Geleneksel Tıraş Forumları
ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI (/showthread.php?tid=6175)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Cvp: ROCNEL MARKA YERLİ MALI 316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - btoprak - 12/11/2015

(12/11/2015, Saat: 13:00)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de hibe listesinin ilk sırasını alıyorum. İtirazı olan varsa hibe@mağdurum_da_mağdurum.com adresine yazsın.

üstad mail adresi doğru değil mi, mesaj atmayı düşünüyorum da Big Grin.

Cvp: ROCNEL MARKA YERLİ MALI 316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - ckeskin - 12/11/2015

Mailler geri dönüyor. Big Grin

Cvp: ROCNEL MARKA YERLİ MALI 316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - izbe - 12/11/2015

@btoprak hocam

@cihankeskin hocam

Allah Allah olmaması lazım. Acaba proxy/dns ayarlarınızda bir sorun olabilir mi?

Şimdi attım kabul etti. Hatta Auto-reply olarak "talebiniz işleme alındı" diyor gelen mail.

Gönderen kişi bilgisi de Kenan Şeranoğlu (A.K.A Titan titana)

Smile

Cvp: ROCNEL MARKA YERLİ MALI 316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - rocnel - 12/11/2015

Smile Evet ilk sözü size vermiştim.

Cvp: ROCNEL MARKA YERLİ MALI 316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - rocnel - 12/11/2015

Forum bayağı esprili, neşeli insanların bir arada bulunduğu bir yer Smile İnternet sitenin sayacını kontrol ediyorum. Girenlerin büyük bir kısmı Rusya'dan, Türkiye'de de Ankara'da bir İP geceden bu yana internet sitesine her iki dakikada bir girip çıkıyor. Web sitelerinin analist programları olduğunu hiç bilmiyordum.

Cvp: ROCNEL MARKA YERLİ MALI 316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - Lord Sparhawk - 12/11/2015

Modern som çelik ürünlerde nedense modernleşme ayağına sürekli kabalaşan futuristik melezi bir tasarım var. Sizin ürün klasikle bu kabalaşma arasında kalmış tasarım anlamında. Aslında bizlerin sevdiği 60lar dönemlerine yönelik daha vintage karakterde, daha narin ve kibar yapılı bir tasarım yapsanız pazardaki som çelik ürünler arasında fark yaratırdınız.

Som çelik ürünler üretim açısından zevkli ama üretim ve malzeme maliyeti açısından zorlayıcı ürünler, hele ki bu türkiye gibi ekonomik açıdan zayıf temeller üstünde dayanmaya çalışan ülkelerde iyice risk haline geliyor. Yanlış okumadıysam standart model 200dolar civarı. Döküm/pres/kaplama ürünlerin, som işleme ürünler karşısında ekonomik avantajı barizken neden ilk üretim olarak bu tarza yöneldiniz bilemiyorum ama döküm/enjeksiyon modellere ağırlık verirseniz geleneksel tıraş pazarında daha uzun soluklu olacağınızı tahmin ediyorum. Bir hollanda, almanya olsaydık pazara bu şekilde agresif giriş yapmak akıllıca olabilirdi ama türkiye gibi bir ülkede aksine risk bence.

Bana sorarsanız daha kısa saplı, kibar, vintage havasında daha ekonomik ürünlere ağırlık verin başta. Bu model ise serinin en premium modeli olarak tek kalsın. Biliyorum sizin için daha zevkli olabilir üretim babında ama, sonrasında istediğinizi bulamayabilirsiniz. Bugün ben dahil pek çok tıraşseverin tek bir tıraş aletine 200 doları kolayca vermesi artık mümkün değil.

Cvp: ROCNEL MARKA YERLİ MALI 316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - OnLyTNT - 12/11/2015

Programlar yanılabilir veya proxy vb, bot saldırıları vs.. istatistikleri etkileyebilir. Sonuçlar büyük oranda doğrudur muhtemelen ama çok fazla da güvenmeyin. Site yani açıldığı için anormallikler fark edilmez, bir süre geçtikten sonra anormallikler kendini belli eder.

Üretim olsun da parasıyla alabilekim ürünleri başka bir şey istemem Big Grin.

Söylediklerinize katılıyorum. Ancak her işletme önce en iyi yapabildiği şeyi yapmaya çalışır. 1974 den bu yana çelik işleyen bir kadro önce çelik işlemeyi hedefine alır. Sonuçta daha yeniyiz, belki uzun soluklu bir işe girdik. Sizin anlattıklarınız destekler yönde çalışmalarımız var ama yanlış anlaşılmaması ya da telif hırsızlığı olmaması için burada paylaşmıyoruz. Ürünlerimiz lüks, orta sınıf ve ekonomik olarak 3 ayrılıyor. İlerleyen zamanlarda fiyat, performans, tasarım ve şıklık açısından çok iyi olan makinelerle karşınıza çıkacağız.

ROCNEL MARKA YERLİ MALI 316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SAFETY RAZOR ÜRETİMİ - Aedan - 12/11/2015

Sorun şu ki 200 usd bandinda kalitesini dunyaca ispatlamis bircok urun mevcut. Misal att 'ler. İlk alacaklar hic tanimadiklari bir markaya 200 usd vermek yerine att den istedikleri kafa ile alirlar. Kaldi ki halen kaplama urunleri tercih edenler cok fazla, att ye bile o fiyati vermiyorlar. Bu kapsamda fiyatlari asagida tutmaniz gerek Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

ATT 245(stant dahil)dolar fiyatlıdır. 303 sınıf çelikten imal edilmiştir. Bendeki ATT aletin üzerinde cnc makine takım izleri vardı. Ayrıca başlık kısmında çapak bulunuyordu. Başlık kısmının uç kenarları orantısız şekilde açılmıştı. Ayrıca tasarım itibariyle düz kolay kesitlerden oluşuyor. Markalama, medikal hijyen, kaliteli ambalajlamada yok. Bizim ürünlerin satılmasında herhangi bir sıkıntı yok. Dün açılan web sitemiz aracılığı ile 3 adet sipariş bildirildi. Rusya, Brezilya ve İstanbul'dan. Üstelik satış fiyatı da 200 dolar da değil, 250 dolar artı kdv olarak satış gerçekleştirdik. Her malın hizmetin emeğin bir değeri vardır. İleride ekonomik paslanmaz çelik aletlerde yapacağız (stant hariç) 55/60 dolar civarı. Çok daha pahalı 1000 dolar üzeri makinelerde yapacağız. 15 dolar civarı döküm aletlerde olacak. Hep birlikte buradayız geleneksel tıraşa değer veren insanlarız, ileride gelişmeleri hep birlikte takip ederiz. Gelecekle ilgili çok ayrıntılı bilgi vererek hata yapmak da istemiyoruz. Bazı insanların bu konuda garip endişeleri olabiliyor.