Geleneksel Tıraş Forumları
Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Speick Active Energizer Shave Shaving Cream (/showthread.php?tid=5298)

Sayfalar: 1 2 3

Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - Mehmet Kiraz - 14/12/2014

Tüm forumdaki komşularım merhabalar,

Daha öncesinde Speick tıraş kremi ile ilgili inceleme yapıldı. Fakat bugün Speick Active Energizer Shave Shaving Cream ile ilgili mini inceleme yapacağım ve verdiği hissi, kokusunu ve performansını size aktarmaya çalışacağım.

Speick'ın ürünlerini forumdaki neredeyse Speick'a ulaşabilen ve daha önceden incelemiş olanların mutlaka malumudur. Speick tamamen doğal içeriklerden, sentetik kokulardan uzak, methylparaben ve diğer kanserojen içerikli içeriklerden uzak ve vegan sabun, aftershave, tıraş kremi, yüz yıkama jeli üreten bir firmadır. Ürünleri İmpa Ticaret'ten Mustafa bey'inde özellikle belirttiği üzere ilaç gibi düşünebiliriz. Bu yüzden koku anlamında çok birşey beklememek gerektiğini belirtmişti
Kıbrıs'ta Lefkoşa'da bulunan Karkot Organik Dükkan Speick'ın hemen hemen tüm ürünlerini getiren bayiliktir. Ulaşmak isteyenler olursa özellikle Kıbrıslı üyelerimizden aşağıdaki linklerden ulaşabilirler.
Facebook sayfası : https://www.facebook.com/#!/karkotorganik?fref=ts
Websitesi : http://www.karkot.com

Evet benim kullandığım tıraş kremi Gri renk pakete sahip Active Shaving Cream'dir. Kıbrıs'ta bir Süpermarkette bulabilmiş olmak ise beni ayrıca sevindirmiştir bunu da belirtmeden geçemeyeceğim.Buradaki fiyatı 14.90 TL'dir.

Koku : Kokuyu anlatmak gerekirse kısaca benim burnuma gelen koku aynı Gillette Tıraş köpüklerinden Klasik Bakım (Mavi-kırmızı renkli tüp)daki kokunun aynısıdır.

Performans : Speick'ın bu ürünü tam tamına performans ürünü olduğunu söyleyebilirim. Güzel hacimli ve iyi bir köpük yaptı kullandığım Wilkinson Sword 3 yıldızlı Watsons'da satılan fırça'nın dandikliğine rağmen Big Grin Big Grin Big Grin

Tıraş Sonrası : İçeriğindeki doğal içeriklerden dolayı olsa gerek muhteşem derecede bir rahatlık hissi verdi, tıraşım tahriş olmadan bitti, suratımda gerilme olmadı. Gayet iyiydi. Mutlaka Tıraş sonrası balm ve aftershave'ini alacağım zira verdiği tedavi edici his güzel birşey.

Kısaca doğal içeriklerinden, tıraşta ve tıraş sonrası verdiği tahrişsiz histen dolayı Tüm Speick'cıları selamlayarak, Evet ben de çok beğendim diyebilirim. Tekrardan alırmıyım diye sorarsanız Evet alırım çünkü köpüğü koruması tıraş sonrası verdiği his mükemmeldir. Devamlı alacağım tıraş kremi listesinde 1. numaradır. Speick'ın Active Shave Tıraş kremini herkese tavsiye ederim Cool

vgo41l.jpg

Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - tipsol - 14/12/2014

İnceleme için teşekkler komşum, bende bir speick severim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - ts9funk - 14/12/2014

İnceleme çok güzel olmuş,elinize sağlık. Speick gerçekten kaliteli ürünler üretiyor. Bu ürünü de açıkçası merak ettim. Benimde kullandığım ve oldukça memnun olduğum speick balm ı tavsiye ederim.

Cvp: Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - Mehmet Kiraz - 14/12/2014

(14/12/2014, Saat: 18:06)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkler komşum, bende bir speick severim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@tipsol

rica ederim tipsol komşum. İşte ben de kervana katılmış oldum Big Grin Big Grin Cool

Cvp: Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - eskiuyemnt - 14/12/2014

İnceleme de krem de çok güzel, teşekkürler Sleepy

Cvp: Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - Mehmet Kiraz - 14/12/2014

(14/12/2014, Saat: 18:13)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme çok güzel olmuş,elinize sağlık. Speick gerçekten kaliteli ürünler üretiyor. Bu ürünü de açıkçası merak ettim. Benimde kullandığım ve oldukça memnun olduğum speick balm ı tavsiye ederim.

@ts9funk

Çok teşekkür ederim ts9funk komşum. Benim ilk denemem bugün gerçekleşti sabah tıraşımla. Öncesinde Palmolive palm yağlı krem kullanıyordum son bir haftadır. Fırçamı Palmolive iyi yumuşattı, Speick ise o herkes tarafından bilinen kokusunu bıraktı fırçaya. Evet ben de merak ediyorum Speick Balm'ı, active serisinde de varmış Balm internetten yaptığım araştırmalar sonucu buldum.Final sınavlarım geçsin bahsettiğim yere uğrayıp alacağım herhalde balm ve aftershave'ini.

Cvp: Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - pitbull - 14/12/2014

İnceleme için teşekkürler komşum,ben de speıck krem ve balsam kullanıyorum,çok memnunum.

syg

Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - btoprak - 14/12/2014

Güzel inceleme için teşekkürler Mehmet Kiraz komşum. Elinize sağlık.

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - Chinaski - 14/12/2014

Inceleme için teşekkürler Mehmet komşum. Keyifli tıraşlar.

Cvp: Speick Active Energizer Shave Shaving Cream - Mehmet Kiraz - 15/12/2014

(14/12/2014, Saat: 18:24)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme de krem de çok güzel, teşekkürler Sleepy

mornetto üstadım çok teşekkür ediyorum Smile