Geleneksel Tıraş Forumları
"Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Doğal Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Konu Başlığı: "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! (/showthread.php?tid=5015)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ynt: RE: Cvp: "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - Eskiuyebyr - 19/10/2014

(19/10/2014, Saat: 00:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1-adet-limon-gunluk-c-vitamini-ihtiyacin...rsilar.jpg
Ihtilaf üstat Smile
Gençliğim geldi aklıma. Evet limon kullanmisligim var. Asidik olmasi sebebiyle saçları kurutmaz mi?
Eğer ciddi bir zarari yoksa süper bir öneri.

Cvp: "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - ihtilaf - 19/10/2014

(19/10/2014, Saat: 00:22)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ihtilaf üstat Smile
Gençliğim geldi aklıma. Evet limon kullanmisligim var. Asidik olmasi sebebiyle saçları kurutmaz mi?
Eğer ciddi bir zarari yoksa süper bir öneri.

GDO lu olanlar saçı kurutur Angel
Hocam,domuzlu,plesantalı,kadavralı herşey limon sıkarım böyle kozmetiğe Smile

Limon zararlı mı bilen vardır Smile Bende bilmiyorum Blush

Cvp: "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - trache - 19/10/2014

(18/10/2014, Saat: 22:53)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @zorba58

Bugun Dentiste' macunu aldık artık bitirince Urtekram bakacağım zaten. Zeytuni'yi şimdi tekrar inceledim içerik sade denildiği gibi ancak orada bir Euxyl 100 maddesi var, paraben alternatifi olarak kullanılmış galiba. Bu madde hakkında bilginiz var mı ?

Hocam misvak kullanın % 100 doğal işte ben garantisini veriyorum,hiç kimyasal yok.
Fırçasıda doğal macunuda,
Önceki diş konusunda eskiden ürün yoktu teknoloji yoktu şimdi ne gerek var misvak diyordu birçok arkadaş. Sürekli bulundururum misvak.
Aloe vera bitkimi büyütüp sürekli tıraş sabunu ve sonrasi kullanırım artik belki saçada iyi gelir: ) jelini ayda bir. Karişım yapar içerim toksin atıci bitkiler ile,
Dogada o kadar bitki varki herderde deva, sacta kepek kaşinti hissedersem çam agacindan eski yöntemlerle sanırım yakilarak elde edilen trebentini kullanırim arada saçlar için çok kötu ham petrol gibi kokar ama hafifler hemen kokusu tek seferde etki eder.

Ynt: RE: Cvp: "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - Eskiuyebyr - 19/10/2014

(19/10/2014, Saat: 00:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GDO lu olanlar saçı kurutur Angel
Hocam,domuzlu,plesantalı,kadavralı herşey limon sıkarım böyle kozmetiğe Smile

Limon zararlı mı bilen vardır Smile Bende bilmiyorum Blush

Cvp: "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - mancho - 19/10/2014

Bu habere konu olan hatun Kudret Livaoğlu doğal ürünler sattığını iddia eden bir üretici. Bana hiç güven vermiyor. Sistem şöyle işliyor, Aksiyon dergisine reklam ver onlarda sana röportaj ayağıyla gizli reklam yaptırsınlar. Okuyunca aklımdan geçen, 'Yürrü başka kapıya 'oldu!!
http://www.naturalive.com.tr/hakkimizda.aspx

Cvp: "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - theunnamed - 19/10/2014

Ropörtajı yapan kişileri araştırmamıştım. Bunu duyunca bende de biraz şüphe oluştu. Ancak konuşulan konulardan, kimyasal madde olanlar geçerli gibi görünüyor. Domuz, kadavra, cenin vs. Müslüman taraftara oynama olabilir Big Grin

Ynt: "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - emre-sti - 19/10/2014

Sabun çeşitleri için boltaç ı arastirmqnizi öneririm geçen üretim tesisine gittim 5 nesildir zeytinyağı ve sabunlarini yapıyorlar , sahibi olan sadık boltaçta bit sac var anlatamam...Önce 5 kalıp alıp denedik memnun kaldık su an elinde 30 kalıp var ailecek bit sene kullanırız artık

"Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - Straht - 19/10/2014

Komşular, saçınızı direk sabunla mı yıkıyorsunuz? Ben mi yanlış anlıyorum? Saçı kurutmuyor mu?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cvp: "Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - theunnamed - 19/10/2014

Ben 8 gündür sabun kullanıyorum sadece. Duştan çıkmadan önce sirkeli su ile duruluyorum. Şu anda yumuşaklık konusunda herşey normal.

(19/10/2014, Saat: 18:13)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular, saçınızı direk sabunla mı yıkıyorsunuz? Ben mi yanlış anlıyorum? Saçı kurutmuyor mu?

"Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış! - Straht - 19/10/2014

(19/10/2014, Saat: 18:32)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 8 gündür sabun kullanıyorum sadece. Duştan çıkmadan önce sirkeli su ile duruluyorum. Şu anda yumuşaklık konusunda herşey normal.

Sirkeli suyun amacı nedir hocam? Su yeteri kadar durulamıyor mu?