Geleneksel Tıraş Forumları
Elektrikli Süpürge - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Elektrikli Süpürge (/showthread.php?tid=3687)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Elektrikli Süpürge - eskiuyemnt - 28/11/2013

(28/11/2013, Saat: 01:06)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elektrikli süpürgede torbalı-torbasız arasında kaldım.
Hangi cihazları kullanıyorsunuz ve tavsiyeleriniz nelerdir.
Toz bende hapşırmaya sebebiyet veriyor.

Konu sahibinden özür dilerim,
kendineözgü üstad, başkanın arnica tavsiyesi sanırım size uygun bi seçenek Smile

Elektrikli Süpürge - BigHillMe - 28/11/2013

nedemek hocam ısınıze yarasında
benım berberde gectı o ınce agızlı kulak burun makınesıne
artık kımseyı alev topuna cevırmıyor ıspırtolu pamukla Big Grin

Elektrikli Süpürge - eskiuyemnt - 28/11/2013

Big GrinBig Grin

Garip ve sağlıksız ritüellerden Türk evladını kurtaran Başkan ve üstadlarıma sonsuz saygılar efendim SleepySleepy

(28/11/2013, Saat: 01:06)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elektrikli süpürgede torbalı-torbasız arasında kaldım.
Hangi cihazları kullanıyorsunuz ve tavsiyeleriniz nelerdir.
Toz bende hapşırmaya sebebiyet veriyor.

sese katlanabılırsenız arnıca bora cok ıyı bu konuda
hıc toz vermez dısarıya

bendede allerjık rınıt var burun kırıklarımdan dolayı
benı rahat ettırdı arnıca bora

Elektrikli Süpürge - xanimate - 28/11/2013

Evde iki köpek olduğu için fantomun koca sulu olanından almıştım baya sesli ve her kullanım sonrası temizlemesi ayrı bir dert diye kız arkadaşım fakırın torbasızını alıp geldi daha sessiz ufak tefek ve temizlemesi kolay, jetline ı beraber izledik şimdi banada alsana birtane oğlanı süpürürüm dedi Smile

Elektrikli Süpürge - Lord Sparhawk - 28/11/2013

Philips (pilipis) marathon kullanıyorum, oldukça memnunum.

Elektrikli Süpürge - Lord Sparhawk - 28/11/2013

Lijun komşuma saygı duymakla beraber alınabilecek en iyi süpürgeler miele'dir aklınızda bulunsun. Gerek çekişi olsun, gerek toz hacmi olsun, gerek süpürme süresince dışarıya partükül vermeme olsun torbalı üst seviye miele'ler. Hatta dyson miele karşılatırmalarını izleyin.

Elektrikli Süpürge - hedehodo - 28/11/2013

Evde dyson animal tribune kullaniyoruz. Oldukca guclu bir cekisi var birde supurge ucundaki donen bir zimbirtivar halilari cok iyi temizliyor. Bence kotu yani bosaltirken neredeyse heryer toz oluyor. Bunu almadan once biraz arastirmistim torbali nilfisk makinelerde en az dyson kadar iyimis, zaten supurgeni mucidi nilfisk.

Dyson i 1800 lirayken indirimle 1500 tl ye saturnden almistim nilfisk sanirim bunun yari fiyatinaydi.

dyson fıyatına eskı kasa sahın alabılecegınızıde unutmamak lazım Blush

Elektrikli Süpürge - theunnamed - 28/11/2013

Lord üstad iyi noktaya değinmiş, mieleler oldukça iyi, torbaları mükemmel ama oldukça tuzlu. Ama öyle kese kağıdı gibi değil torbalar Smile karşılaştırmalarını bir dönem çok izledim, ama arçelik kullanıoz Smile değiştirme zamanı gelince miele ilk sırada.