Geleneksel Tıraş Forumları
Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var (/showthread.php?tid=4805)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - SKYBRAVE - 31/03/2015

@onur98 hocam ben de satışını yaptığınız fırçalardan bir tane almak istiyorum ancak nasıl satın alabileceğim ve fırçaların fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - m y r - 31/03/2015

(31/03/2015, Saat: 22:10)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onur98 hocam ben de satışını yaptığınız fırçalardan bir tane almak istiyorum ancak nasıl satın alabileceğim ve fırçaların fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Merhaba, foruma hoşgeldiniz. Onur Bey yoğun olduğu için belki burayı göremeyebilir, siz iyisi şahsi mail adresine mail atın derim. erdomust@yahoo.com dan ulaşabilirsiniz.

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - SKYBRAVE - 01/04/2015

Merhabalar hoşbulduk. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - koca sakal - 07/04/2015

çalışmanız için tebrik ederim @Alekseyin bahsettigi fırça buymuş demek
benim sorum 1.sayfada resimlerini paylaştıgınız fırçaların çapları hakkında bilgi verirmisiniz ???

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - onur98 - 07/04/2015

(07/04/2015, Saat: 19:32)koca sakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çalışmanız için tebrik ederim @Alekseyin bahsettigi fırça buymuş demek
benim sorum 1.sayfada resimlerini paylaştıgınız fırçaların çapları hakkında bilgi verirmisiniz ???

Tüm fildişi(krem) renkli fırçaların ebatları 24mm düğüm çapında ekstra yoğun yapıdadır.

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - Özgür Burak - 09/04/2015

Haber çok güzel gerçekten böyle ürünlerin yerli üretim olması beni çok sevindirdi başarılarınızın devamını bekler bol kazançlar dilerim hocam.

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - mahmut - 14/05/2015

onur98 hocam mail attım ve özel mesaj attım fırça fiyatları hakkında bilgi istiyorum eğer bu mümkünse tabi

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - mahmut - 14/05/2015

tamamdır cevap maili gelmiş

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - m y r - 14/05/2015

Ekstra yoğun yapıdadır... Ne demek acaba bu? Şimdi bunun üzerine biraz düşünelim.

Silvertip bir fırça alıyorsunuz... 24 mm düğüm çapı... Üstelik hilesiz hurdasız bir ölçü bu... Yani falanca filanca firmanın 2 silvertip toplamı, tek bir tipsoft premium silvertip olmuş oluyor... Ben tipsofttan çok memnun kaldım arkadaşlar. Onur Bey, yıllarca para harcamış, emek vermiş, emeklerinin sonucunda kendi birikimlerini harmanlamış ve ortaya bu ürün çıkmış. Eğer fırça tecübeniz varsa, o zaman gidip kendi zevkinize göre ürün seçebilirsiniz; ama eğer fırçadan anlamıyor iseniz, Onur Bey'in tecrübelerine güvenin ve yapın alışverişinizi. Çünkü insan kullanınca, artık internette gördüğü diğer resimleri daha iyi yorumlayabiliyor. Backbone neymiş, su tutmak neymiş, 24mm ile 20mm arasında fark nedir, yoğunluk nedir, bunları artık daha iyi anlıyor.

Benim eyyorlamam budur.
Saygılar

Cvp: Artık Türklerin de Porsuk Fırçası var - izbe - 21/05/2015

Yeni tasarimlarla ilgili bir gelisme var midir?