Geleneksel Tıraş Forumları
Polsilver Super Iridium - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Polsilver Super Iridium (/showthread.php?tid=504)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Cvp: Polsilver Super Iridium - mustbe - 06/02/2019

Merhabalar, bir düzine jilet deniyorum adlı süreçte Edwin jagger de89 yaqi Ferrari sentetik fırça ve arko sabun üçlüsü sürekli kullandığım set. Önceki tıraşı Derby usta ile olmuştum ve yüzüm mermer gibi olmuştu beklenmedik bi mutlu sondu.Bunu belirttikten sonra polsilver jilet le olan tıraşa gelelim. Aynı etkiyi polsiverdan da bekledim fakat olmadı. Ancak keskinliği usta ya göre bir tık daha iyi konforu bi tık daha az geldi. Benim için zirve olan gillette lerden daha altta. Sinek kaydı tıraş sağlamadı ama rahatsız da olmadım tıraş esnasında. Diğer kullandığım jiletler arasında garip bir şekilde üstlerde kendine yer edindi. Belki üç beş paket alır koyarım ama stok yapmam. Benim jiletle ilgili görüşüm bana en uygun jilet i bulup arayışı tamamlamak olduğu için böyle konuşuyorum.

Cvp: Polsilver Super Iridium - mustbe - 09/02/2019

(06/02/2019, Saat: 23:05)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,  bir düzine jilet deniyorum adlı süreçte Edwin jagger de89 yaqi Ferrari sentetik fırça ve arko sabun üçlüsü sürekli kullandığım set. Önceki tıraşı Derby usta ile olmuştum ve yüzüm mermer gibi olmuştu beklenmedik bi mutlu sondu.Bunu belirttikten sonra polsilver jilet le olan tıraşa gelelim.  Aynı etkiyi polsiverdan da bekledim fakat olmadı. Ancak keskinliği usta ya göre bir tık daha iyi konforu bi tık daha az geldi. Benim için zirve olan gillette lerden daha altta. Sinek kaydı tıraş sağlamadı ama rahatsız da olmadım tıraş esnasında.  Diğer kullandığım jiletler arasında  garip bir şekilde üstlerde kendine yer edindi. Belki üç beş paket alır koyarım ama stok yapmam. Benim jiletle ilgili görüşüm bana en uygun jilet i bulup arayışı tamamlamak olduğu için böyle konuşuyorum.

Ikinci tıraştan sonra konforu hariç akıcılık ve keskinlik olarak ustadan bir tık iyi geldi
Ama fiyatına göre bu kadar az fark için iki katı ödenmez diye düşünüyorum

Polsilver Super Iridium - Zeyes - 09/02/2019

Derby limon krem, fe domuz kılı fırça ve rimei alet ile denemiştim bu jileti. Ben de alerji yaptı. Bir daha şans verip aynı reaksiyonu aldığım takdirde mimleyeceğim.

———————
Nice and clean.

Cvp: Polsilver Super Iridium - Razorlazer - 19/02/2019

Selamlar,

Birkaç konu içinde Polsilver bulunamadığına dair yazılar görmüştüm, bugün Polonya Pazarı'ndan bir kartela aldım 70,00 TL'ye. Dükkanın adı Polonya Elektronik, sahibinin adı Halil Bey (70 liraya aldığını söyleme dedi Smile ), adresi: Çadırcılar Caddesi No:27 Yenihan Polonya Pazarı Beyazıt. Halil Bey'in cep numarası: 0507 050 43 81. Şehir dışından almak istiyen olursa kargo yapabilirim dedi.
Polonya Pazarı forumda daha önce de bahsi geçen bir yer; hatırlatma olarak yazmak istedim, işinize yarar umarım...

Cvp: Polsilver Super Iridium - radyoloji - 11/03/2019

(19/02/2019, Saat: 15:40)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,

Birkaç konu içinde Polsilver bulunamadığına dair yazılar görmüştüm, bugün Polonya Pazarı'ndan bir kartela aldım 70,00 TL'ye. Dükkanın adı Polonya Elektronik, sahibinin adı Halil Bey (70 liraya aldığını söyleme dedi Smile ), adresi: Çadırcılar Caddesi No:27 Yenihan Polonya Pazarı Beyazıt. Halil Bey'in cep numarası: 0507 050 43 81. Şehir dışından almak istiyen olursa kargo yapabilirim dedi.
Polonya Pazarı forumda daha önce de bahsi geçen bir yer; hatırlatma olarak yazmak istedim, işinize yarar umarım...

Az önce görüştüm. Dükkanda tek olduğunu kargo yapamayacağını söyledi.
Bugünlerde yolu Polonya Pazarı na düşecek komşum varsa bi 100 lük alıp kargolarsa çok mutlu olurum.

Cvp: Polsilver Super Iridium - salomanya - 15/03/2019

Kesinlikle uğrayacağım, bilgi için teşekkürler

Cvp: Polsilver Super Iridium - Ali Desidero - 15/03/2019

bende almak isterim ama malum istanbul dışındayım kargolamaya yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim.

Cvp: Polsilver Super Iridium - Ali Desidero - 26/03/2019

Günaydın komşularım başarısız posh denemesinden sonra polsilver la tıraşa devam ettim tek kelime ile harika bir jilet Şu ana kadar kullandığım jiletler arasında zirve yaptı. 3 günlük sakalda ( 2. tıraş denememde) bile güzel bir keskinlik ve konfor sundu. Umarım impa tekrar tedarik eder.

Cvp: Polsilver Super Iridium - mustbe - 26/03/2019

(26/03/2019, Saat: 10:20)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günaydın komşularım  başarısız posh denemesinden sonra polsilver la tıraşa devam ettim tek kelime ile harika bir jilet Şu ana kadar kullandığım jiletler arasında zirve yaptı. 3 günlük sakalda ( 2. tıraş denememde) bile güzel bir keskinlik ve konfor sundu.  Umarım impa tekrar tedarik eder.

komşum polsiver ı sevdiyseniz ona bir tık yakın olduğunu düşündüğüm mavi astrayı da denemenizi tavsiye ederim eğer denemediyseniz.

Cvp: Polsilver Super Iridium - Ali Desidero - 26/03/2019

komşum onuda denedim ama mavi dalma eğilimli derby usta maviden iyi bana göre