Geleneksel Tıraş Forumları
1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması (/showthread.php?tid=5471)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Bruce - 11/04/2015

@Straht hocam isterdim lakin şu aralar kafamı kaşıyacak zaman bulamıyorum, bir dahaki sefere inşallah Blush

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Delidumrul - 11/04/2015

(10/04/2015, Saat: 23:11)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat buyrun gelin kapım her zaman açıkSmile

Üstadım çok teşekkür ederim , bu teklifini her zaman geçerli sayıp bir gün izmire uğrarsam mutlaka haber edeceğim Smile

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 11/04/2015

(11/04/2015, Saat: 01:25)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Straht hocam isterdim lakin şu aralar kafamı kaşıyacak zaman bulamıyorum, bir dahaki sefere inşallah Blush

Ziyanı yok komşum, bn kafaya koydum bu izmirliler buluşacak Smile Bugün, yarın veya 2 ay sonra ama bir buluşma olsun artık, dijital ortamda böyle keyifli sohbet eden bir grup normalde haydi haydi eğlenir. Bakalım ne zaman olacak.

(11/04/2015, Saat: 01:30)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım çok teşekkür ederim , bu teklifini her zaman geçerli sayıp bir gün izmire uğrarsam mutlaka haber edeceğim Smile

Aaa ne demek, yazın gelirseniz bahçeden taze taze dalından meyve ikram eder sabah o günün taze yumurtasıyla kahvaltımızı ederiz sonra keyifli sohbet muhabbet zamanı Smile

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Delidumrul - 11/04/2015

Şimdi dalından meyve ve sabah taze yumurta deyince işin rengi daha bir güzelleşti Smile
inşallah bir gün olur üstadım çok isterim.
Birde merak ettim, bu Altın Elbiseli adam buluşmasında neler yapıyorsunuz amacı nedir buluşmanın? inceleme ? test sürüşü ? genel bir tanışma buluşmasımı ve ne sıklıkla buluşma gerçekleştiriyorsunuz ?
Çokmu soru sordum yoksa Smile

(11/04/2015, Saat: 01:51)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi dalından meyve ve sabah taze yumurta deyince işin rengi daha bir güzelleşti Smile
inşallah bir gün olur üstadım çok isterim.
Birde merak ettim, bu Altın Elbiseli adam buluşmasında neler yapıyorsunuz amacı nedir buluşmanın? inceleme ? test sürüşü ? genel bir tanışma buluşmasımı ve ne sıklıkla buluşma gerçekleştiriyorsunuz ?
Çokmu soru sordum yoksa Smile

Üstat bizim tavukların yumurtaları öyle keskinoğlu Free Range yumurtalara benzemez, yem falan vermiyoruz bahçede ne buluyorlarsa o + buğday o kadar. Marketten yumurta yiyemez olduk imkanı olan herkese tavsiye ederim 3-5 tavuk almasını  Big Grin

Altın Elbiseli Adam'ın buluşmalarına bende daha önce gitmedim fakat internetten buluşma videolarını izlediği kadarıyla genelde sohbet, muhabbet bazen deneme sürüşleri ile geçiyor. Genelde İstanbulda Gis Akademi diye bir yerde oluyor fakat İzmir'deki Harley Davidson'a da geldiği oluyor. Youtube Altın Elbiseli Adam kanalında 1-2 buluşmasının videosu var, benim yazarak açıklamamdan daha çok şey anlatır onlar Smile

(11/04/2015, Saat: 02:17)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat bizim tavukların yumurtaları öyle keskinoğlu Free Range yumurtalara benzemez, yem falan vermiyoruz bahçede ne buluyorlarsa o + buğday o kadar. Marketten yumurta yiyemez olduk imkanı olan herkese tavsiye ederim 3-5 tavuk almasını  Big Grin

Altın Elbiseli Adam'ın buluşmalarına bende daha önce gitmedim fakat internetten buluşma videolarını izlediği kadarıyla genelde sohbet, muhabbet bazen deneme sürüşleri ile geçiyor. Genelde İstanbulda Gis Akademi diye bir yerde oluyor fakat İzmir'deki Harley Davidson'a da geldiği oluyor. Youtube Altın Elbiseli Adam kanalında 1-2 buluşmasının videosu var, benim yazarak açıklamamdan daha çok şey anlatır onlar Smile

Aslında Altın Elbiseli Adam'ın bu tavrına kızıyorum. Önceden yok Harley-Davidson şöyle kötü, böyle performanssız vs. şeklinde ifadelerde bulunurken şimdi en has adamı tavrı sergiliyor. Biraz "duygusal" bir adam zannımca.

