Geleneksel Tıraş Forumları
17 Ekim 2015 İstanbul Buluşması - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: 17 Ekim 2015 İstanbul Buluşması (/showthread.php?tid=6484)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

17 Ekim 2015 İstanbul Buluşması - tipsol - 16/10/2015

(15/10/2015, Saat: 23:59)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tipsol üstadım sizden de DR Windsor rica edebilir miyim?

Tabiki

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: Cvp: 17 Ekim 2015 İstanbul Buluşması - naayi - 16/10/2015

(15/10/2015, Saat: 23:42)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @naayi üstadım DR Arlington'u çok ama çok rica ederim.

Bu arada siz üstadlar aslında bizleri utandırıyorsunuz. Açıkçası benim o kadar sabun veya AS koleksiyorum yok, tester olarak birşey sunamıyorum. Önceki mesajımda dediğim gibi ya atık jileti kutusu getirebilirim ya da satılık Merkur 39C'm var, almak isteyen olursa kargo ücreti olmadan onu getirebilirim.

Aslında tester olarak T&H No:10 getirebilirim ama kabım yok. İsteyen olursa getirip masanın ortasına menemen gibi koyarım, herkes bi parmak banar, başka çarem yok Smile
Tabi ki. Bu arada ben de testerleri küçük buzdolabı poşetine koyup getireceğim ille kutu gerekmiyor, maksat temizce kalması Smile

Cvp: 17 Ekim 2015 İstanbul Buluşması - Delidumrul - 16/10/2015

Hafta sonu İstanbul da olucam böyle deneme ürünleri falan havalarda uçuşunca şartları zorlayıp gelsemmi diye düşünmüyor değilim.
Ben ürünlerin kokularına baksam bir iki hoş sohbet birde yanında çay içsem yeter öyle little middle bir şey istemez yani Smile
Şaka bir yana bir sonraki buluşmaya gelmeye çalışıcam şimdiden keyifli sohbetler dilerim hepinize.

Cvp: 17 Ekim 2015 İstanbul Buluşması - ckeskin - 16/10/2015

Arkadaşlar ben boş tester kabı da getireceğim yanımda. Hiç bir imkanı olmayanlar direk kremleri kutularıyla getirebilirler. Oradan aktarma yaparız. Sabunlar için benim bulduğum en ideal aktarım yöntemi ise bir SE jiletle sabunu üstten tıraşlamak. Sabun tester'ı hazırlayacak arkadaşlara tavsiye ederim.

@naayi komşum sizden aşağıdakilerden tester rica etsem:
Catie's Bubbles LPV
Barrister and Mann Seville
Tiki Redwood
Floris Elite

@tipsol komşum sizden de GFT Violet sample'ı rica eebilir miyim?

Cvp: 17 Ekim 2015 İstanbul Buluşması - mirzacem - 16/10/2015

abilerim üstadların komşularım,
ben elde olmayan nedenlerden dolayı üzülerek gelemeyeceğim çok güzel planlayıp çok istemiştim gelmeyi hatta çok çok minik bir 4711 kolonya şişesi bile getirip sizi şaşırtmayı planlıyordum ama gerçekten elde ollmayan nedenler ile katılamayacağım. gerçekten kusura bakmayın
şimdiden size iyi eğlenceler bol gülüşler dilerim

@mirzacem komşum sorun değil. Kısmetse bir sonraki sefere artık.

Güncel katılımcı listesi şöyle:

1- cihankeskin
2- Chinaski
3- candova
4- naayi
5- Turhan84
6- mustafae
7- onurcakmak
8- Aleksey

Var mı başka son dakika iptali?

Cvp: 17 Ekim 2015 İstanbul Buluşması - izbe - 16/10/2015

Bol bol fotoğraf isterüz.

17 Ekim 2015 İstanbul Buluşması - tipsol - 16/10/2015

(16/10/2015, Saat: 09:27)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @naayi komşum sizden aşağıdakilerden tester rica etsem:
Catie's Bubbles LPV
Barrister and Mann Seville
Tiki Redwood
Floris Elite

@tipsol komşum sizden de GFT Violet sample'ı rica eebilir miyim?

Elbette başka birşey? Bende naayi den 4 sample istedim sizden gelecek faena larıda çok merak ediyorum. Ben sabunları peynir gibi keser koyarım minik sample poşetlerine diyordum. Tıraşlayınca nasıl oluyor, alan kişi en rahat Nasıl kullanabilir?

Sent from my iPhone using Tapatalk