Geleneksel Tıraş Forumları
Yatik sakal - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ TEKNİKLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: Tıraş Teknikleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Konu Başlığı: Yatik sakal (/showthread.php?tid=5141)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Yatik sakal - Nani Kuş - 14/10/2016

(14/10/2016, Saat: 18:44)ratapan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş üstadım tekrar teşekkür ederim.Boyun bölgesini öneriniz ile biraz daha dikleştirmeyi başardım.Tam bbs ye ulaştım.

Güzel haber
Traş sonrası mentol ferahlatıcı Etkisi olan bir After shave yada balm kullanmanız tavsiye ederim ayrıca

RE: Cvp: Yatik sakal - yusufk122 - 20/08/2017

(15/11/2014, Saat: 12:01)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elektrikli tıraş makinesı jellerinden kullanırsanız sakalları dikleştirir.

Elektrikli traş makinesi sakal jeli hangileri oluyor? İlk defa duyuyorum. Benimde sakallarımı dikleştirmem lazım.

RE: Yatik sakal - kral arthur - 20/08/2017

Selamlar,
Bildiğim kadarıyla tıraş makinesi jeli tekno market tipi yerlerde bulunabiliyor.Marka Nivea idi sanırım.

RE: Yatik sakal - Eskiuyebyr - 20/08/2017

Forumda birkaç yerde Proraso Okaliptüs & mentol sabunun yatık sakallara iyi geldiği paylaşılmıştı.
Köpük, kayganlık gibi özellikleri üst seviyede olmasa da her kullanımda çok memnun kaldığım ve konforlu tıraşlar çıkardığım bu sabunun özelliği olabilir.
Bir de pre Shave ile beraber kullanılırsa keyfine diyecek olmuyor.

RE: Cvp: Yatik sakal - electrolite - 26/09/2017

(01/06/2016, Saat: 11:00)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben az önce bir tane sipariş ettim. Burada yazarım.

Geldi mi acaba ? Deneyimleriniz nelerdir ?

Cvp: Yatik sakal - harveyspecter - 10/04/2019

(20/08/2017, Saat: 18:00)Eskiuyebyr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda birkaç yerde Proraso Okaliptüs & mentol sabunun yatık sakallara iyi geldiği paylaşılmıştı.
Köpük, kayganlık gibi özellikleri üst seviyede olmasa da her kullanımda çok memnun kaldığım ve konforlu tıraşlar çıkardığım bu sabunun özelliği olabilir.
Bir de pre Shave ile beraber kullanılırsa keyfine diyecek olmuyor.

Bir hafta boyunca mentolspor ile soğuk tıraş olacağım. Bakalım yatık sakal problemini çözebilecek miyiz ...

İlk tıraş konforlu geçti. Netice de güzeldi, ancak ilginç bir şekilde şap testinde çuvalladı.

Cvp: Yatik sakal - Denetcii - 28/07/2019

Benim de boyun bölgem çok yatık R41 + featler bile fayda etmedi sonuç alan oldu mu? Yoksa ustura mı?

Cvp: Yatik sakal - lim10 - 28/07/2019

(28/07/2019, Saat: 16:29)Denetcii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de boyun bölgem çok yatık R41 + featler bile fayda etmedi sonuç alan oldu mu? Yoksa ustura mı?

Usturayı tek geçerim. Big Grin

Cvp: Yatik sakal - batmanforever - 28/07/2019

Yatık sakallar için belki çözüm olabilecek birkaç teknik var videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Cvp: Yatik sakal - Denetcii - 28/07/2019

(28/07/2019, Saat: 16:48)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yatık sakallar için belki çözüm olabilecek birkaç teknik var videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Yarınki tıraşımda deneyeceğim komşum. Sadece boyun bölgemde sıkıntı var.