Geleneksel Tıraş Forumları
Floid Aftershave - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Floid Aftershave (/showthread.php?tid=304)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Floid Aftershave - Wilkinson - 19/01/2012

Bunu kullanan veya kullanmayı düşünen arkadaşlar var mıdır? Ben bir şişe almak istiyorum. Daha önce kullanıp memnun kalanınız var mı?

Saygılarımla...

floid-amber.jpg

http://www.shaving101.com/index.php/product-reviews/aftershaves/274-floid-after-shave.html

Floid Aftershave - zorba58 - 20/01/2012

İlk defa gördüm dostum.

Floid Aftershave - superbadger - 21/01/2012

Ben floid ve pinaud çok düşünüyorum ama bunlar parfümvari şeyler olduğu için gümrükte takılma ihtimalini de düşünmüyor değilim.

Floid Aftershave - ohtararan - 21/01/2012

merhaba,
geçen gün gördüm ve dikkatimi çekti ancak cesaret edemedim ısmarlamaya da, takılır mı gümrükte veyahut kokusu nasıldır gibi birçok soru geldi aklıma. şişesi ok güzel ama Smile
selamlar.

Floid Aftershave - superbadger - 22/01/2012

yurtdışındaki forumlarda çok meşhur aslında kolaylıkla bulabilirsiniz nasıl koktuğunu. birde mavisi var. aslında 400ml olduğu düşünülürse gerçekten çok ucuz. yurtdışından aftershave söyleyip problemsiz alan varsa aslında sipariş edilebilir. anladığım kadarıyla asıl problem parfüm. sabun, tıraş kremi vs. sanırım türkiyede herhalde 50 kişiden fazla sipariş eden yoktur yurtdışından.

Floid Aftershave - piankhy - 23/01/2012

(22/01/2012, Saat: 14:14)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yurtdışındaki forumlarda çok meşhur aslında kolaylıkla bulabilirsiniz nasıl koktuğunu. birde mavisi var. aslında 400ml olduğu düşünülürse gerçekten çok ucuz. yurtdışından aftershave söyleyip problemsiz alan varsa aslında sipariş edilebilir. anladığım kadarıyla asıl problem parfüm. sabun, tıraş kremi vs. sanırım türkiyede herhalde 50 kişiden fazla sipariş eden yoktur yurtdışından.

Şu ana dek birçok kez yurtdışında sipariş verdim. İlk seferde ben de çekiniyordum gümrükte takılır diye ama şimdiye dek bir kez bile takılmadı. Ne aldıysam hepsi geldi. Bence çok fazla tedirgin olmaya gerek yok. Çok çok ama çok şanssız değilseniz takılmadan hepsi gelir merak etmeyin.

Floid Aftershave - superbadger - 23/01/2012

(23/01/2012, Saat: 00:02)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/01/2012, Saat: 14:14)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yurtdışındaki forumlarda çok meşhur aslında kolaylıkla bulabilirsiniz nasıl koktuğunu. birde mavisi var. aslında 400ml olduğu düşünülürse gerçekten çok ucuz. yurtdışından aftershave söyleyip problemsiz alan varsa aslında sipariş edilebilir. anladığım kadarıyla asıl problem parfüm. sabun, tıraş kremi vs. sanırım türkiyede herhalde 50 kişiden fazla sipariş eden yoktur yurtdışından.

Şu ana dek birçok kez yurtdışında sipariş verdim. İlk seferde ben de çekiniyordum gümrükte takılır diye ama şimdiye dek bir kez bile takılmadı. Ne aldıysam hepsi geldi. Bence çok fazla tedirgin olmaya gerek yok. Çok çok ama çok şanssız değilseniz takılmadan hepsi gelir merak etmeyin.

O zaman pinaud için şansımızı deneme vakti Smile. Teşekkür ederim bilgi için.
Aslında takılsa bile 20-30 dolar zarar ederim o yüzden gözümü karartacağım sanırım.

Floid Aftershave - piankhy - 23/01/2012

(23/01/2012, Saat: 11:34)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/01/2012, Saat: 00:02)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

O zaman pinaud için şansımızı deneme vakti Smile. Teşekkür ederim bilgi için.
Aslında takılsa bile 20-30 dolar zarar ederim o yüzden gözümü karartacağım sanırım.

Bence mutlaka cannoughtshaving'den de fiyat bakın eğer bakmadıysanız. Ben sürekli oradan alışveriş yapıyorum. Ortalama 1 hafta içinde elime ulaşıyor ve kargo ücretleri de çok uygun. Ayrıca Türkiye'ye gönderilerde vergileri kestikleri için biraz daha ucuza geliyor. Netice itibariyle benim çok memnun kaldığım ve süreli alışveriş yaptığım bir site. Şimdiye dek hiçbir problem yaşamadım.

Floid Aftershave - eggman - 23/01/2012

piankhy senin sayende süper site bulduk Wink

Floid Aftershave - Wilkinson - 23/01/2012

Söylediğiniz gibi Old Spice alsam bunun fiyatına geliyor... Fiyatı çok uygun ve yabancıların bir hayli tuttuğu bir ürün. Bir tane daha makina alacağım ilerleyen zamanda.. Onu alırken yanına da bunu ekleyeceğim.. Nasıl bir şey oldugunu kullandıktan sonra yazarım. Almak isteyen arkadaşlara yol gösterici olur kanatindeyim....

Selamlar...