Geleneksel Tıraş Forumları
ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI (/showthread.php?tid=6175)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Cvp: YERLİ MALI PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - rocnel - 30/09/2015

(30/09/2015, Saat: 17:52)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Base plate te "Mild" yazması dikkatimizden kaçmadı. Aynı pakette birden çok baseplate seçeneği mi var?

Birazdan çok detaylı fiziki performansına ilişkin açıklamaları yapacağım öncelikle fotoğrafları yüklemeye çalışıyorum. Tabi ki ürünün birden fazla kesme özellikleri içeren modelleri olacak, ancak fark ettiyseniz üzerinde bir de derece var. Kişilerin kullanım alışkanlıklarına göre kombinasyonlar yapacağız. İlerleyen zamanlarda açıkça anlatacağım.

Cvp: YERLİ MALI PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - mahmut - 30/09/2015

Fiyat hakkında gizeminiz daha devam ediyor en azından bir tahmin paylaşın

(30/09/2015, Saat: 17:57)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel görünüyor.
+1

Ayrıca yine isim konusuyla ilgili olarak @starex Üstada katılıyorum:

Yerli, Türkiye'de üretilen "Made in Turkey" bir ürüne İspanyolca isim.

Çok teşekkürler marka konusu çok karışık, farklı isimlerin de verilmesi çok konuşuldu. Ben şahsen Türkçe bir kelimenin kullanılmasından yanaydım ancak tek söz sahibi değilim. Marka ismi de yaklaşık 12 yıldır ticari olmayan işlerimizde kullandığımız bir kelime izahatını daha sonra yapacağım. Forumda marka ve logo ile ilgili teklif gelirse kesinlikle değerlendirilecektir. Şimdilik ortaya çıkardığımız tıraş aleti üzerine yoğunlaşmak daha faydalı olacaktır şeklinde düşünüyorum ve foto eklemeye devam ediyorum.

Arkadaşlar bu arada paylaştığım fotoğrafları kendi makinemizle ürün ışık çadırında çektik. Fotoğraflarda herhangi bir oynama yoktur. Web sitemiz için ayrıca stüdyoda özel foto çekimleri olacaktır. Fotosunu çektiğim bu ürün prototip üründür ayrıca kullanılmıştır. Fotoğraflar üzerinde görselliği arttıracak bir düzenleme özellikle yapmıyorum ki net olarak ışık altında nasıl bir işçilik kalitesi düzen vs. olduğunu daha rahat anlayabilesiniz. Bu modelden daha sonra görsel güzelliği arttıracak birkaç değişiklik daha yaptık zamanla o ürettiğimiz makinenin de fotoğraflarını paylaşacağım. Bir de ürün üzerindeki yazılar lazer kazıma usulü(lazer yakma değil) ile yapılmıştır. Lazer kazıma sonrasında tam temizlik yapıldıktan sonra yazılar karartı olarak görünmüyor sadece elinize aldığınız zaman görebiliyorsunuz. Buradaki amaç hem yazıların polisaj vb. işlemlerle kaybolmaması hem de yazıların göze batmasını(zarif gözükmesini) önlemektir.[img]xggvur.jpg[/img]

Cvp: YERLİ MALI PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - Monarch - 30/09/2015

Hayırlı olsun.Güzel görünüyor.

[img]28rmafq.jpg[/img][img]fbyomb.jpg[/img]

(30/09/2015, Saat: 18:18)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun.Güzel görünüyor.

Çok teşekkür ederiz.

Cvp: YERLİ MALI PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - fasulity - 30/09/2015

Heyecan verici, markası Türkçe olmasada üzerinde "Made İn Turkey" yazması bile keyifli.
Başarılar ve uygun fiyatlar diliyorumSmile

Fiyatlar ile ilgili bilgileri veriyorum. Fiyatları dolar bazında veriyorum yanlış anlamayın sebebini açıklayacağım.

a) Fotoğraflarını paylaştığım ürün 4 parça stant ile birlikte 316 kalite çelik tümüyle katı üretim olanın fiyatı 200 dolar

b) Fotoğraflarda paylaştığım ürünün çelik kalitesi 304 olanının fiyatı 165 dolar (Stant Dahil)

c) Fotoğraflarda paylaştığım ürünün çelik kalitesi 303 olanın fiyatı 100 ya da 120 dolar (Stant dahil)

d) Fotoğraflarda paylaştığım ürünün çelik kalitesi 316, makine kolunun(sap kısım) malzemesi titanyum gr5 olanın fiyatı 250 dolar (Stant Dahil)

e) Fotoğrafı olmayan ancak fotoğraftakine çoğunlukla benzeyen, sap paslanmaz çelik(304) diğer tüm parçalar metal enjeksiyon imalatı olan ürün (stant hariç) 12 dolar

f) Fotoğraftaki ürüne hiç benzemeyen tasarımı çok farklı olan 304 paslanmaz çelikten levhalardan pres yardımı ile kesilen sap kısmı da paslanmaz çelik(stant hariç) ürün fiyatı 10 dolar

g)Özel üretim(tek taraflı) 5mm çaplı ustura jiletleri için üretilen tümüyle 316 paslanmaz çelik katı üretim makinenin fiyatı 100 dolar (stant hariç)

g)Özel üretim(tek taraflı) 5mm çaplı ustura jiletleri için üretilen tümüyle titanyum gr5 katı üretim makinenin fiyatı 750 dolar (stant dahil)

Fiyatlarla ilgili temel stratejimiz şimdilik böyle ileride bir değişiklik olur mu bilmiyorum. Katı üretimlerde fiyatlar katlanarak artıyor. Şuan piyasada en en çok bulunan metal enjeksiyonlu (döküm) üzeri kaplama olan ürünlerimizin fiyatları biraz daha düşürülebilir.

Cvp: YERLİ MALI PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - Saltuk - 30/09/2015

Gercekten kaliteli duruyor ustam. Tebrikler.
Yanlis anlamazsaniz; aletin tiras acisindan teknik hesaplamalari yapildi degil mi? Karakterinin nasil olacagi hakkinda goruslwriniz var midir?