Geleneksel Tıraş Forumları
Merhaba Geltir Ailesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Merhaba Geltir Ailesi (/showthread.php?tid=6959)

Sayfalar: 1 2

Merhaba Geltir Ailesi - Serjames - 27/01/2016

Herkese merhaba , uzun süredir üyeliğim olmadan birçok konuyu okuyup forumu takip ediyordum . Sonunda üye olma vakti geldi dedim Smile
Adım Serdar , geleneksel tıraşta yeni sayılırım .
Malzemelerim EJ De89 lbl , ws sword classic , bir kaç arko sabun , bir adet cella , fs 24 mm finest fırça , banat fırça , nivea aftershave balm , iki adet öncesi ve sonrası için tıraş kolonyası , bir adet zaza şap ve birkaç kutu gillette 7'oclok ( yeşil ) , bolzano , yeşil astra ve bir kutu da bic chrome .

Ayrıca Osmanlı dönemi cep saatleri , Cumhuriyet dönemi kağıt paraları ve figür koleksiyonu yapmaktayım .
Bir diğer hobim klarnet çalmaktır .
Ve tarih ile epey ilgiyimdir .

Saygı ve Sevgilerimle .

Cvp: Merhaba Geltir Ailesi - AKadir - 27/01/2016

Hoşgeldiniz Smile

Cvp: Merhaba Geltir Ailesi - msakalli - 27/01/2016

Hoş geldiniz. Malzeme listeniz hiç te fena değil Keyifli tıraşlar.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Merhaba Geltir Ailesi - Serjames - 27/01/2016

(27/01/2016, Saat: 22:31)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz Smile

Saolun

(27/01/2016, Saat: 22:36)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Malzeme listeniz hiç te fena değil  Keyifli tıraşlar.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saolun Smile

Merhaba Geltir Ailesi - hamdib - 27/01/2016

(27/01/2016, Saat: 22:26)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba , uzun süredir üyeliğim olmadan birçok konuyu okuyup takip ediyordum . Sonunda üye olma vakti geldi dedim hayırlısı Smile Adım Serdar , Geleneksel traşta yeni sayılırım 2.5 aya yakındır geleneksel traşa başladım daha doğrusu buna uğraşıyorum. Malzemelerim EJ De89 lbl , ws sword classic , bir kaç arko sabun tüp, bir adet cella , fs 24 mm finest fırça ve bir adet banat fırça . Nivea aftershave balm ve iki adet önce ve sonra traş kolonyası , bir adet zaza şap ve bir kaç gillette 7 oclok ( yeşil) , bir kaç bolzano , yeşil astra , 5 bic chrome . Bazı ustalar için komik ve küçük ama ne yapalım yavaştan yavaştan büyütmeye çalışıyoruz Smile
Bu arada forumda bir kaç konu başlığı gördüm osmanlı dònemi cep saatleri , kehribar tesbih ve para koleksiyonu yapmaktayım .
Yine ilgili olanlar için hobi olarak sib klarnet , bağlama çalmaktayım ama aktif değil Smile Ve tarihle epey ilgiliyimdir .

Hoşgeldiniz, komşum si bemol klarinet nefistir, tesbih bende severim - saat ise aileden kalan bir iki cep saatim var. Bol köpüklü traşlar olsun.

@hamdib yorumlarınız için çok teşekkür ederim .

Cvp: Merhaba Geltir Ailesi - dikdik_s - 28/01/2016

Adaş hoşgeldin foruma.

Cvp: Merhaba Geltir Ailesi - Eskiuyebyr - 28/01/2016

Hoşgeldiniz. Ekipmanlarınız gayet güzel.
Keyifli zaman geçirmeniz dileklerimle.

Cvp: Merhaba Geltir Ailesi - korgunv - 28/01/2016

Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Siz hazırlığı atlayıp direkt freshman olmuşsunuz. Tarih romansal anlamda ilgimi çekiyor. Özellikle Osman Necmi Gürmen ve İhsan Oktay Anar favorilerim.