Geleneksel Tıraş Forumları
Yılbaşı Hediye Organizasyonu - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Yılbaşı Hediye Organizasyonu (/showthread.php?tid=5223)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - ckeskin - 11/12/2014

(11/12/2014, Saat: 22:08)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğru hediyenin küçüğü büyüğü olmaz. Mesela Onur98' in bana hediye ettiği Blueness sabun beni çok sevindirmişti veya diğer alışverişlerimde eklenen ufak tefek jilet vs.. çok hoşuma gidiyor. Çünkü ortada bir beklenti yok.

Lakin bu argüman bu tip organizasyonlarda geçerli değil. Ortada bir beklenti, organize edilmiş bir faaliyet var. Böyle bir ogranizasyonda Arko çubuk hediye etmek dalga geçmek, cinlik yapmak gibi olur. O cinliği de herkes yaparsa (yapacağından değil de laf işte) herkesin elinde bir kutu Arko olur tertemiz.

Kargo fiyatları belli, 10 Lira kargo ücreti vererek tutup 1-2 Liralık "hediye" yollamak filan olacak işler değil. Gerçekçi olalım.

Herkes kendi muhasebesini yapacaktır tahminimce.

Ülkemizde tıraş ürünleri çeşitliliği ortada, organizasyon bence sadece tıraş ürünleri ile sınırlandırılmasa iyiydi.

Hocam İmpa Ticaret'te hediye edilebilecek bolca ürün var. Ben sonuçların güzel olacağına inanıyorum. Hatta gitmenize bile gerek yok. İmpa ticaretten direk kargolatabilirsiniz aldığınız hediyeyi. Daha da sürpriz olur. Smile

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - Mehmet Kiraz - 12/12/2014

Arkadaşlar bu sene katılamıyorum, ama gelecek seneye askere gitmezsem mutlaka katılacağım !!!. Not : Hediye olarak sabun ve jilet alınır Big Grin

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - ckeskin - 12/12/2014

(12/12/2014, Saat: 07:50)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu sene katılamıyorum, ama gelecek seneye askere gitmezsem mutlaka katılacağım !!!. Not : Hediye olarak sabun ve jilet alınır Big Grin

Komşum seneye askere gidersen de katıl. Hiç bir şey olmadı Kıbrıs'ta Speick var Smile

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - Lord Sparhawk - 12/12/2014

Kıbrısa kargo ücreti hediyenin kendsinden çok tutar yahu Smile

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - ts9funk - 12/12/2014

Bende katıldım arkadaşlar,güzel olacak CoolCool

(12/12/2014, Saat: 12:51)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıbrısa kargo ücreti hediyenin kendsinden çok tutar yahu Smile

Canım bu senenin problemi değil. Bir de Kıbrısa kargo Türkiye içi şehirler arasıyla aynı ücret rahat olun. Tabi seneye düşünürüz bunları.

(12/12/2014, Saat: 12:57)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende katıldım arkadaşlar,güzel olacak CoolCool

Komşum ekledim.

Bir kere daha hatırlatıyorum arkadaşlar son katılım bugün saat 17.00'ye kadar. Ardından hemen çekilişi yapıp adresleri bu akşam göndermeyi planlıyorum. Olmadı Cumartesi hediye alacağınız kişinin bilgileri özel mesaj olarak sizlere gönderilmiş olacak. Lütfen özel mesaj kutularınızın doluluğunu kontrol ediniz.

Cvp: Yılbaşı Hediye Organizasyonu - ts9funk - 12/12/2014

(12/12/2014, Saat: 13:09)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ekledim.

Bir kere daha hatırlatıyorum arkadaşlar son katılım bugün saat 17.00'ye kadar. Ardından hemen çekilişi yapıp adresleri bu akşam göndermeyi planlıyorum. Olmadı Cumartesi hediye alacağınız kişinin bilgileri özel mesaj olarak sizlere gönderilmiş olacak. Lütfen özel mesaj kutularınızın doluluğunu kontrol ediniz.

Teşekkürler..

(12/12/2014, Saat: 10:25)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum seneye askere gidersen de katıl. Hiç bir şey olmadı Kıbrıs'ta Speick var Smile

Bu arada cihankeskin komşum ben bir küçük araştırma yaptım Karkot Organik dükkan var burada Girne ve Lefkoşa'da Speick'ın tüm ürünleri var. İnanmak zor bende duyunca Aman Tanrım Didim Big Grin Big Grin Big Grin. Aftershave için bir ara gideceğim oraya

(12/12/2014, Saat: 12:51)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıbrısa kargo ücreti hediyenin kendsinden çok tutar yahu Smile

Lord Sparhawk üstadım İstanbul'a geldiğimde size bir ziyaret yaparım artık, hediyemi o zaman teslim alırım Tongue Big Grin Big Grin Big Grin. Kesinlikle haklısınız, o yüzdendir ki İmpa Ticaretten birşey sipariş edemedim hem Gümrük olaylarını bilmiyorum buranın hem de astarı yüzünden pahalıya gelecek durumu var diyelim. Şubat'ta İstanbul'da olacağım artık o zaman halledeceğim eksiklerimi. Esprili yorumunuz içinde teşekkür ederim Big Grin

Not : Hediye olarak Tabac Aftershave Lotion yada balm hediye olarak alınır Big Grin Big Grin Big Grin