Geleneksel Tıraş Forumları
Omega "Mighty Midget" 11047 - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Diğer Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Konu Başlığı: Omega "Mighty Midget" 11047 (/showthread.php?tid=4814)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Omega "Mighty Midget" 11047 - EskUyeMhmt_G - 20/01/2018

(20/01/2018, Saat: 22:34)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Isana'yi ben de artık sadece yüz yıkama için kullanıyorum. Iki perde köpük zor çıkarıyor yoksa. SOC'dan sonra yok sayılması normal. Smile

Mighty Midget tükenmemiş olursa ben de bir sonraki sepetime atacagim bakalım. Bu hafta çok çok fazla (7-8 gibi Smile) fırça aldım da az beklemesi lazım.

SeckinB

Ooo 7-8 iyi sayı. Ben 10 yılda ancak alırım heralde Şimdiden hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanınız.

RE: Omega "Mighty Midget" 11047 - kokopelli - 21/01/2018

(20/01/2018, Saat: 22:44)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo 7-8 iyi sayı. Ben 10 yılda ancak alırım heralde Şimdiden hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanınız.

Sagolun komşum. Daha iyileri sizin olsun. Benimki hastalıktan, doğrusu zaten sizin yaptığınız Smile

Omega "Mighty Midget" 11047 - ahraz - 22/01/2018

(20/01/2018, Saat: 18:42)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Görüntü olarak hoşuma giden bir fırça. Halihazırda sadece Semogue SOC kullanıyorum. Rotasyona bir fırça eklemek ve seyahatte kullanmak amacıyla bu ürünü satın almak istiyorum. Hala kullanan komşularım varsa fikir beyan edebilir mi?

Canım kardeşim; Namı olan bir fırça ama mevzu seyahat ise çabuk kuruma anlamında sentetikte bakabilirsin.Yok koleksiyonda olsun diyorsan saygı duyarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Omega "Mighty Midget" 11047 - EskUyeMhmt_G - 22/01/2018

(22/01/2018, Saat: 01:50)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Canım kardeşim; Namı olan bir fırça ama mevzu seyahat ise çabuk kuruma anlamında sentetikte bakabilirsin.Yok koleksiyonda olsun diyorsan saygı duyarım.

@ahraz Abi, seyahat bahane galiba. Fırça hoşuma gidiyor. O minik şeyin elimin altında olmasını istiyorum.

(22/01/2018, Saat: 01:55)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz Abi, seyahat bahane galiba. Fırça hoşuma gidiyor. O minik şeyin elimin altında olmasını istiyorum.

Vay vay,almak için bahaneler bulmaya da başladıysan olmuşsun demektir.Sen alma bunu,İstanbul’a gelince haber ver,ben sana benzer bir fırça hediye edeyim eğer kabul edersen,olur mu?

Omega "Mighty Midget" 11047 - EskUyeMhmt_G - 22/01/2018

(22/01/2018, Saat: 01:59)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vay vay,almak için bahaneler bulmaya da başladıysan olmuşsun demektir.Sen alma bunu,İstanbul’a gelince haber ver,ben sana benzer bir fırça hediye edeyim eğer kabul edersen,olur mu?

Abi teşekkür ederim düşünmeniz yeter. Haftasonu geleceğim hayırlı bir iş için. O yüzden vaktim yok denecek kadar az. İnşallah başka zaman görüşmek isterim sizinle.

(22/01/2018, Saat: 02:02)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi teşekkür ederim düşünmeniz yeter. Haftasonu geleceğim hayırlı bir iş için. O yüzden vaktim yok denecek kadar az. İnşallah başka zaman görüşmek isterim sizinle.

Tamamdır kardeşim.Ne zaman istersen.Selamlar.

Cvp: Omega "Mighty Midget" 11047 - DenizKSK - 18/04/2018

Benim de seyahat fırçam olur bu ufaklık şirin Omega. Ufacık boyuyla kendinden beklenmeyecek bir köpük performansı sunuyor bu minik. Gezilerde ve yolculuklarda iş görür. Sentetik fırçaya ne bileyim bir ısınamadım Isana marka bir fırçadan sonra, bir daha da almadım sentetik fırça. Bu güzel iş gördü yolculuklarda.

Cvp: Omega "Mighty Midget" 11047 - habaz - 18/04/2018

(18/04/2018, Saat: 14:49)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de seyahat fırçam olur bu ufaklık şirin Omega. Ufacık boyuyla kendinden beklenmeyecek bir köpük performansı sunuyor bu minik. Gezilerde ve yolculuklarda iş görür. Sentetik fırçaya ne bileyim bir ısınamadım Isana marka bir fırçadan sonra, bir daha da almadım sentetik fırça. Bu güzel iş gördü yolculuklarda.

Ben de silvertip porsuktan sonra başka fırça kullanamam diye düşünüyordum. Yanılmışım ! Bugün Razorus'dan aldığım Yaqi'nin Sagrada Familia modeli sentetik fırçayla ilk tıraşımı oldum. Muhteşem konforlu! Tavsiye ederim

Cvp: Omega "Mighty Midget" 11047 - DenizKSK - 19/04/2018

(18/04/2018, Saat: 22:01)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de silvertip porsuktan sonra başka fırça kullanamam diye düşünüyordum. Yanılmışım ! Bugün Razorus'dan aldığım Yaqi'nin Sagrada Familia modeli sentetik fırçayla ilk tıraşımı oldum. Muhteşem konforlu! Tavsiye ederim

Komşum, ben de ondan bugün 1 adet sipariş verdim. Sarı hareli sapına vuruldum açıkcası. Seyahatlere bu sentetiği götüreceğim artık.