Geleneksel Tıraş Forumları
IREM Porsuk Traş Fırçası - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: IREM Porsuk Traş Fırçası (/showthread.php?tid=38)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

IREM Porsuk Traş Fırçası - papazerigi - 29/09/2011

efendim bu fırçayı Yusuf Kanca beyefendi tarafından işletilen- ve sanırım imalatı da kendisi yapıyor- istanbul eminönünden Irem fırçadan posta yoluyla aldım. Amcacım sağolsun eft daha eline geçmeden nezaket göstererek kargoyu yaptı. 2 gün sonra deneme sanşına sahip oldum fırçamı.
Amcam kılları ilahiyat fakültesinden bazı hocaların talebi üzerine getirtip yapmış fırçaları ve elinde hazır bekletiyormuş zaten. Allah razı olsun kendisinden.

Efendim gelelim hikayemize.

Bundan yaklaşık 1.5 2 ay önce, ramazan ayının ortalarında DHdeki başlığımızda porsuk porsuk diye kıvranırken ve bendeniz yurtdışından alışveriş hususunda henüz çekingen iken çaresizlik içinde porsuk traş fırçası yazıp google arama motorunun sayfalarında ilerliyordum. çıkan sayfalar genelde beni Omega marka, kalitesi şüpheli daha kötüsü pahalı seçeneklere yönlendirirken birden irem fırçanın sitesine denk geldim. Aman Allahım o da ne. bir de ne göreyim. porsuk sakal fırçası satılıyor sitede. gerçi sitenin "hayal mahsülü" fabrika görüntüsü bende "acaba porsuk fırça da mı yalan" izlenimi uyandırdı ama arayıp teyit ettiğimde sevindirici haberi aldım. dahası 50-60 lira verip omega almaya razıyken tanesi 10 liradan pure da olsa bi porsuk fırça sahibi olma şansı yakalamıştım. ben de hemen bir tanesi yedek bir tanesi de babama hediye olmak üzere toplam 3 tane sipariş verdim. ve kargomu beklemeye başladım.

fırça ilk geldiğinde biraz kokusu vardı ama koku rahatsız edici pis bir koku değildi ve ikinci traştan sonra tamaen yok oldu. ilk iki-üç kullanımda kullanım başına birer tane olmak üzere kıl kaybı yaşadık ama bu bizi üzmedi zira ksıa süre sonra kıl kaybı kesildi. şu an ise bir yandan Frank Shaving fırçamı beklerken mutlu mesut kendisini kullanmaktayım.
10 liraya bulana kardeşine, arkadaşına babasına hediye etmesi için 2şer 3er almasını tavsiye ederim. Ama bir traş severi nihai olarak mutlu edecek bir fırça da değildir belirteyim. özellikle domuz kılı kullanmak istemeyenler için yerli malı, ucuz ve hızlı çözümdür.
irem fırçanın sitesi:
http://irembrush.com/contact.html yusuf beyle görüşeceksiniz...

işte bazı resimleri...

bu da fırçanın resimleri:
spa0283.jpg
spa0282.jpg

IREM Porsuk Traş Fırçası - Lord Sparhawk - 29/09/2011

Komşular böyle fırça tanıtımları yaparken, fırçanızla bir kapta köpük hazırlayıp, ne kadar iyi köpük yaptığını ve yıkandıktan sonra ne kadar açıldığını gösteren resimler de ekleyin lütfen.

çok zor bir adamsın vesselam Smile))
spa0295t.jpg
(29/09/2011, Saat: 17:47)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular böyle fırça tanıtımları yaparken, fırçanızla bir kapta köpük hazırlayıp, ne kadar iyi köpük yaptığını ve yıkandıktan sonra ne kadar açıldığını gösteren resimler de ekleyin lütfen.

Akademisyen olmak kolay değil Tongue Olmamış bu net değil, şuna benzer net ve yakından istiyoruz resimleri. Big GrinBig Grin

26608d1245580290-vulfix-super-badger-2235-thisisit.jpg

walla cep telefonunun makinesiyle çekiyorum onun da netliği pek iyi değil. fotoğraf makinesinin sarjı bitti ama hem sarjı hem de fotoğrafların atılması çok eziyetli. telefondan atıveriyorum hemen.
makineyi bi çalıştırdığımda atayım. sizin resimdeki hangisi bilmiyorum ama ona yakın köpükler oluyor şeklen.
hani hazır traş köpüklerine benzer şekilde...
Saygılar

(29/09/2011, Saat: 19:10)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: walla cep telefonunun makinesiyle çekiyorum onun da netliği pek iyi değil. fotoğraf makinesinin sarjı bitti ama hem sarjı hem de fotoğrafların atılması çok eziyetli. telefondan atıveriyorum hemen.
makineyi bi çalıştırdığımda atayım. sizin resimdeki hangisi bilmiyorum ama ona yakın köpükler oluyor şeklen.
hani hazır traş köpüklerine benzer şekilde...
Saygılar

O resim benim değil, netter örnek amaçlı aldım. Ben de güzelim makinemi sattım, şimdi telefona kaldık. Sad

IREM Porsuk Traş Fırçası - muratti - 29/09/2011

(29/09/2011, Saat: 18:47)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok zor bir adamsın vesselam Smile))
spa0295t.jpg
(29/09/2011, Saat: 17:47)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular böyle fırça tanıtımları yaparken, fırçanızla bir kapta köpük hazırlayıp, ne kadar iyi köpük yaptığını ve yıkandıktan sonra ne kadar açıldığını gösteren resimler de ekleyin lütfen.

fena köpük yapmamış bence, iyi görünüyor

irem iyidir. 10 liraya çok çok iyidir.
isteyene bir de uzun kıllı versiyonu varmış.isterken belirtin yusuf beyden.
ikisi de 10 lira.

IREM Porsuk Traş Fırçası - BigHillMe - 16/04/2012

arkadaşlar bugün sonunda yerini bulabildim

Yusuf Bey ile biraz konuşabildim mekan fotoğrafları
ve firma sahibi Yusuf beyin fotoğrafları

kısa kıl ve uzun kıl porsuk modellerın yanyana resmi vs.

gün içinde siteye eklenecektir.

yanlız yerinde gördüm inanılmaz az ürün kalmış.
almaya niyeti olanların elini çabuk tutuması gerekecek.

IREM Porsuk Traş Fırçası - papazerigi - 16/04/2012

bana elinde 3000 tane kadar olduğunu söylemişti sadece porsuk olarak... kadar kısa sürede satmış olabilir mi?
Mc fotoları sabırsızlıkla bekliyorum
(16/04/2012, Saat: 18:52)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bugün sonunda yerini bulabildim

Yusuf Bey ile biraz konuşabildim mekan fotoğrafları
ve firma sahibi Yusuf beyin fotoğrafları

kısa kıl ve uzun kıl porsuk modellerın yanyana resmi vs.

gün içinde siteye eklenecektir.

yanlız yerinde gördüm inanılmaz az ürün kalmış.
almaya niyeti olanların elini çabuk tutuması gerekecek.