Geleneksel Tıraş Forumları
Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Video (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Konu Başlığı: Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" (/showthread.php?tid=5938)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Cvp: Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" - mancho - 12/06/2015

Japon ısıtmalı, yıkamalı, kurutmalı klozeti yaparak bu konuda ben bir numarayım diyor.

Cevreyi-koruyan-klozet-100125152418.jpg

Cvp: Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" - ts9funk - 12/06/2015

(12/06/2015, Saat: 15:15)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Japon ısıtmalı, yıkamalı, kurutmalı klozeti yaparak bu konuda ben bir numarayım diyor.

Cevreyi-koruyan-klozet-100125152418.jpg

Komşum ben Japonların teknolojik bakış açılarını çok seviyorum,bir mühendis olarak ta takip etmek hoşuma gidiyor. Keşke bizim teknolojimiz de o seviyeler de olsa...

Cvp: Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" - atasaguncan - 12/06/2015

(12/06/2015, Saat: 15:56)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben Japonların teknolojik bakış açılarını çok seviyorum,bir mühendis olarak ta takip etmek hoşuma gidiyor. Keşke bizim teknolojimiz de o seviyeler de olsa...

Ala Turka
Ala Franga
Ala Japana Big Grin

Cvp: Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" - mancho - 12/06/2015

(12/06/2015, Saat: 15:56)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben Japonların teknolojik bakış açılarını çok seviyorum,bir mühendis olarak ta takip etmek hoşuma gidiyor. Keşke bizim teknolojimiz de o seviyeler de olsa...

Sırf teknoloji mi sevgili ts9funk. Adamlar insanlık, TEMİZLİK, medeniyet, düzen konularında şu anda dünyanın tepesindeler. İmkan olsa yaşamak isterim Japonya'da.

Cvp: Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" - ts9funk - 12/06/2015

(12/06/2015, Saat: 16:03)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sırf teknoloji mi sevgili ts9funk. Adamlar insanlık, TEMİZLİK, medeniyet, düzen konularında şu anda dünyanın tepesindeler. İmkan olsa yaşamak isterim Japonya'da.

Kesinlikle katılıyorum komşum,hep bizde övülen aile bağları onlarda kat be kat daha fazla.

Cvp: Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" - izbe - 12/06/2015

(12/06/2015, Saat: 16:03)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sırf teknoloji mi sevgili ts9funk. Adamlar insanlık, TEMİZLİK, medeniyet, düzen konularında şu anda dünyanın tepesindeler. İmkan olsa yaşamak isterim Japonya'da.

Düşündüğünüz gibi değil üstadım. 4 yıl ara ile 2 kere 6 ay, toplamda 1 yıl kaldım.

Ahlaki açıdan dehşet bir çöküntü içindeler. Özellikle cinsel sapkınlıklar inanılmaz.

Birazdan vereceğim örnek size biraz da olsa fikir verecektir.

Büyük metro istasyonlarının tamamında otomatik bozuk para makineleri ile kullanılmış bayan iç çamaşırı satılıyor. Yanlış okumadınız. "kullanılmış"

Cvp: Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" - ckeskin - 12/06/2015

(12/06/2015, Saat: 16:07)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşündüğünüz gibi değil üstadım. 4 yıl ara ile 2 kere 6 ay, toplamda 1 yıl kaldım.

Ahlaki açıdan dehşet bir çöküntü içindeler. Özellikle cinsel sapkınlıklar inanılmaz.

Büyük metro istasyonlarının tamamında otomatik bozuk para makineleri ile kullanılmış bayan iç çamaşırı satılıyor. Yanlış okumadınız. "kullanılmış"

Girişimci ruh budur.  Big Grin

(12/06/2015, Saat: 16:23)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Girişimci ruh budur.  Big Grin

Aynen bizde boşuna ısıtmalı, yıkamalı, kurutmalı klozeti övmüşüz boşuna Big Grin Big Grin

(12/06/2015, Saat: 16:07)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşündüğünüz gibi değil üstadım. 4 yıl ara ile 2 kere 6 ay, toplamda 1 yıl kaldım.

En büyük sapıklıkları bu olsun sevgili izbe.Yaptıklarının kimseye zararı yok. Bizdeki gibi çoluğa çocuğa tecavüz edip, öldürmüyorlar. Yoldan geçen kadına kıza sarkıntılık yapmıyorlar. Ben de hasbelkader birkaç kere gittim Japonya'ya ayaklarım geri geri gitti dönerken bu zıvanadan çıkmış Türkiye'ye.

Cvp: Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" - OnLyTNT - 12/06/2015

Ahlak? Kime göre, neye göre? Kullanılmış iç çamaşırı satan otomat mı yoksa turiste tecavüz ve cinayet vakası mı, hangisi daha ahlaksız sizce? Japon turistlere tecavüz edilmişti ve öldürülmüştü Nevşehir' de hatırlarsanız.

Konu felsefe konusuna dönecek Smile.