Geleneksel Tıraş Forumları
Polsilver Super Iridium - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Polsilver Super Iridium (/showthread.php?tid=504)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Cvp: Polsilver Super Iridium - JohnLocke - 13/12/2019

DE8 ile 3 perde tıraş oldum. Önceki seri ile karşılaştırma imkanım yok ama keskinliği öyle anlatıldığı gibi değil sanki. Yer yer sakal bıraktı ama çekiştirmedi, gerçi sakal bir günlüktü. Yine şap kontrolü yaptım sonuç gayet iyidi. Orta keskinlikte ve konforu yüksek bir jilet olarak gördüm.

Cvp: Polsilver Super Iridium - Sheeplessness - 13/12/2019

İmpadan aldığım polsilverla tıraş oldum. Şöyle söyleyeyim bence eskisiyle bi alakası yok karakter olarak. Kör kullanım yapıp jileti tahmin etmeye çalışsaydım muhtemelen polsilver demeden önce 10 tane başka jilet sayardım. Ben polsilverı beğenmeyen azınlıktaydım. Bayağı bi makineyle denesem de hep çekiştirme hissettim ve o meşhur keskinliği ben bulamamıştım. Bu jilet daha akıcı ve pürüssüz geldi. Ömrü ne kadar olur bilemem ama tabi. Sonuç olarak polsilver a benzememesi beni sevindirdi. Smile

Cvp: Polsilver Super Iridium - ahbap - 19/12/2019

Ben de impadan aldığım polsilver jileti dün DE89 ile kullandım. Üstteki komşuların da tanımladığı gibi keskinlik olarak orta seviyede, konfor olaraksa iyi buldum.

Cvp: Polsilver Super Iridium - dikdik_s - 19/12/2019

(19/12/2019, Saat: 11:54)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de impadan aldığım polsilver jileti dün DE89 ile kullandım. Üstteki komşuların da tanımladığı gibi keskinlik olarak orta seviyede, konfor olaraksa iyi buldum.

Kardesim merak edenler icin kısa ama öz, universal Polsilver karakterini tarif etmisin.

Cvp: Polsilver Super Iridium - İsmetaltan - 19/12/2019

(13/12/2019, Saat: 23:27)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpadan aldığım polsilverla tıraş oldum. Şöyle söyleyeyim bence eskisiyle bi alakası yok karakter olarak. Kör kullanım yapıp jileti tahmin etmeye çalışsaydım muhtemelen polsilver demeden önce 10 tane başka jilet sayardım. Ben polsilverı beğenmeyen azınlıktaydım. Bayağı bi makineyle denesem de hep çekiştirme hissettim ve o meşhur keskinliği ben bulamamıştım. Bu jilet daha akıcı ve pürüssüz geldi. Ömrü ne kadar olur bilemem ama tabi. Sonuç olarak polsilver a benzememesi beni sevindirdi. Smile

gariptir eski lot polsilverla bende hic anlasamadim hocam elde bir miktarda var eski uretim ve oyle saga sola dagitiyorum surekli yesil astra dahil daha begendigim jilet bu kadar tavsiye edilmesi hep dusundurdu beni bende mi gariplik diye ama yildizimiz tutmadi kendileriyle...

Cvp: Polsilver Super Iridium - Ali Desidero - 20/12/2019

Bende yeşille anlaşamıyorum komşum hayat bu işte

Cvp: Polsilver Super Iridium - 40tansonra - 20/12/2019

Bende de eskisinden vardı ve tek tıraşı zor çıkarmıştı çekiştirmekten, hatta bir başka paket daha denedim o da aynı çıkınca bunlar eskimiş diyerek atmıştım o nedenle yeni seriden çekinerek de olsa farkına bakmak için 5 paket aldım ama bu yeni jiletin kesinlikle eskisiyle alakası yok benim nazarımda bu yeni jiletler eskisine fark atar ben de yeni seriyi beğenenlerdenim.

Cvp: Polsilver Super Iridium - seydibaba - 21/12/2019

yurtdışından mavi gümüş kutulu wizamet super iridium geldi. dün ilk defa tıraş oldum. aşırı keskin buldum. hakkında bahsedilen "pürüzsüzlük" olayını da fazlasıyla sağlıyor gerçekten. elimde eski mavi siyah kutu polsilver var ve impa'daki yeni üretim polsilver ile hepsini birlikte karşılaştıracağım. birkaç kullanımdan sonra durum net olarak anlaşılır.

Polsilver Super Iridium - onur7 - 30/12/2019

1 sene boyunca neredeyse sadece Polsilver ile tıraş olmuş birisi olarak yeni gelenler beni de müthiş hayal kırıklığına uğrattı. Konforunu geçtim, keskinlik o kadar büyük hayal kırıklığı oldu ki yeni aldıklarımı çöpe atasım geldi. Ya çenede ya yanakta illa sakal bıraktı tıraşlarda. Sakal aynı sakal, makine aynı makine ama jilet aynı jilet değil; kesmiyor.

Elimde eskilerden 1 kutu var, kullanmaya kıyamamıştım uzun zamandır. Saklamaya devam edeceğim sanırım.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Polsilver Super Iridium - hlkkzn - 30/12/2019

bir haftadır tıraşlarımı bu jilet ile oluyorum. ilk defa kullandım. r89 ve qshave ayarlı makinalarla denedim. ben rapira platinum lux e benzettim bu jileti biraz daha az keskin az biraz daha konforlu. 2 kutu almıştım biri bitmek üzere 1 kutu daha var, tekrar alırmıyım; stokdaki jiletler bitmeden zannetmiyorum. stoklar bitincede bulurmuyuz.?