Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Superior Platinum (Yeşil) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Superior Platinum (Yeşil) (/showthread.php?tid=392)

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - ErkanY. - 29/01/2020

Han ticaretten az önce iki kartela aldım ellerinde mevcut.

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - furina - 29/01/2020

Az önce R41 ve Astra yeşil ile tıraş oldum. Şu an için herhangi bir tahriş veya kaşıntı olmadı. Daha sonra olur mu diye gözleyeceğim. Olursa buraya yazarım.

Astra Superior Platinum (Yeşil) - oguzkagan - 29/01/2020

Umarım olmaz ve daha uzun keyifli tıraşlarda kullanırsınız komşum, sıhhatler olsun.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - furina - 30/01/2020

(29/01/2020, Saat: 22:24)oguzkagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım olmaz ve daha uzun keyifli tıraşlarda kullanırsınız komşum,  sıhhatler olsun.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar, forumda okuduğum kadarıyla Astra yeşilde kaşıntı olabiliyormuş. Benim cildimde sıkıntı olmadı. Genel olarakta hoşuma gitti PermaSharp ve Mühle ile beğendiklerim arasında. Gönül isterdi ki Derby Usta içinde aynı şeyi diyebileyim en azından yerli markayla devam ederdim. Olmayınca olmuyor, belki biraz vakit geçince tekrar denerim. Başka çeşitlerde bulabilirsem denemek iyi oluyor. Bulamazsam da mevcut olanlara devam. Smile

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - jegal - 30/01/2020

Seyyar satıcılarda 1 sene önce bolca görebiliyordum jiletleri son zamanlarda tezgahlarda yok bile harelde üretimine son verildi

Kızılayda dolaşırken Güven Parkın arka tarafında seyyar satıcılar var onlara da sordum jilet olarak PermaSharp, Derby ve Rapira (pembe) var başka yok diyorlar. Büyük oranda işlerine öyle geliyor ama bulabilseler tezgaha koyarlardı diye düşünüyorum. Aynı olayı Ulus'ta da yaşadım. Bir Han ticarette Astra varmış ama diğer çeşitler heryerde standart. Amerikan pasajında da Wilkinson egemenliği var. Geriye Sıhhıye kaldı bakalım. Smile

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - ahbap - 30/01/2020

Daha önce yazılmıştı ama ben de Sıhhiye'deki İlkiz Sokak'ta bulabileceğinizi düşünüyorum komşum.

(30/01/2020, Saat: 13:41)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce yazılmıştı ama ben de Sıhhiye'deki İlkiz Sokak'ta bulabileceğinizi düşünüyorum komşum.

Müsait bir zamana denk getirebilirsem gideceğim o tarafa. Smile

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - Jaguar Paw - 01/02/2020

Sürpriz yaşamadığım tek jilet , her seferinde rahat bir traş sundu, bir çok De ve tto ile denedim, özellikle bir önceki traş tahrişli geçmişse bu bıçağı kullanıyorum , güvenli liman sonuçta

Cvp: Astra Superior Platinum (Yeşil) - icanucar - 02/02/2020

37 liradan aldım 100 lüsünü. 2 tıraş rahatça gidiyor ve cildimi yormadı ancak bir kaç küçük kesik oluştu sebebini anlayamadım belki de perma sharptan geçince yeterince keskin gelmedi bilemiyorum