Geleneksel Tıraş Forumları
1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması (/showthread.php?tid=5471)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 10/01/2015

1. Geleneksel Geleneksel tıraş buluşmamız (Başlık geyik olsun diye böyle yaptım, değiştirebiliriz=) ) için katılımcıları ve mekanı belirlemek için başlığımızı açtım.
Alkollü mü Alkolsüz mü, sabah mı akşam mı? Karar verirsek sonra neresi olacağını ayarlayabiliriz. Aslında mangalı kuvvetli bir komşumuz varsa hem içsek hem yesek bu arada güzel bir de sohbet çevirsek harika olur.
Herkesin tavsiyelerini bekliyoruzSmile

Şuan için katılanlar

1- Aleksey
2- ohtararan
3- zanshin
4- Bruce
5- sertaç

ts9funk da ayarlayabilirse gelecek.

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Aleksey - 10/01/2015

Mekan için önerim, Alsancak. Herkes için merkezi olur. Zaman için de akşamüstü olabilir bence.

RE: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - ohtararan - 11/01/2015

Ben de gelirim, yer farketmez. Icki kullanmıyorum ancak rakı muhabbeti gibi eşlik etmek gereken mekan olmadığı sürece katılırım.

RE: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 11/01/2015

İçki bahane komşum. Bir iki fikir ortaya atalım en çok hangisi tutarsa onu yaparız. Listeye ekledim.

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Aleksey - 15/01/2015

Canlandıralım bu konuyu komşular, İstanbul'a dönmeden bir toplanalım.

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - rewolwer_ - 19/01/2015

1. Geleneksel tıraşseverler forumu diyarbakır buluşması yapsak kaç kişi gelir acaba Smile

RE: Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 19/01/2015

(19/01/2015, Saat: 04:10)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1. Geleneksel tıraşseverler forumu diyarbakır buluşması yapsak kaç kişi gelir acaba Smile
Komşum izmirli veya izmirde yaşayan pek çok üyemiz olmasına rağmen biz daha toplaşamadık sizin işiniz zorSmile

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 10/04/2015

İzmirde yaşayan ve Motorla ilgilenen üyeler varsa yarınki Altın Elbiseli Adam buluşmasına gidelim mi diye bir soru yöneltsem kaç kişinin ilgisini çeker acaba =)

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Delidumrul - 10/04/2015

(10/04/2015, Saat: 16:40)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzmirde yaşayan ve Motorla ilgilenen üyeler varsa yarınki Altın Elbiseli Adam  buluşmasına gidelim mi diye bir soru yöneltsem kaç kişinin ilgisini çeker acaba =)

Benim ilgimi çeker de izmirde değilim Smile

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 10/04/2015

(10/04/2015, Saat: 22:59)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim ilgimi çeker de izmirde değilim Smile

Bu izmir buluşması olmadan bu forum falan kapanıcak benimde gözüm acık gidicem. Güzel izmirin güzel insanları ya çok utangaç ya çok meşguller hangisi bilmiyorum ama bu buluşma olmadı gitti.

Üstat buyrun gelin kapım her zaman açıkSmile