(11/04/2015, Saat: 19:33)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Altın Elbiseli Adam'ın bu tavrına kızıyorum. Önceden yok Harley-Davidson şöyle kötü, böyle performanssız vs. şeklinde ifadelerde bulunurken şimdi en has adamı tavrı sergiliyor. Biraz "duygusal" bir adam zannımca.

Komşum adam hala Harley çok kaliteli motor vs demiyorki. İncelemelerine bakarsanız zaten artısıyla eksisiyle söylüyor. '' Duygusal'' olmayan incelemeler amacıyla yola çıkmış birisi fikrini değiştirirse baya bir izleyici kaybeder. Sanırım ön yargılı olduğu tek konu enduro sürücüleri Big Grin Biraz enteresan bir adam olduğunu kabul ediyorum fakat paraya bakıyor gibi düşünmüyorum. Ha tabi KTM ekibini ve onu yok Milan'a yok Hindistan'a vs götürmeye başladığından beri KTM motorlarının eksikleri hakkında hiç konuşmadı. Artılarını anlatıp geçiyor şusuda kötüymüş demiyor.

(11/04/2015, Saat: 19:38)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum adam hala Harley çok kaliteli motor vs demiyorki. İncelemelerine bakarsanız zaten artısıyla eksisiyle söylüyor. '' Duygusal'' olmayan incelemeler amacıyla yola çıkmış birisi fikrini değiştirirse baya bir izleyici kaybeder. Sanırım ön yargılı olduğu tek konu enduro sürücüleri Big Grin Biraz enteresan bir adam olduğunu kabul ediyorum fakat paraya bakıyor gibi düşünmüyorum. Ha tabi KTM ekibini ve onu yok Milan'a yok Hindistan'a vs götürmeye başladığından beri KTM motorlarının eksikleri hakkında hiç konuşmadı. Artılarını anlatıp geçiyor şusuda kötüymüş demiyor.

Geçen yıllarda Iron Sportster denedikten sonra ilk defa İzmir H-D'nin davetlisi olarak gelip Breakout için yorum yaptığında, tüm arkadaş çevremiz "Bu adama bir şey olmuş." düşüncesini paylaşıyordu. Kendim de 6 yıl H-D kullandım, lakin artık K1300 R'a geçmeyi düşünmüyor değilim Smile

(11/04/2015, Saat: 19:46)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen yıllarda Iron Sportster denedikten sonra ilk defa İzmir H-D'nin davetlisi olarak gelip Breakout için yorum yaptığında, tüm arkadaş çevremiz "Bu adama bir şey olmuş." düşüncesini paylaşıyordu. Kendim de 6 yıl H-D kullandım, lakin artık K1300 R'a geçmeyi düşünmüyor değilim Smile

Komşum K1300R fiyatlarına çıkmışken ve naked makinelerden hoşlanıyorken S1000R neden bakmıyorsunuz? RoyalJordanian izlemeye başladığımdan beri bir S1000R aşkı başladı bende =) Bn Monster 696 veya Z800 seviyesinin üzerine çıkmayı düşünmüyorum ama 1000cc ve üzeri makine bakıyor olsam S1000R kesin bakacaklarımdan biri. Veya yeni çıkan R Nine T'yi gördünüz mü ?

(11/04/2015, Saat: 19:51)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum K1300R fiyatlarına çıkmışken ve naked makinelerden hoşlanıyorken S1000R neden bakmıyorsunuz? RoyalJordanian izlemeye başladığımdan beri bir S1000R aşkı başladı bende =) Bn Monster 696 veya Z800 seviyesinin üzerine çıkmayı düşünmüyorum ama 1000cc ve üzeri makine bakıyor olsam S1000R kesin bakacaklarımdan biri. Veya yeni çıkan R Nine T'yi gördünüz mü ?

Komşum R Nine T tam bir cafe racer ona lafım yok ama S1000r YBR'nin büyük abisi gibi duruyor Big Grin Tongue Aslında bir ara Triumph Rocket III Roadster düşünmedim değil ancak K1300R kadar sürüş keyfi alabileceğimi düşünmüyorum. Tabi bir de servis ve bayi sorunu da var. Aslında fiyat da sorun değil lakin yakın dönemde hayatımda belirleyici bir kaç değişiklik olacak, iyi ihtimalde sonbaharda, kötü ihtimalde 4-5 sene sonrasına ertelemiş olacağım.