Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir Scuttle Resurrection :) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Geltir Scuttle Resurrection :) (/showthread.php?tid=3561)

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - mertsel - 23/05/2014

Arkadaşlar, xanimate, fergus, anesthesia ve mornetto adlı arkadaşlarıma ulaşamadığım için sıralarını diğer arkadaşlara kaydırıyorum malesef.

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - Jack79 - 23/05/2014

(23/05/2014, Saat: 13:02)mertsel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, xanimate, fergus, anesthesia ve mornetto adlı arkadaşlarıma ulaşamadığım için sıralarını diğer arkadaşlara kaydırıyorum malesef.

Sabırla sıramı bekliyorum Hocam... "Acep bize sıra ne zaman gelir..." diye sayıklaya sayıklaya Smile

55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - bakkal amca - 23/05/2014

Hayırlı olsun komşum. Çok güzel duruyor. Deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - afsheen - 23/05/2014

(23/05/2014, Saat: 12:28)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim scuttle sağ salim geldi, emeği geçenlere teşekürler.
2hz5ufo.jpg

Güle güle kullanın, bakıyorum da mantar çözümü de bulunmuş...

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - ooppss - 23/05/2014

Teşekkür ederim arkadaşlar, evet ürün mantarıyla birlikte geldi Smile gerçi sıcak köpük zamanı geçti ama fırsat bulunca meraktan deneyeceğim. Kışa hazırlık olsun Smile

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - heartsmagic - 24/05/2014

Evde bol bol sabır çekmek lazım Smile Yanlış görmüyorsam henüz 24 kişiye gitmiş. Bir bu kadar daha bekleyeceğim yani kendi adıma sanırım.

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - hayzen - 24/05/2014

2. scuttle elime sağ sağlim ulaştı.(Metro Kargo ile)

Başta Mertsel olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederim.Foruma üye olduğumdan beri en çok edinmek istediğim fakat kırılmasına kesin gözüyle baktığım için yurt dışından alamadığım ürüne sahip olmuş oldum.Smile

Üstünkörü bir incemele yaptım.Ölçüleri merak eden varsa yaklaşık olarak fotoğraflardaki gibi.

Yükseklik 10,5 cm

6eR

6eQ

Boş ağırlık ;

6eK

Sonuna kadar su doluyken ağırlık ;

6eL

İç çap ;

6eM

Dış çap ;

6eN

Kaynar suyu ilk koyduğumdaki sıcaklık ;

6eO

15 dakika geçtikten sonraki sıcaklık ; (45 dakikada da 48 dereceye düştü)

6eP

Tıpa ;

6eS

Alt kısım ;

6eT

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - pars - 24/05/2014

hayzen hocam malzeme analizi, çekme, basma, eğilme deneyi, brinell sertlik deneyi de isteriz.

Şaka bi yana bugüne kadarki en teknik inceleme olmuş teşekkürler. Big Grin

55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - crionics - 24/05/2014

Çok detaylı inceleme olmuş, elinize sağlık.

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - hayzen - 24/05/2014

Sağolun üstadlar.Elime geçene kadarki süre zarfında en merak ettiğim ölçümleri bir çırpıda yapıp yaklaşık olarak aktarmak istedim.

Scutlle'ı , 2 parmak geçirip tutar şekilde kullanmak pek mümkün değil.En azından benim dolma parmaklar sığmadı , sığsa da 1,5 kg'yi 2 parmakla köpürtme boyunca tutmak kolay değil.Onun için zemine koyup köpürtme yapmak gerekiyor.

Suyu sonuna kadar değil de yarısına kadar doldursam 300 gramlık bir hafifleme ile 15 dakika yetecek kadar sıcak köpük sağlar sanırım.