Geleneksel Tıraş Forumları
Polsilver Super Iridium - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Polsilver Super Iridium (/showthread.php?tid=504)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Cvp: Polsilver Super Iridium - Sh@dow - 30/12/2019

(30/12/2019, Saat: 13:20)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir haftadır tıraşlarımı bu jilet ile oluyorum. ilk defa kullandım.  r89 ve qshave ayarlı makinalarla denedim. ben rapira platinum lux e benzettim bu jileti biraz daha az keskin az biraz daha konforlu. 2 kutu almıştım biri bitmek üzere 1 kutu daha var, tekrar alırmıyım; stokdaki jiletler bitmeden zannetmiyorum. stoklar bitincede bulurmuyuz.?

Mutemelen bulunamayacaktır komşum, üretimi durdu.

Cvp: Polsilver Super Iridium - hlkkzn - 30/12/2019

(30/12/2019, Saat: 17:42)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mutemelen bulunamayacaktır komşum, üretimi durdu.

üretimin durduğunu biliyorum komşu. ararmıyız, arasak bulurmuyuzSmile

Cvp: Polsilver Super Iridium - Sh@dow - 30/12/2019

(30/12/2019, Saat: 17:53)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üretimin durduğunu biliyorum komşu. ararmıyız, arasak bulurmuyuzSmile

Eğer soru işareti varsa tıraş performansıyla ilgili boşver derim komşum ben, jilet bulunmaz hint kumaşı değil yakın karakterde cildine uyan ve üretimi devan eden bir jilet mutlaka vardır Smile

Cvp: Polsilver Super Iridium - hlkkzn - 30/12/2019

(30/12/2019, Saat: 17:57)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer soru işareti varsa tıraş performansıyla ilgili boşver derim komşum ben, jilet bulunmaz hint kumaşı değil yakın karakterde cildine uyan ve üretimi devan eden bir jilet mutlaka vardır Smile

demek istediğimi aynen sen yazmışın komşuSmile derby premium üretimi durdu dediler aldım 100 lük, mavi astra değişti dediler ilgilenmedim mesela. rapira platinum lux bana göre bu jiletten daha iyi. ararsam onu ararım.

Cvp: Polsilver Super Iridium - nightshave - 30/12/2019

Evet arkadaşlar dediğiniz gibi piyasadan kalktı diye bulduğumuz jilete misliyle ödemek yerine değişik jiletler aramak en mantıklısı, mutlaka cildlmize uygun olanı buluruz. Sanırım polsilver’in üretimi tamamen durdurulmadı artık sadece belirli yerlere üretildiğini düşünüyorum çünkü Polonyada marketlerde kolaylıkla bulunduğunu farkettim ve gayet makul fiyatlara 11 dolar civarı 100’lü paket. Aynı şekilde Bulgaristanda çok uygun fiyatlarda satıldığını duydum.

Cvp: Polsilver Super Iridium - Asktm - 30/12/2019

(30/12/2019, Saat: 19:29)nightshave Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet arkadaşlar dediğiniz gibi piyasadan kalktı diye bulduğumuz jilete misliyle ödemek yerine değişik jiletler aramak en mantıklısı, mutlaka cildlmize uygun olanı buluruz. Sanırım polsilver’in üretimi tamamen durdurulmadı artık sadece belirli yerlere üretildiğini düşünüyorum çünkü Polonyada marketlerde kolaylıkla bulunduğunu farkettim ve gayet makul fiyatlara 11 dolar civarı 100’lü paket. Aynı şekilde Bulgaristanda çok uygun fiyatlarda satıldığını duydum.

Bana Polonya dan geldi bu jilet. Impadakinin birebir aynı. Polonya da 11 dolara eski polsilver nerede bulunur paylaşırsanız getirtme şansım olabilir.

Polsilver Super Iridium - forevermore07 - 15/01/2020

Eski versiyonunu bilmiyorum, deneme amaçlı aldığım yeni halini bugün muhle r89 ve güzel bir cilt hazırlığı ile denedim ama beni inanılmaz üzdü. Son zamanlarda bu kadar çekiştiren, bu kadar geride sakal bırakan ve keyifsiz başka bir jilet kullanmamıştım. Çatır çatır çekiştiriyor benim iki günlük sakalı olacak iş değil

Cvp: Polsilver Super Iridium - BuraKaya55 - 25/01/2020

Denemeyi en çok istediğim jiletlerin başında geliyordu kendileri fakat yurtdışı harici bulunmadığından kullanma fırsatım olmamıştı. İmpa ticaret getirmiş temin ettim hemen. O kadar beğenilen, tavsiye edilen, olumlu yorumlar yapılan jilet bu mu dedim ilk denememde. Birkaç defa daha denedim değişen birşey olmadı. Keskinliği tatmin etmedi ayrıca konforsuz geldi. Bu jilet satıldığı fiyatı haketmiyor kesinlikle. Daha ucuz fiyatlı daha güzel performanslı o kadar güzel jiletler var ki misal Mavi Astra.. Bu jilet benim için sınıfta kaldı ve bir daha kullanmayacağım jiletler arasına girdi.

Cvp: Polsilver Super Iridium - mustbe - 25/01/2020

(25/01/2020, Saat: 19:44)BuraKaya55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemeyi en çok istediğim jiletlerin başında geliyordu kendileri fakat yurtdışı harici bulunmadığından kullanma fırsatım olmamıştı. İmpa ticaret getirmiş temin ettim hemen. O kadar beğenilen, tavsiye edilen, olumlu yorumlar yapılan jilet bu mu dedim ilk denememde. Birkaç defa daha denedim değişen birşey olmadı. Keskinliği tatmin etmedi ayrıca konforsuz geldi. Bu jilet satıldığı fiyatı haketmiyor kesinlikle. Daha ucuz fiyatlı daha güzel performanslı o kadar güzel jiletler var ki misal Mavi Astra.. Bu jilet benim için sınıfta kaldı ve bir daha kullanmayacağım jiletler arasına girdi.

Komşum bu bahsettiğiniz yeni versiyon. Eski polsilver üretimi durdu. Stoklar bitti. Geçmiş olsun. Elinde olan bir komşumdan rica edin derim .

Cvp: Polsilver Super Iridium - Jaguar Paw - 01/02/2020

Kesim hissiyatını Rapira plantinum lux bıçağına benzettim. Keskinliği yeterli ve konforu yüksek , 4 Traş verdi , artık bir kezde usturada denerim.