Geleneksel Tıraş Forumları
İNCELEME: 2 Band Fırçalar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: İNCELEME: 2 Band Fırçalar (/showthread.php?tid=6617)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - GartBnx - 07/11/2015

Son zamanda okuduğum en iyi inceleme, teşekkürler.....

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - Hellhound - 07/11/2015

alfa, Cella ve AdP örneği süper. O halde tamamen farklı fırça diyebilirim Smile

koolandgang, bazı SOC'lar badger burn yapacak kadar çizici karakterde çıkabiliyor. Bazıları ise tam kararında sertlikte (ya da yumuşaklıkta)...

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - izbe - 07/11/2015

onlyblues, mancho, Onurcakmak, 1912, m y r, ooppss, TheUnnamed, alfa, koolandgang, GartBnx

Ben teşekkür ederim üstadlarım. Esas siz sağolunuz.

@Hellhound, hocam esas ben teşekkür ederim, bu incelemeye katkınız büyük oldu.

@alfa, hocam, Hellhound un görüşlerine aynen katılıyorum. Şu an için Ch2 Manchurian ın size erken olduğunu düşünüyorum. Ch2 Best in sizin için ideal olduğunu, son derece memnun kalacağınızı düşünüyorum. Gözü kapalı alabilirsiniz.

Ayrıca özelden teşekkür eden arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu forum hakikaten çok ama çok kaliteli bir birlikteliğe sahip, umarım hep böyle devam eder.

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - Eskiuyebyr - 07/11/2015

Detaylı, harika bir inceleme izbe üstad. Teşekkürler.

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - alfa - 07/11/2015

(07/11/2015, Saat: 19:12)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alfa, Cella ve AdP örneği süper. O halde tamamen farklı fırça diyebilirim Smile

koolandgang, bazı SOC'lar badger burn yapacak kadar çizici karakterde çıkabiliyor. Bazıları ise tam kararında sertlikte (ya da yumuşaklıkta)...

Teşekkürler, öğrenmek istediğim tam olarak bu idi Smile

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - ckeskin - 08/11/2015

İncelemeyi dün okudum ama ancak oturup bir iki satır yazabiliyorum. İnceleme için çok teşekkürler @izbe komşum. Gerçekten de harika bir inceleme olmuş. Dün metro'ya binmeden telefona yükleyip Kartal'dan Bostancı'ya gelene kadar okudum incelemenizi. Bostancı'dan Kadıköy'e kadar olan yolda ise keşke inceleme daha uzun olsaydı dedim. Sıkıldım metroda oturmaktan. Smile 2 band düşünen arkadaşlar için pek çok sor işaretini kaldırdınız. Varolun.

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - koolandgang - 08/11/2015

(07/11/2015, Saat: 19:12)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alfa, Cella ve AdP örneği süper. O halde tamamen farklı fırça diyebilirim Smile

Şanslıyım desenize Wink

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - Chinaski - 08/11/2015

Çok güzel, detaylı bir inceleme @izbe komşum, her ne kadar sentetikçi olsam da keyifle okudum Smile Maddi olarak da epey bir külfet bu inceleme aslında Smile Anlatımınızı ve nesnel yorumlarınızı çok tutuyorum zaten. Kaleminize sağlık. Teşekkürler.