Geleneksel Tıraş Forumları
Tipsoft Silvertip Finest - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: Tipsoft Silvertip Finest (/showthread.php?tid=4895)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - waveshave - 07/06/2015

fırçama kavuşmuş bulunmaktayım, mavi astra hediyesi ve özenli paketleme için buradan da onur beye teşekkürlerimi iletiyorum. Akşama fırçayı deneyip yorumlarımı yazarım Fırça Jilet Tıraş aleti

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - adamentium - 07/06/2015

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - waveshave - 07/06/2015

(07/06/2015, Saat: 11:42)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

teşekkürler

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - protti - 07/06/2015

Fiyatları nedir ?

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - adamentium - 08/06/2015

onur98' e özel mesaj atın. Size fiyat listesini gönderecektir.

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - protti - 08/06/2015

(08/06/2015, Saat: 00:00)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: onur98' e özel mesaj atın. Size fiyat listesini gönderecektir.

Teşekkürler .

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - waveshave - 08/06/2015

Dün akşam ilk kez porsuk bir fırça ile tıraş oldum arkadaşlar bu olay bambaşka bir şey imiş... Konfor, köpük ısı tutma vs vs. yani yazmama hiç gerek yok .. Tipsoftu ortaya çıkaranlara tekrar teşekkürler.. Fırça Smile

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - Chinaski - 08/06/2015

(08/06/2015, Saat: 16:22)waveshave Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün akşam ilk kez porsuk bir fırça ile tıraş oldum arkadaşlar bu olay bambaşka bir şey imiş... Konfor, köpük ısı tutma vs vs. yani yazmama hiç gerek yok .. Tipsoftu ortaya çıkaranlara tekrar teşekkürler.. Fırça Smile

Sıhhatler olsun komşum, cüzdana dikkat edin Smile

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - candova - 08/06/2015

(08/06/2015, Saat: 16:48)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum, cüzdana dikkat edin Smile

önemli nokta burası Big Grin

Cvp: Tipsoft Silvertip Finest - m y r - 09/06/2015

(08/06/2015, Saat: 16:22)waveshave Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün akşam ilk kez porsuk bir fırça ile tıraş oldum arkadaşlar bu olay bambaşka bir şey imiş... Konfor, köpük ısı tutma vs vs. yani yazmama hiç gerek yok .. Tipsoftu ortaya çıkaranlara tekrar teşekkürler..  Fırça  Smile

Ben de Tipsoft kullanıyorum. Premium Silvertip olan model. Burada Tipsoft'un farkı şu, "Marka" bir yere kadar kalite demektir, ancak bir yerden sonra insanlar markaya para vermeye başlar.

Ünlü bir markanın pure modelini almak yerine Tipsoft'ta silvertip finest alabiliyorsunuz. Bence bu çok önemli.

Tipsoft olmasaydı, belki de ben silvertip sahibi olamayacaktım. Çünkü hayatımda ilk kez porsuk fırça alacaktım. Fırça ne demek bilmiyordum. Benim için en önemlisi "Jilet Tutucu" idi, tüm paramı ona yatırmayı düşünüyordum. Ama şimdi gördüm ki tıraşın bence en önemli zevki fırça. Jilet tutucudan da önemli. Ne şanslıyım ki forumu buldum da iyi bir fırçam oldu. Yoksa şimdi Simpson Berkeley 46 pure kullanıyor olacaktım.