Geleneksel Tıraş Forumları
Yılbaşı Hediye Organizasyonu - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Yılbaşı Hediye Organizasyonu (/showthread.php?tid=5223)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - ckeskin - 31/12/2014

(31/12/2014, Saat: 17:03)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihankeskin komşuma çok teşekkür ediyorum. Sanırım ilgi alanımı incelemiş, özellikle benim için hediye seçip yollamış sanki. Daha yakın zamanda Proraso Sandalwood siparişi verecektim, iyi ki vermemişim. Çok makbule geçti, severek kullandığım, kokusunu doğallığından dolayı çok sevdiğim bir sabun. Herkese mutlu seneler diliyorum.

Sent from my iPad using Tapatalk

Aslında biraz öyle yaptım komşum. Mesajlarınızı okudum. Son zamanlarda neleri kullandığınıza baktım. Alıp almadığınız konusunda endişeliydim. Almadığınıza gerçekten de sevindim. Smile

Herkese mutlu ve huzurlu yıllar dilerim. Umarım gelecekte de böyle organizasyonlara devam ederiz.

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - kubov - 31/12/2014

Benim hediye paketimi açarken çok heycanlandım. Bu paketi yollayan @bayercy komşuma hediyesi ve iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum.

Bu arada resim eklemek için çok uğraştım ama bir türlü başaramadım ama gayet güzel bir paket özellikle el yapımı olan As'e bayıldım.

Yılbaşı Hediye Organizasyonu - theunnamed - 31/12/2014

Mustaphaturk üstada teşekkür ediyorum bu güzel hediyesi için. Mutlu yıllar herkese

b65141281b753b34bf84d784b773a11d.jpg

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - Hasan Ali - 01/01/2015

Zorba58'e tıraş kremi, temizleme köpüğü ve el yapımı zeytinyağlı sabunlar için sonsuz teşekkürler ve herkese mutlu, sağlıklı yıllar...

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - Hasan Ali - 02/01/2015

(31/12/2014, Saat: 14:24)nihilistraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akşam açamayacağım ve yarın sabah muhtemelen çok geç kalkacağım için ben de şimdi açtım paketimi.
Hediyelerim için Hasan Ali komşuma çok teşekkürler, sabun çok güzel kokuyor.
Herkese mutlu, huzurlu bir yıl dilerim.

İyi yıllarda zevkle kullanın.

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - zanshin - 10/01/2015

Bazı paketler ulaşmadı mı acaba?

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - ckeskin - 10/01/2015

(10/01/2015, Saat: 00:53)zanshin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazı paketler ulaşmadı mı acaba?

Bütün paketler sahiplerine ulaştı komşum. Herkes ya burada ulaştığını yazdı ya da bana özel mesaj attı. İlk postta isimlerin yanına da geldikçe yazdım.

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - kasif - 10/01/2015

başlığı yeni gördüm lütfen sadece yılbaşıyla kalmasın sureklı yapalım

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - btoprak - 10/01/2015

Beni bayağı mutlu etti bu organizasyon. Hediye beğenmek, göndermek, gelecek hediyeyi heyecanla beklemek güzeldi. @cihankeskin komşuma emekleri için teşekkür ediyorum Smile.

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - ckeskin - 10/01/2015

(10/01/2015, Saat: 03:01)kasif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: başlığı yeni gördüm lütfen sadece yılbaşıyla kalmasın sureklı yapalım

Komşum sürekli yapmak biraz zor olacaktır ama belki bir de yıl ortasında tekrarlayabiliriz. Yılda iki defa olur.

(10/01/2015, Saat: 03:09)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni bayağı mutlu etti bu organizasyon. Hediye beğenmek, göndermek, gelecek hediyeyi heyecanla beklemek güzeldi. @cihankeskin komşuma emekleri için teşekkür ediyorum Smile.

Rica ederim komşum. Benim için de çok eğlenceli bir organizasyon oldu. Aslında bence en eğlenceli kısım hediye alacağınız kişinin forumda yazdıklarını takip ederek en iyi ne alabileceğinizi kavramaya çalışmak. Dilerim gelecekte de tekrarlayabiliriz. Smile