Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Superior Platinum (Yeşil) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Superior Platinum (Yeşil) (/showthread.php?tid=392)

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - ihtilaf - 28/06/2012

her tecrübede her insanın yaptığı genel tıraş hatası içgüdüsel olarak jileti dengelemek için yada yakın ve hızlı tıraş olmak için fark etmeden yaparız

saygılar

(28/06/2012, Saat: 12:53)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf dostum bastırma olayını pek yapmam bir daha ki tıraşımda buna çok dikkat edeceğim.

@mcorco dostum elimde sadece 1 paket var, deneme amaçlı aldım.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - papazerigi - 28/06/2012

bastırma olayı zamanla yerleşiyor. kartuştan veya çok mild makinelerden (kastım EJ89 değil-EJ tadında bir agresifliğe sahip) DE tıraşa geçenler bu hatayı muhakkak yapıyor. size has bir durum değil. 10 senedir DE tıraş olurum, ben bile yapmıştım aynı hatayı EJ yi ilk kullandığımda..
Saygılar

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - eternal77 - 02/07/2012

Permasharp'tan sonra denediğim Astra yeşil ilk kullanımda kesinlikle minimumun altında bir tahriş yaşattı. Favori jiletim oldu. Gittim 100 ' lük karton aldım Smile

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - lyusdal - 13/07/2012

kesinlikle 10 numara jilet.baya begendim ben.fazla jilet bilgim yoktur ama
permasharp yerine tavsiye edebilirim.

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - virago - 17/07/2012

Anladığım kadarıyla Astra tam bir acemi jileti. Ben de önce Perma Sharp kullanıp memnun kalmamıştım. Ardından Astra kullanınca bayıldım ve hemen 100'lük paket aldım. Benim de favori jiletim şu anda

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - ohtararan - 17/07/2012

acemi, usta, herkes tarafından beğeniliyor. tecrübelerime dayanarak, jiletin kişiden kişiye oldukça farklılaştığını gördüm. ortak beğenilen jilet perma ve astra. çoğunluğa göre birbirleri ile farkları yok. lakin bana göre perma bir tık daha keskin. şahsi kanaatim ise günlük kullanıma en uygun jilet fiyatı bu olduğu için astra. bir kişi daha astra kervanına eklendi Smile
selamlar.

(17/07/2012, Saat: 21:44)virago Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladığım kadarıyla Astra tam bir acemi jileti. Ben de önce Perma Sharp kullanıp memnun kalmamıştım. Ardından Astra kullanınca bayıldım ve hemen 100'lük paket aldım. Benim de favori jiletim şu anda

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - Lord Sparhawk - 17/07/2012

ben yeşil astrayı daha önce de belirttiğim gibi hiç beğenmiyorum, kesmeyen bir jilet. Mavisi daha keskin ve daha iyi. Bence yeşi ldaha orta karar sakalı olanların seveceği bir jilet. Bana göre perma sharp astra yeşil'e göre iki tık daha keskin ve çoğu açıdan olmuş bir jilet. Türkiyede rapira dışında hiç bir jilet ile kıyas kabul etmeyecek kadar iyidir perma. Astra yeşilse benim için eeeh..

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - bjk1903fc - 23/07/2012

sanırım kutu içinde jiletlerde fark var, ilk kullanımda berbat ötesiydi, dün akşam aynı kutudan başka jilet çıkardım süper ötesi, ee şimdi ben nasıl karar vereyim iyimi kötümü bu jilet Confused

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - BigHillMe - 23/07/2012

kör jilet çıkma ihtimali çok nadir
bir süre deneyin göreceksiniz

ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) - bjk1903fc - 23/07/2012

tamam yeni bir kaç paket alayım birde mavi olanı denemek istiyorum,

birde arkadaşlar ben şimdiye kadar hep YUMA ile tıraş oldum Angel ne yaparsam yapayım tam anlamıyla sinek kaydı olamıyorum ( ters almak istemiyorum ) bu durum makineden mi kaynaklanıyor yoksa tıraş tekniğinden mi ?