Geleneksel Tıraş Forumları
OSMA ALUM BLOCK - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: OSMA ALUM BLOCK (/showthread.php?tid=473)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Cvp: OSMA ALUM BLOCK - BuraKaya55 - 11/04/2020

Osma şap taşını İmpa ticaretten sipariş verdim. Kargoyu bugün teslim aldım bu taş değil mermer pürüzsüz kaymak gibi. İHA, İTİMAT bunlar şap taşı değilmiş bunu öğrendim. Dışı pürüzlü cildi çizip tıraşın üstüne daha fazla zarar veriyordu. Aksine Osma çok başarılı.

Cvp: OSMA ALUM BLOCK - Erdinç - 28/04/2020

Cildim de özellikle de çene bölgesinde her tıraştan sonra beyaz sivilcelenmeler mutlaka olurdu. Hem kartuşlu hem de geleneksel tıraşta aynı problemi yaşadım. Cilt şapı'nın da buna bi çözüm olduğunu forumda okuyunca hemen bir tane osma siparişi verdim. En son iki üç gün önce kullandım gerçekten hayrete düşürdü beni. Bu tür problemleri olanlar varsa tavsiye ederim.

Cvp: OSMA ALUM BLOCK - Erkantek - 28/04/2020

Bendeki iha şap bir ayda dökülmeye başlayınca bugün aktardan parça şap aldım çeyrek portakal büyüklüğünde yamuk yumuk çoğu yeri şeffaf yarın deniyeceğim.

Cvp: OSMA ALUM BLOCK - Fenotip - 28/04/2020

Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. 5 liralık iha şap bir ayda delik deşik oldu. İlk başta fena değil hissiyatı versede iha suyu görünce erimeye başlıyor.

Zaza şap aldım. İlk başta herkesin dediği gibi mermer gibi bir kesimi vardı. 2 aydır kullanıyorum erime çukurlaşma yok. 25 tlye aldım.

Cvp: OSMA ALUM BLOCK - Erkantek - 29/04/2020

Aktardan aldığım şap iha şap tan daha iyi çıktı kayganlığı daha iyi ve yüzüme daha fazla gerginlik yaptı yıkadıktan sonrada aynı gerginlil devam ediyor bence iha dan çok daha iyi

Cvp: OSMA ALUM BLOCK - mtcn77 - 21/04/2021

Osma aldım, yüzünüz çok ıslak değilse taş da ıslak kalmıyor yüzünüze sürdükten sonra. Garip bir şekilde de tadı güzel. Ayrıca yüzümü yıkamaya kalmadan emiliyor, hiçbir kalıntısı kalmıyor yıkasam da hiçbir şey hissetmiyorum.

Hakikaten traş sonrası fark yaratıyormuş, ilk gün de değil birkaç kez traş olduktan sonra gözeneklerin küçüldüğünü, daha az cildi kızdırdığını farkediyorsunuz. Cilt kızarıklık kalmıyor kullandıkça.

Cvp: OSMA ALUM BLOCK - Arapaho - 13/01/2022

Osma'yı koltuk altı deodorant olarak kullanan var mı?

RE: Cvp: OSMA ALUM BLOCK - mertyılmazer - 15/01/2022

(13/01/2022, Saat: 18:36)Arapaho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osma'yı koltuk altı deodorant olarak kullanan var mı?
Ben bir ara kullanmıştım zaza kadar olmasa da iyiydi.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: OSMA ALUM BLOCK - Lord Sparhawk - 15/01/2022

(15/01/2022, Saat: 21:25)mertyılmazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir ara kullanmıştım zaza kadar olmasa da iyiydi.

Zaza ile Osma şap aynı ürünler.

RE: Cvp: OSMA ALUM BLOCK - mertyılmazer - 15/01/2022

(15/01/2022, Saat: 22:22)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaza ile Osma şap aynı ürünler.
Doğru. Size sormuştum hatta. İlginçtir bir süre denedim nedense zaza daha iyi gibi geldi belki psikolojiktir.