Geleneksel Tıraş Forumları
Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi (/showthread.php?tid=3954)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - theunnamed - 16/01/2014

f4330j.jpg

Yavaş yavaş sabunlardan kreme kaydığım şu dönemlerde, enteresan kokusu ile beni kendine çeken ürün 150 gramlık bir cam kapta geliyor.

2eyxlxh.jpg

İçeriği ise şöyle:

24vie61.jpg

Kısa zamanda oluşturduğu köpük oldukça kıvamlı ve kaliteli geldi bana. Kokusu yine tarifsiz, birşeylere benzeterek yola çıkmak istiyorum ancak aklıma bir türlü gelmiyor Smile Koku okaliptüsü andırmasada onun gibi ferahlık veriyor bana. Sevdiğim kokular arasına girdi.

dw2sur.jpg

Koruyuculuk olarak iyi derecede, yüzde ve tasta çabucak sönmüyor. 3 perde tıraşı rahatlıkla götürüyor.

Sabunu ile aralarında fark var mıdır bilmiyorum ancak kremini sevdim.

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - ohtararan - 16/01/2014

nomad sabunun kokusunu pek beğeniyorum, zanediyorum kremi de benzer bir yapıya sahiptir, evet tarif etmesi zor lakin beni cezbeden bir kokusu var.

crabtree & evelyn kısmına gelince ise hakikaten kaliteli ürünler üretiyor. çok hızlı köpüren, nemlendiriciliği ve koruyuculuğu yüksek, sönmeyen köpükler elde edebiliyorsunuz.

hayılı günlerde kullanın @theunnamed

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - onurstyle - 16/01/2014

cok sahane bir ürün. ben kokusuna bayildim. stuttgarta magazasi var koklama firsati buldum. sienna ve sandalwood kokusuda fena degil. ben sabunlarindan almayi düsünüyorum. gerci krem veya sabun arasinda pek karar veremedim. Nomadin EDT alicam ama orasi kesin. cok hos bir koku.

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - chevalier - 16/01/2014

@theunnamed ustad kremin kivami nasil? Koyu gibi gorunuyor fotolarda. Nivea veya bildigimiz birkac kremle karsilastirsaniz?

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - theunnamed - 16/01/2014

(16/01/2014, Saat: 01:15)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @theunnamed ustad kremin kivami nasil? Koyu gibi gorunuyor fotolarda. Nivea veya bildigimiz birkac kremle karsilastirsaniz?

Üstad biraz koyu kıvamlı, fırçayı dokundurunca hemen yapışmıyor tobs gibi. Proraso pre post shave kreme benziyor sanki kıvamı. Tobs ve gft lerden koyu diyebilirim yada Smile

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - Delidumrul - 16/01/2014

Sabunlarının kokusu oldukça hoşuma gidiyor. Kremlerinden uzak duruyordum ama bu incelemeden sonra düşünebilirim Smile

Teşekkürler üstat

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - korhan - 16/01/2014

Teşekkürler üstad paylaşım için elinize sağlık, Crabtree & evelyn sandalwoodla beraber gerçekten merak ettiğim ürünlerden.
Peki f/p olarak sizce nasıl almaya değer mi?
Bittiğinde tekrar almayı düşünürmüsünüz?

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - tipsol - 16/01/2014

Inceleme icin tesekkurler komşum bende merak ettim simdi. Ürünü nerden kac tl ye aldınız acaba?

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - error... - 16/01/2014

cam kase baya janti duruyor iyi bir ürün hissi veriyor
güle güle kullanın

Crabtree & Evelyn Nomad Tıraş Kremi - sertaç - 16/01/2014

üstad güle güle kullan çok şık ve kaliteli duruyor