Geleneksel Tıraş Forumları
Mühle JET - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Mühle JET (/showthread.php?tid=3705)

Sayfalar: 1 2 3 4

Mühle JET - korhan - 02/12/2013

Üstadım ayın 2si oldu haber yok mu daha bizim oolandan.?

Mühle JET - Aedan - 02/12/2013

(02/12/2013, Saat: 12:59)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım ayın 2si oldu haber yok mu daha bizim oolandan.?

Üstadım R89 un dizayn ve materyal olarak değişmiş hali,

Karbon kaplama kullanılmış, el tutmacında kauçuk kullanılmış vs.

Fiyatta 50 eur...

Yani pek gerekli değil gibi...

About this item
A JET among the razors?

We are presenting an equally spectacular and simple safety special edition razor: the R89 JET. It is a gem for the wet shave, shimmering mysteriously in matt black, its outer casing sheathed stylishly in a DLC (diamond-like carbon) coating. With its excellent performance characteristics, this design is also in line with the overall aesthetic message of the product. The hardness of DLC layers is many times greater than that of, for example, stainless steel, which predestines it for use in the automotive industry and motor racing. To increase ergonomic comfort, the handle of the R89 JET has been fitted with an additional rubber strip. The look and feel produce a perfect combination

Mühle JET - eskiuyemnt - 02/12/2013

Bu mudur yani?

Koca muhle sen çıkara çıkara siyah 89 getir önümüzeAngry

Muhleden adam gibi makine beklerdimDodgy

Ağırca bir TTO olabilirdi, yahut adjustable TTO yahut 3 parça seyahat yahut da eskilerden bir tarafı agresif, diğeri mild 3 parça yahut alt barında geniş kanallı açık tarak diğer taraf kapalı filan... Bunlarla birlikte Buldog handle...

Ben mi çizsem napsam şu makinelerin dizaynını, bunlar beceremicek Big Grin

Merkur-Muhle al birini vur öbürüneAngry

Mühle JET - FloydianDM - 02/12/2013

Ah Mühle, ah. Boşuna heyecanlandık. Çıkar tamam da, bu kadar reklam niye? Big Grin

Sent from my iPad using Tapatalk

Mühle JET - onurstyle - 02/12/2013

keske baska bisey olsaydi. saglik olsun diyelim...

2afbtlg.png

Mühle JET - tugruldogan - 03/12/2013

guzel ama...harbıden alımlı Smile

Mühle JET - korhan - 03/12/2013

(03/12/2013, Saat: 12:52)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: guzel ama...harbıden alımlı Smile

Tuğrul hocam güzel alımlı ama bence 50 euro ya değmez biraz daha eklenip 10 numara long handle progres alınabilir bence.
Ha ama alayım koleksiyona atayım diyen arkadaşlar var ise ona bir şey diyemem. Smile

Mühle JET - eskiuyemnt - 03/12/2013

(03/12/2013, Saat: 12:52)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: guzel ama...harbıden alımlı Smile

Deme be üstad, yangından çıkmış gibi.. Nesi güzelTongueTongue

İzmire gelirsem arıcam üstad, kahveni içmeden hayatta dönmem.. Özledik valla üstadımSleepySleepy

Mühle JET - sertaç - 03/12/2013

bende begendım acıkcası... izmirden guzel gorunuyor demekkı Smile

Mühle JET - linguist - 03/12/2013

mühle jet limited edition mış..