Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Superior Platinum (Yeşil) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Superior Platinum (Yeşil) (/showthread.php?tid=392)

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - totan35 - 30/04/2012

(29/04/2012, Saat: 23:54)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeri yenişehir gıda çarşısında, meşhur bir hastane varmış orada adını hatırlayamadım şimdi, onun durağında inip otobüsten biraz yürüyorsunuz. onun arka tarafında gıda çarşısı. içine girdiğinizde ilk sokaktan en yukarı doğru devam edin 3. yada 4. sokak olması gerekiyor. küçük bir dükkan. büyük kozmetikçiler arasında zor görülüyor tabelası.

ben aldığımdaki fiyat listesi:
astra yeşil 9tl
shark 5.5tl
füme 3tl

selamlar.

Çok teşekkur ederim. Yarın gideyim istiyorum.
Bakalım ellerinde var mı?

Shark nasıl mumnun musunuz?

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - BigHillMe - 30/04/2012

shark astradan daha kötü bir jilet ama
günlük kullanıma gidiyor
2 kullanı ile gayet yeterli performans veriyor

shark jiletlerin konusu

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - ohtararan - 30/04/2012

estafurullah, epey vardı berberler kapışmadıysa.

jilet kişiden kişiye değişiyor ancak ben sharkı gayet iyi buluyorum. mesela astra daha rahat bir jilet ancak keskinliği shark kadar iyi gelmedi bana. astra 3 perdede temizliyorken, shark 2 perdede pırıl pırıl yapıyor benim sakalımı. amma ikisinden birine kötü demem, ikisini de severek kullanıyorum.

selamlar.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - sifujack - 30/04/2012

(29/04/2012, Saat: 23:40)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar İzmir icin Gundogdu kozmatik denilmis.

Yerini bilenler ya da baska alternatifi varsa paylasabilir misiniz? kargo odemeyelim bosuna

konak meydanı ilerisindeki tansaşın yanında anadolu pasajıvar.oradaki seba kozmetikten geçen yıl yeşil astra shark aldım.eğer oraya giderseniz jilet-sabun çeşitleri ve fiyatlarının son durumu hakkında geri bildirim yazarsanız memnun olurum.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - totan35 - 01/05/2012

Dun Gıda Çarsına uğradım.

Elinizde GPS yoksa bulmanız biraz mesele olabilir. Google map den iyice anlayın derim. çarsı girisinde soladn 1202/2 sokak boyunca dosdogru gidin yaklaşık olarak 300-400 metre sonra 1145/2 sokakla kesisiyorlar. sokagın sag kanadında ortalarda

Gelelim fiyatlara

Füme 2.75 tl iki adet aldım kullandım ancak cok tutmadım. bakalım 2 3 kez sonra netlesir kararım
Asrta 9 Tl
Shark 5.5 Tl

Astrayla ilk tıraşımı oldum. Gerçi geleneksel ilk tıraşımı Rapid, Füme ve Astrayla oldum. Fırçam Niva domuz kıllı ancak bir porsuk siparis ettim 22 mm Lijun marka. Ustadlar sevmemis ancak nasıl olsa benimde zamanla bir porsuk mezarlıgım olur diye dusunerek bunu aldım

http://www.ebay.com/itm/320891678241?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Sonuc olarak astralı rapidle 3 perde de 2 gunluk sakalımı aldım. Daha once jilet olarak Mach 3 yeşil hassası kullandıgım icin aslında sakalım 3-4 gunluk sayılırdı yakın almadıgı icin.

Tıraşım kazasız bitti. Oyle zorda değil sadece biraz daha zaman alıyor ama keyfine diyecek yok.

Su ses olayını anlamıyordum. Çatır çatır ses geliyor vs diyordu üyeler gerçekten o çatırdı adama haz veriyor.

artık geleneksel tırası bırakmam

ED89 da yolda bakalım

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - anesthesia - 01/05/2012

aramıza hoşgeldiniz, bu işi deneyip te sevmeyenine zaten rastlamadık henüzBig GrinBig Grin

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - anarche - 04/05/2012

Çok fazla jilet markası deneme fırsatım olmadı ama benim jiletim Astra Superior Platinum (Yeşil) olacak gibi.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - BigHillMe - 05/05/2012

bir astra replikası daha

2008331334591.gif

çinli bir üreticinin sitesinden alınmıştır.
runweiblade.com

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - blaster - 15/05/2012

Bugün Em-ke'den 11 liraya 100'lük kutu aldım. Daha ucuza bulmuş arkadaşlar ama bu sıcakta da uğraşamıyor insan Tongue

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - emiriko - 15/05/2012

Em-ke'nin bulundugu zazahan da nebioglunda 9.5 tl idi :/