Geleneksel Tıraş Forumları
Merkur Progress - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Merkur Progress (/showthread.php?tid=4552)

Merkur Progress - emiriko - 02/07/2012

ie uzanti irlandadir belirtmek isterim. Royal mail ile gelmez. Anposttur irlandanin postanesi. Herkesin paketi baktinda hasarsiz gelmesi dilegiyle

Merkur Progress - ihtilaf - 02/07/2012

takımım arsenal
postam royalCool

(02/07/2012, Saat: 19:57)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ie uzanti irlandadir belirtmek isterim. Royal mail ile gelmez. Anposttur irlandanin postanesi. Herkesin paketi baktinda hasarsiz gelmesi dilegiyle

Merkur Progress - fahrenheit - 20/07/2012

Progress ile ilk tirasimi bugün oldum. Ben slimden daha çok begendim bu aleti. Ağırlık merkezi yerinde, güzel bir alet. Sauna kadar bence tek sorunu kalibrasyon. Makineye biraz doyunca kalibrasyon ve plastik parça için çalışmalara başlarım, ancak bence herkeste bu alet bulunmalı diye dusunuyorum.

Merkur Progress - eternal77 - 20/07/2012

Arkadaşlar bizde de kayıtlı postaları takip etmek büyük lüks haline geldi. Adamlar iki günde postayı gönderiyorlar. An be an nerede olduğunu takip edebiliyorsun ta ki kargo Türkiye' ye gelene kadar...Ondan sonrası tamamen muamma. Arkadaşların keyfi yerindeyse kayıt güncellemesi yapıyorlar. Onun dışında kargo P.İ.M.' deymiş gibi gösteriliyor. Örneğin y.dışından aldığım 2 takipli kargom da P.İ.M.' de gözükürken araştırıp Pendik posta dağıtımda olduğunu öğrendim. O yüzden bizimkilere hiç ama hiç güvenmiyorum.

Merkur Progress - ihtilaf - 20/07/2012

gecikmeli geldiği doğru ama kayıp sayısı çok az,canınızı sıkmayın bütün ihtiyaçlarımı 4 ay da tamamladım,artık alacak bir ihtiyaç yok zamana yayın azar azar alın,danışarak alın,gerekirse ortak alın ,çok ürün denemiş ve çok tecrübe kazanmış olursunuz

(20/07/2012, Saat: 23:41)eternal77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bizde de kayıtlı postaları takip etmek büyük lüks haline geldi. Adamlar iki günde postayı gönderiyorlar. An be an nerede olduğunu takip edebiliyorsun ta ki kargo Türkiye' ye gelene kadar...Ondan sonrası tamamen muamma. Arkadaşların keyfi yerindeyse kayıt güncellemesi yapıyorlar. Onun dışında kargo P.İ.M.' deymiş gibi gösteriliyor. Örneğin y.dışından aldığım 2 takipli kargom da P.İ.M.' de gözükürken araştırıp Pendik posta dağıtımda olduğunu öğrendim. O yüzden bizimkilere hiç ama hiç güvenmiyorum.

Merkur Progress - emiriko - 21/07/2012

(20/07/2012, Saat: 23:41)eternal77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bizde de kayıtlı postaları takip etmek büyük lüks haline geldi. Adamlar iki günde postayı gönderiyorlar. An be an nerede olduğunu takip edebiliyorsun ta ki kargo Türkiye' ye gelene kadar...Ondan sonrası tamamen muamma. Arkadaşların keyfi yerindeyse kayıt güncellemesi yapıyorlar. Onun dışında kargo P.İ.M.' deymiş gibi gösteriliyor. Örneğin y.dışından aldığım 2 takipli kargom da P.İ.M.' de gözükürken araştırıp Pendik posta dağıtımda olduğunu öğrendim. O yüzden bizimkilere hiç ama hiç güvenmiyorum.

Bizim kiloluk cella da pimde gozukuyorken eve geldi. Site guncelleyen zata sicak carpmis bu aralar Angry

Merkur Progress - mckorkmaz - 21/07/2012

Ben çinden gelen postamı beijing den çıktıktan iki gün sonra adım adım takip edebildim. Acaba siz official sayfada Türkiye sayfasınamı bakmadınız diye aklıma bir soru takılıyor.

(21/07/2012, Saat: 00:15)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben çinden gelen postamı beijing den çıktıktan iki gün sonra adım adım takip edebildim. Acaba siz official sayfada Türkiye sayfasınamı bakmadınız diye aklıma bir soru takılıyor.

Hocam R41 gelirken gun ve gun takip ettik ve iadedeyken yakaladim ama bu seferki guncellemedi ptt. O derece ki sabah 9da subeye geliyor 11de bakiyorum sayfa bos 12de tekrar bakiyorum 9da geldigi yaziyor. Guncelleme yapmamasi neticesinde oluyor bunlar. Neyse bunlari kafaya takmamak icin takipsiz almali sanirim Smile

Merkur Progress - mckorkmaz - 21/07/2012

Demekki sizin PTT de barkodları okuyan makine biraz geç veriyor bilgileri. Söyleyin kafasına bir kaç tokat atsınlar düzelir Big Grin

(21/07/2012, Saat: 00:42)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Demekki sizin PTT de barkodları okuyan makine biraz geç veriyor bilgileri. Söyleyin kafasına bir kaç tokat atsınlar düzelir Big Grin

örnek olarak hocam gelen sabunlarımız hala pttnin elinde gözüküyor Big Grin

RJ634427531GB

buyrun bakın Smile