Geleneksel Tıraş Forumları
Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch (/showthread.php?tid=6252)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Cvp: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - seiko - 13/08/2015

Akillica yontem. Diger 100-lerden daha da kiymetli oldu bu 3 tane

Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - Aleksey - 13/08/2015

970a7950a6eb16cf807bf53c6af8e282.jpg

Cvp: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - Turkuvaz1 - 23/08/2015

Böyle bir etkinlik bizim forum içinde yapılabilir mi? Mesela böyle bir paladin fırçam olsun çok isterdim.
29e5abk.jpg

Cvp: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - adamentium - 23/08/2015

(23/08/2015, Saat: 14:22)Turkuvaz1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir etkinlik bizim forum içinde yapılabilir mi? Mesela böyle bir paladin fırçam olsun çok isterdim.

Zor. Öncelikle yeteri kadar talep çıkmaz , görünür de 1000 ' in üzerinde üye olsa da bu tür maliyetleri ödeyip ürün satın alabilecek üye sayısı taş çatlasın 30.

Daha önce ucuz yollu fırçalar üzerinden denendi bu tür girişimler. Bkz. Geltir Limited Edition Kimson Tıraş Fırçası

Cvp: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - Aleksey - 23/08/2015

30 kişi olsa dahi yapılabilir, Ken ile konuşayım diyeceğim ama en son konuştuğumda 3 aya kadar tekli sipariş bile almayacağını söylemişti. 3 ay sonra kendi siteleri açılınca yine bir sipariş yükü olacaktır. Sapların Amerika'da yapılması, düğümlerin İngiltere'de takılması sonrasında Amerika'ya dönüp son polisajların yapılması derken Türkiye'ye gelmesi meşakkatli bir organizasyon olacaktır.

Fiyatı 200$ olarak düşünürsek aşağı yukarı kaç kişi katılır bir bakalım. 20-30 kişi katılırsa ben Ken ile konuşurum, durumu bir sorarım.

Jade malzemesi Paladinlerde benim de favorim, Jade PK47'ye kura rağmen hayır diyemem, hele de geltir LE olacaksa.

Cvp: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - Turkuvaz1 - 23/08/2015

Dediğiniz gibi aleksey komşum dolar aldı başını gidiyor. Ama Jade paladin olursa ben katılmak isterim. Olmazsa da haber verirseniz 3 ay sonra açılacak olan siteden bakarım teşekkürler Smile

Cvp: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - Turhan84 - 24/08/2015

Eğer böyle grupca bi organizasyon olacaksa bende katılmayı düşürüm.

Cvp: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - hknz - 24/08/2015

Şöyle daha hesaplılarından da bir fırça organizasyonu yapsak.

LG-D802TR cihazımdan gönderildi

Cvp: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - Aleksey - 24/08/2015

(24/08/2015, Saat: 19:23)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle daha hesaplılarından da bir fırça organizasyonu yapsak.

LG-D802TR cihazımdan gönderildi

Önerileriniz varsa buyrun, olmadı bir başlık açar tartışırız bu konuyu.

Cvp: Paladin PK47 TSN LE Butterscotch - Hellhound - 24/08/2015

Geltir için Paladin çok isterdim ama Ken'in yeni bir projeye daha sıcak bakacağını hiç sanmıyorum. Bir de muhtemelen Amerika tayfa adamı afaroz eder bu kadar kısa süre içinde yeni bir proje yaparsa.

Forum için özel üretim fırça konusunda uzaklara bakmaya hiç gerek yok. Yeni nesil Tipsoft düğümler dünya klasında, MF, Shavemac veya Simpson ile rekabet edecek hatta birçok modeli ezip geçecek kalitede. Sap üstadlarının da hünerli elleriyle şahane birer özel üretim Geltir fırçamız olur. Fiyat da yabancı alternatiflere göre nispeten uygun olacaktır.