bu görevi vermişsiniz. Başım üstüne zevkle aldım ve netice harika idi. Bu şekilde başka kaşıntılar çıkarmak arzusundayım. Ki forumumuz yeni ürünlerle tanışsın. Hatta aklımda bir tane var. Sheagy Sealby gibi çin ismine benzer bir krem gördüm bir dahaki sefere onu da alıp tecrübe edeceğim. 64 TL idi. şimdilik bunu test etmek istedim.

Clinique Tıraş Kremi - eskiuyemnt - 18/07/2013

Üstadların daha önce çektiği foto.
334ryao.jpg
Ve clinique.
33uttom.jpg

Clinique Tıraş Kremi - ihtilaf - 19/07/2013

Harika inceleme,teşekkürler Smile
Görsel anlatım için foto yokmu Huh

Clinique Tıraş Kremi - eskiuyemnt - 19/07/2013

Üstad foto ekleyecek idim ve fakat ortada ne köpük, ne eğlenceli bir şey bulamadığımdan ve sadece tedavi amaçlı yani cildiniz uzunca bir süre tıraştan yorulmuş yahut tahrişler artmışsa tek perdede bir haftada tahminen bütün cilt sorunlarınızın çözülebileceği ve normal zamanlarda dahi bir cella yahut tobsun içine rahatlıkla sıkabileceğiniz ve tıraştan sonra da tüm gün cildinizde bir koruma katmanı bırakan dolayısıyla tam bir sağlık kremi diyebileceğim krem.
Birazdan foto ekleyeyim. Fırçasız ve banyodan sonra çok daha etkili Smile Adı da klinik yani hasta bakılan yer yahut hastalık belirtisi demek. İlaç gibi kokması bu yüzden. Cildinizde sorun varsa bu krem iyileştirici etkisiyle kısa sürede sağlığına kavuşturur.