Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir Scuttle Resurrection :) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Geltir Scuttle Resurrection :) (/showthread.php?tid=3561)

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - Bruker - 30/03/2014

bende yazısız logolu olması taraftarıyım fakat logonun minimal, zarif ve az dikkat çekici bir şekilde durması gerekiyor. kocaman logo yapıp ürünün zerafetini gölgelemeyelim derim ben çünkü ortaya konulan ürün oldukça klas.

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - hayzen - 30/03/2014

Siyah ya da indigo blue logo şık olacaktır.

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - anesthesia - 30/03/2014

Logo şart, zaten çoğu katılımcının Geltir anısı olsun diye bu oluşuma katıldığını düşünüyorum. forum anısı olmasa tası tabağa sokmayı her geleneksel tıraş tutkunu akıl eder Smile

Takip edebildiğim kadarıyla muazzam emek söz konusu, hem tüm katılımcılara, hem de emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - heartsmagic - 30/03/2014

Öncelikle, kendi adıma hem bu organizasyonu yapanlara hem de asıl ürünü ortaya çıkaranlara teşekkür ederim.

Logo güzel olabilir, hatta o siyah şerit bile profesyonel bir şekilde çekilse hoş durabilirmiş Smile Hareketlilik katıyor çünkü tasarıma.

Bir sorum olacak, gönderiler sıraya göre yapılacak, peki buradan bildirilmeye devam edilecek mi? Yani sıra bize geldiğinde ödeme olsun, adres bilgilerini iletmek olsun kolay yoldan yapabileceğiz sanırım bu işleri değil mi?

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - theunnamed - 30/03/2014

Sayın @heartsmagic bende sizin gibi o siyah çizginin profesyonel biçimde eklenmesi halinde çok güzel olacağı kanaatindeyim.

İlk 13 scuttle dağıtıldıktan sonra 20'şerli gruplar halinde dağıtılmaya devam edilecek. Bu süreçte @mertsel yardımcı olacaktır. Hem özel mesaj kutunuzu hem de konuyu sık sık takip etmenizi öneririm.

Selamlar

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - theunnamed - 31/03/2014

Arkadaşlar Scuttle'ların ikinci partisinde Siyah ve Beyaz renk seçme imkanınız olacaktır. Siyah renk isteyen arkadaşlar bildirirse sevinirim. Bilgilerinize sunarım.

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - cosa_nostra - 31/03/2014

Peki ilk surumde logo olacak mi yoksa sade beyaz mi gelecek ustadim

İfade yanlış oldu sanırım üstadım. Siyah renk isteyen arkadaşlar için siyah renk seçeneği de olacak.

Scuttle siyah-beyaz çıkmayacak.

(31/03/2014, Saat: 12:49)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4 no'lu Scuttle'da karar kınıldığı için 2 adet (beyaz) sipariş etmiştim.Siyah ve beyaz sürpriz oldu benim için...

Bu durumda scuttle talebimin iptalini istiyorum.

(31/03/2014, Saat: 12:40)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki ilk surumde logo olacak mi yoksa sade beyaz mi gelecek ustadim

Üstadım logo istiyorsanız belirtmenizi rica edeceğim. Mesajlarınızı Mertsel'e gönderebilirsiniz direkt olarak.

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - cosa_nostra - 31/03/2014

Tamam ustadim