Geleneksel Tıraş Forumları
Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Clubman Pinaud Geltir Numunesi (/showthread.php?tid=6803)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - FurkanY - 04/01/2017

Bu numune organizasyonu o kadar faydalı oldu ki benim için, bir kez daha teşekkür etmek istedim @mertk komşu. Pinaud'un üç kokusu dışında diğerleri bana pek uymadı maalesef ve tam şişe olarak alsam mı diye düşündüğüm sıralarda bu sevdiğim üç kokuyu almayı hiç düşünmedim bile, kesin sevmeyeceğim bir kokuyu alacaktım yorumlardan yola çıkarak.

Clubman Pinaud Geltir Numunesi - DeaKeN - 04/01/2017

(04/01/2017, Saat: 10:35)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu numune organizasyonu o kadar faydalı oldu ki benim için, bir kez daha teşekkür etmek istedim @mertk komşu. Pinaud'un üç kokusu dışında diğerleri bana pek uymadı maalesef ve tam şişe olarak alsam mı diye düşündüğüm sıralarda bu sevdiğim üç kokuyu almayı hiç düşünmedim bile, kesin sevmeyeceğim bir kokuyu alacaktım yorumlardan yola çıkarak.

+1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Zıpkın - 08/01/2017

1zd821l.jpg
(02/01/2017, Saat: 20:55)mertk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın arkadaşlar. Adres gönderip kargosu gelmeyen kimse kalmadı sanırım. Kargolar sahiplerine sağlam ulaştıkça bende seviniyorum.
Saygılarımla

@mertk hocam teşekkürler bütün emekleriniz için
Kargom gelmişti ama iş yoğunluğundan teşekkürler etmeye fırsatım olmadı.
Siz ve sizin gibi insanlarla tanıştığımdan dolayı tekrar tekrar çok mutlu olduğumu belirtmek ister ve başarılarınız devamını dilerimSmile

Birisi kırılmıştı o da nazarı olsun hocam önemli değil zaten o koku da bana göre değilmiş.

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - mertk - 08/01/2017

İlk firemiz sizde oldu. Sanırım lime sec kırılmış. Başka bir zaman telafi ederiz inş. İyi günlerde kullanın.
Saygılar

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - msakalli - 09/01/2017

(08/01/2017, Saat: 17:47)Zıpkın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birisi kırılmıştı o da nazarı olsun hocam önemli değil zaten o koku da bana göre değilmiş.

Güle güle kullanın komşum. İlk organizasyona ben de katılmıştım. Kişiye göre değişir, görecelidir ama Clubman Pinaud'un en beğenmediğim çeşidi "lime sec" olmuştu. Eğer kırılan oysa hiç üzülmeyin. Zaten kolonya gibi birşey.

Clubman Pinaud Geltir Numunesi - tagedieb - 09/01/2017

Bugün elime muntazam şekilde ve özenle paketlenmiş olarak ulaştı.

@mertk üstada hem özeni hem de bu kadar farklı çeşidi satın alma öncesi tecrübe etmemize imkan sağladığı için çok teşekkür ediyorum.

Selamlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - manilafortuna - 03/02/2017

mertk üstad kaldıysa bir set daha alırım Smile özellikle lilac vegetal çok hoşuma gitti.

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - mertk - 24/02/2017

Sn. @manilafortuna , kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm. Elimde hala numune seti var. Hala istiyorsanız özelden mesaj atmanız yeterli.
Saygılarımla

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - manilafortuna - 01/03/2017

Pashana Bay Rum ve Lilac Vegetal ... Benim Favorilerim...

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - manilafortuna - 09/03/2017

(24/02/2017, Saat: 12:33)mertk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sn. @manilafortuna , kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm. Elimde hala numune seti var. Hala istiyorsanız özelden mesaj atmanız yeterli.
Saygılarımla

Teşekkürler komşu, Bir set daha elime geçti..