Geleneksel Tıraş Forumları
Rimei tıraş aleti - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: Rimei tıraş aleti (/showthread.php?tid=29)

Rimei traş aleti - ynspektas - 24/10/2015

2 haftadır hergün rimei kullanıyorum, fikrim değişmedi, başarılı bir alet, f/p oranı çok yüksek, kullanmayanlar en azından denemek için almalı diye düşünüyorum.

Rimei traş aleti - ynspektas - 17/11/2015

Bende Ej de89 olmasına rağmen son bir aydır hiç kullanmadım elim gitmiyor sanki , rimei forever Smile

Cvp: Rimei traş aleti - candova - 17/11/2015

Alıp da ufacık bir pişman olmadığım nadir şeylerden Smile

İmpa dan aldığım daha önce aldıklarımdan çok kaliteli çıkmıştı üstelik.

Cvp: Rimei traş aleti - albatross - 18/11/2015

benim alette ufakta olsa bir paslanma var, kullandıktan sonra kurulamıyorum onunda etkisi olabilir.

Rimei traş aleti - ynspektas - 18/11/2015

@albatross hocam bu tarz şeylere dikkat etmek lazım, urun impa da 5 tl idi, bu kadar ucuz ürünün kaplaması dışarıdan güzel gözükse bile Ej de olduğu gibi sağlam olmasını beklememek lazım, ben her kullanım sonrası kurulmaya calisiyorum. Smile

Cvp: Rimei traş aleti - Azubel - 19/11/2015

Rimei benim de en beğendiğim aletlerden biri,

Rimei'nin tasarımını baz aldığı "gilette tech" makinesini almayı planlıyorum

Cvp: Rimei traş aleti - arandur - 19/11/2015

(17/11/2015, Saat: 22:28)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende Ej de89 olmasına rağmen son bir aydır hiç kullanmadım elim gitmiyor sanki , rimei forever Smile

Aynen hocam, De89 ve Rimei'ye aynı jiletleri takıyorum, Rimei hepsinde daha başarılı sonuçlar veriyor Smile

Cvp: Rimei traş aleti - albatross - 19/11/2015

(17/11/2015, Saat: 22:28)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende Ej de89 olmasına rağmen son bir aydır hiç kullanmadım elim gitmiyor sanki , rimei forever Smile

(19/11/2015, Saat: 18:43)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen hocam, De89 ve Rimei'ye aynı jiletleri takıyorum, Rimei hepsinde daha başarılı sonuçlar veriyor Smile

komşular bende ej de89'u bekliyorum bu söyledikleriniz kafamı karıştırdı şimdi Smile

RE: Cvp: Rimei traş aleti - ynspektas - 19/11/2015

(19/11/2015, Saat: 20:53)albatross Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşular bende ej de89'u bekliyorum bu söyledikleriniz kafamı karıştırdı şimdi Smile
Hocam bana sorarsanız rimei zaten fiyat olarak uygun, önce onu denemeniz daha mantikli gibi. Rimei , Ej de89 dan bir tık daha agresif olduğu için de89 da başarılı bulmadığım jiletler rimei de gayet başarılı ( Shark, Rapira, Bolzano vb.)

RE: Cvp: Rimei traş aleti - albatross - 19/11/2015

(19/11/2015, Saat: 22:12)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bana sorarsanız rimei zaten fiyat olarak uygun, önce onu denemeniz daha mantikli gibi. Rimei , Ej de89 dan bir tık daha agresif olduğu için de89 da başarılı bulmadığım jiletler rimei de gayet başarılı ( Shark, Rapira, Bolzano vb.)
Şuan zaten rimei kullanıyorum hocam ve çok memnunum. Fakat işte insan birazdaha kalite arıyor Smile

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi