Geleneksel Tıraş Forumları
İNCELEME: 2 Band Fırçalar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: İNCELEME: 2 Band Fırçalar (/showthread.php?tid=6617)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - izbe - 19/01/2017

@Tahir, @korgunv teşekkür ederim çok sağolunuz.

@corpus36, başkanım seni rahatsız edecem dedim, rahatsız edemedim yaw. Bi türlü gelmedi zıkkım kargo. Hayır Ülke ye de giriş yapmadı. Yapaydı iyiydi. Smile

001467 - corpus36 - 19/01/2017

(19/01/2017, Saat: 11:12)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir, @korgunv teşekkür ederim çok sağolunuz.

@corpus36, başkanım seni rahatsız edecem dedim, rahatsız edemedim yaw. Bi türlü gelmedi zıkkım kargo. Hayır Ülke ye de giriş yapmadı. Yapaydı iyiydi. Smile

@izbe canın sağolsun başkanım. Ülkeye girmiş kadar sevindim Big Grin

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - kadir.tbk - 10/07/2018

Yıllardır yerli yabancı koku degerlendirmeleri okudum ama ben böyle üzerine bukadar emek verilmiş başka bi degerlendirme görmedim . Gerçekten mükemmel .
Saygılarımı sunarım .

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - ahraz - 26/09/2018

Bu incelemeyi ne zaman okusam hep aynı düşünceler oluşuyor bende. Böyle bir inceleme,böyle bir emek yok.İnceleme nasıl olmalı sorusunun cevabı niteliğinde. Ben tekrar tekrar ifade edeyim : Elinize,emeğinize sağlık. Tek kelimeyle harika @izbe.

İNCELEME: 2 Band Fırçalar - -mali - 26/09/2018

@ahraz üstat çok haklısın @izbe üstat resmen iki band külliyatı yapmış iki band fırça alacak olanlar bu yazıyı görmeden almamalı bana Frank Shaving thater Simpson ch3 manchurian aldıran yazılardır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - kadir.tbk - 27/09/2018

3 kere okudum incelemeyi her okudugumda Allah Razı olsun diyorum . Gerçekten dergi veya gazetelerde başlı başına bi köşe yazısı niteliginde .

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - CtrlKML - 27/10/2018

Bu inceleme bir kamu hizmeti.

İNCELEME: 2 Band Fırçalar - EskUyeMhmt_G - 19/06/2019

@izbe Üstat, emeğiniz için teşekkür ederim. Forumda en çok okuduğum konuların başında gelen konudur bu. Gerçekten kamu hizmeti yapmışsınız.

Cvp: İNCELEME: 2 Band Fırçalar - SKYBRAVE - 19/06/2019

Hazır konu yeniden canlanmışken ve daha bugün bu konuyla ilgili Murat Abi'nin kulaklarını çınlatmışken ben de yorumumu paylaşayım. 2 band fırçalar konusunda kaynak olarak gösterilebilecek, forumda okuduğum en detaylı ve doyurucu inceleme. Keşke yeni incelemeler de görebilsek sizden. Ellerinize sağlık Murat Abi. Canı gönülden teşekkürler.

İNCELEME: 2 Band Fırçalar - Silentsv - 19/06/2019

BB de 10 adet fırçası olan birisi bu hafta yaqi 2band mokka 26 mm kullanmış ilk kez. Bu fırçayı chubby 2 den sonra 2. Sıraya koydum demiş. Chubby 2 öneriyorum ancak chubbye bu kadar para vermek istemiyorsanız bu fırça diyor. Bu ara kızımın fırçası demiş yaqi için o kısmını anlayamadım.

7a9a279461bfe5fd61d3a7e536a1091d.jpg
fbd3b68a2bc099fa71649255abd14a3a.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi