Geleneksel Tıraş Forumları
MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Kendin yap - DIY (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Konu Başlığı: MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU (/showthread.php?tid=7067)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - blaster - 29/02/2016

(29/02/2016, Saat: 23:11)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başka bir yerden satış imkanı yok mu acaba? Aylardır bu siteye ne kayıt olabiliyorum, ne giriş yapabiliyorum.

İşin ilginci ben gündüz siparişimi geçtim ve e-posta geldi ama şu an hesabıma giriş yapamıyorum. Stok da bitmiş gözüküyor. Yarın ola hayrola Smile.

MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - rating - 29/02/2016

Ne zamandır takipteydim şimdi siparişi verdik sıra beklemede Smile

Acaba açıklamalarda ki gibi bir kaç ay beklemek mi gerekecek Martin amca?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - arandur - 29/02/2016

(29/02/2016, Saat: 23:36)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşin ilginci ben gündüz siparişimi geçtim ve e-posta geldi ama şu an hesabıma giriş yapamıyorum. Stok da bitmiş gözüküyor. Yarın ola hayrola Smile.

İlk defa değil, daha önce de aynı sorunu yaşadım. Siteyi rayına oturtamadılar bir türlü.

MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - rating - 01/03/2016

Şu anda baktım stok bitmiş görünüyor, umarım ben de aynı sıkıntıyı yaşamam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - DelikanliTiras - 01/03/2016

bu siteye geçen hafta bir mesaj attım, "en kısa zamanda cevap verilecektir". E tabi zaman göreli, benim en kısa zamanım ile başkasınınki aynı değil ki Big Grin  Huh  Rolleyes

Cvp: MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - martin - 01/03/2016

Arkadaşlar linkteki siteyi ben yönetmiyorum. Ben sadece tedarikçiyim. Site sahibi Miraç Bey ve sanırım o da bu işi ikinci iş olarak boş zamanlarında yapan bir arkadaşımız o yüzden profesyonel bir e-ticaret hızı bekmememek lazım.

Sabunları bekletmeye gelince, tavisyem 3 ay kurutmanız. Ama şu anda da kullanabilirsiniz. 3 ay sonra içindeki su oranı iyice azalacağından daha yoğun köpük vermesi beklenir. Tekrar etmekte fayda görüyorum, bu sabun saf bitikisel olduğu ve don yağı barındırmadığı için kremsiliği diğer sabunlarıma göre (örneğin keçi sütlü olanlara göre) azdır, o yüzden yoğurt kıvamında köpük beklenmemeli.

selam ve sevgiler

Cvp: MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - gravesgel - 01/03/2016

Sayın @ martin, Keçi sütlü olandan üretme planı var mı yakın zamanda?

Cvp: MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - martin - 01/03/2016

yakında keçi sütlü tıraş ve banyo sabunu üretmeyi planlıyorum ama önce hindistan cevizi yağı stoklamam lazım Smile

Aslında keçi sütlü tıraş ve banyo sabunu isteyenler buradan bilgi verirse talep hakkında ön bilgi de almış oluruz

esen kalın

Cvp: MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - poyrazbayrak - 01/03/2016

+1

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU - gravesgel - 01/03/2016

Ben keçi sütlü tıraş sabununu denemek isterim açıkçası..